Katy Perry ma na ciele 5 tatuaży. Poza tym wypróbowała różne wzory tatuaży lub kalkomanii, które również cieszą się popularnością.

Najlepsze wzory tatuaży i znaczenia Katy Perry:

Poniżej znajduje się 9 najlepszych wzorów tatuaży, które wypróbowała Katy Perry, a także możesz je wypróbować, jeśli chcesz uprawiać coś takiego jak ona.

1. Mały projekt tatuażu StrawBerry Katy Perry:

Wzory i znaczenia tatuaży Katy Perry

Jest to wzór małej truskawkowej jagody, która jest trwale ozdobiona kolorami na stopach. To ma twarz, a także jest zrobione w bardzo małym rozmiarze. Możesz też zrobić coś takiego. To bardzo dziewczęce i łatwe do uprawiania sportu.

2. Mały projekt tatuażu Lotus Katy Perry:

Mały projekt tatuażu Katy Perry z lotosem

Tutaj piosenkarka pokazuje swój mały tatuaż z lotosu, który ma na nadgarstku. Jest to bardzo mały rozmiar i możesz również zrobić coś takiego na sobie. Odbywa się to w formacie ołówka bez kolorów. Są one jednak dość popularne, a wzory kwiatowe są również dość dziewczęce w sporcie. Możesz również wypróbować coś takiego w kolorze. Mogą być noszone przez prawie każdą osobę i można je również robić w większych formatach. Są też bardzo artystyczne. Możesz wykonać na zamówienie tego typu projekty od profesjonalnych artystów. Jest to jeden z małych wzorów tatuaży Katy Perry.

3. Projekt tatuażu Jezusa Katy Perry:

Projekt tatuażu Jezusa Katy Perry

To jest projekt tatuażu Jezusa, który Katy Perry ma na nadgarstku. Możesz łatwo wypróbować te style, ponieważ nie są one na dużą skalę, a także dają dziewczęcy charakter. Jednak może to być sport dla każdej osoby. Możesz również poprosić swojego artystę wzoru, aby poprowadził Cię co do położenia tego, a także do szczegółów lub koloru. Możesz użyć do tego innych czcionek.

4. Miętowy projekt tatuażu Katy Perry:

Peppermint Katy Perry Tattoo Design

To jest wzór mięty pieprzowej, który piosenkarka ma na kostkach. Możesz również łatwo zrobić coś takiego na swoim ciele. Jest to dość dziewczęce i można je łatwo nosić, ponieważ jest bardzo małe. Możesz to łatwo wypróbować. To również ma w sobie twarz i dlatego wygląda dość dziwnie. Tego typu modne projekty mogą być wykonane przez profesjonalnych artystów. Należy je wykonywać w odpowiednich pozycjach ciała, aby wyglądały jak celebrytka.

5. Sanskrycki projekt tatuażu Katy Perry:

Sanskryt Katy Perry Tattoo Design

To jest sanskrycki tatuaż, który piosenkarz ma po wewnętrznej stronie dłoni. Możesz też dostać coś takiego na rękę.

6. Muzyczny projekt tatuażu Katy Perry:

Musical Nail Katy Perry Tattoo Design

To jest muzyczna tymczasowa naklejka na paznokcie inspirowana Katy Perry, którą możesz wypróbować. To był rodzaj wstawania, który nosiła na czerwonym dywanie. Można go nosić z dowolnymi rodzajami sukienek imprezowych. Są też dziewczęce. Jest to jeden z najlepszych muzycznych wzorów tatuaży Katy Perry.

7. Projekt tatuażu Obamy Katy Perry:

Projekt tatuażu Obama Katy Perry

To naklejki na paznokcie Katy Perry Obama, które nosiła na czerwonym dywanie lub na pokazie scenicznym. Możesz je kupić i łatwo nosić na dowolnym płaszczu bazowym. Są dość modne i te naklejki są również łatwo dostępne.

8. Piosenkarka Katy Perry Tattoo Design:

Piosenkarka Katy Perry Tattoo Design

To kolejny rodzaj stylizacji paznokci piosenkarza. Możesz kupić te naklejki z tatuażami w sklepach z dekoracjami i używać ich na paznokciach. Możesz ich użyć na białym płaszczu bazowym, a następnie będziesz mógł je nosić na przyjęciach.

9. Kwiatowy wzór tatuażu Katy Perry:

Kwiatowy Nail Katy Perry Tattoo Design

To kwiatowy tatuaż na paznokcie Katy Perry, który możesz wypróbować. Są to kalkomanie, które można przenosić na wodę i można je łatwo kupić w sklepach z dekoracją paznokci. Są dość tanie i można je nosić na prawie każdym kolorze bazowym. Powinieneś jednak nałożyć na niego warstwę nawierzchniową.