W dzisiejszych czasach tatuaże z klepsydrą stają się bardzo popularne. Można to zrobić za pomocą czaszek, kwiatów i innych tradycyjnych wzorów kompasów. Często są one bardzo trójwymiarowe i mają wypukłe efekty. Są dość artystyczne i każda osoba może je łatwo uprawiać. To również ma napisane na nich rzeczy lub możesz to zrobić po bokach. To zależy od tego, jaki wzór chcesz mieć na swoim ciele. Profesjonalny artysta może Cię w ten sposób właściwie poprowadzić.

wzory tatuaży klepsydry

Najlepsze wzory tatuaży klepsydrowych i zdjęcia:

Poniżej znajduje się 9 najlepszych wzorów tatuaży i obrazów z klepsydrą, które zdecydowanie powinieneś wypróbować.

1. Projekt tatuażu klepsydry z zegarem numerycznym:

Zegar numeryczny Klepsydra Projekt tatuażu

Jest to kreatywny tatuaż z klepsydrą, który został wykonany z boku dłoni. Odbywa się to na zegarze z cyfrą.

2. Czaszka Candy Hourglass Tattoo Design:

Czaszka Cukierkowa Klepsydra Tattoo Design

To jest projekt cukierków z czaszką, który został wykonany wewnątrz szkła. Jeśli chcesz, aby zostało to zrobione prawidłowo, powinieneś w ten sposób skorzystać z porad profesjonalnego artysty.

3. Projekt tatuażu z klepsydrą palców:

Palec Klepsydra Tatuaż Projekt

To jest tatuaż na palec z małym wzorem. Możesz spróbować to zrobić, jeśli nie chcesz robić czegoś dużego na jakiejkolwiek części ciała. Są one również łatwe do usunięcia. Można je łatwo usunąć laserem. To tatuaż z małą klepsydrą.

4. Tradycyjny projekt tatuażu z klepsydrą w stylu vintage:

Tradycyjny wzór tatuażu z klepsydrą w stylu vintage

Jest to kolejny rodzaj tradycyjnej konstrukcji klepsydry, którą możesz wypróbować. Odbywa się to w bardzo kreatywny sposób. Możesz to zrobić łatwo i możesz to zrobić również z kwiatami. To może być sport dla każdej osoby.

5. Tradycyjny projekt tatuażu z klepsydrą:

Tradycyjny wzór tatuażu z klepsydrą z kwiatami

To jest tradycyjny tatuaż z klepsydrą. Możesz je łatwo wypróbować i zwykle są one wykonane z kwiatami i innymi kwiatowymi nadrukami, co sprawia, że ​​są one dość dziewczęce w tym sporcie. Są bardzo kreatywne i możesz je łatwo uprawiać, jeśli chcesz mieć taki wzór tatuażu. To jeden z najlepszych wzorów tatuaży klepsydrowych dla kobiet.

6. Sztuka projektowania tatuażu klepsydry:

Klepsydra Tattoo Design Art

Jest to kreatywna grafika klepsydry, a także powiązane projekty, takie jak czaszka i inne kwiaty orchidei. Jest to bardzo kreatywne, jeśli są one wykonane w odpowiednich rozmiarach, a także przez odpowiedniego profesjonalnego eksperta. Możesz to zrobić z łatwością w salonach, w których znajdziesz ekspertów, którzy są w stanie Cię właściwie poprowadzić. Kolory powinny być odpowiednio dobrane, aby wyglądały bardziej kreatywnie.

7. Projekt tatuażu z różową klepsydrą:

Wzór tatuażu róża klepsydra

Jest to projekt klepsydry, który został wykonany z róż. Są to bardzo dziewczęce typy i można to łatwo uprawiać. Odbywa się to po bokach i możesz to zrobić w podobnej pozycji. Jeśli nie chcesz tak dużych wzorów róż, możesz to zrobić na małą skalę z kilkoma różami.

8. Kolorowy projekt tatuażu z klepsydrą:

Kolorowy wzór tatuażu z klepsydrą

To bardzo artystyczny projekt i jest też bardzo kolorowy. Efekty wykonywane są bardzo profesjonalnie, a do tego dodajemy kilka kwiatów, które sprawiają, że jest to dość dziewczęce. Możesz również podać te wzory związane z nadrukami kwiatowymi lub innymi rodzajami wzorów. Mogą być bardzo artystyczne w zależności od rodzaju wzoru, który zamierzasz wykonać na swoim ciele.

9. Fajny projekt tatuażu klepsydry:

Fajny projekt tatuażu z klepsydrą

Jest to tatuaż z klepsydrą, który został wykonany w kolorze czerwonym i czarnym. Możesz też zrobić coś takiego. Jest to bardzo artystyczne, a także szczegółowe efekty zostały wykonane w bardzo profesjonalny sposób, co sprawia, że ​​ten wygląd jest bardzo wytłoczony. Dlatego jeśli chcesz się nasycić atramentem w taki sposób, możesz uzyskać coś w tym stylu. Jest to również bardzo modne i można to uprawiać z dużą łatwością. To najlepsze wzory tatuaży klepsydrowych dla mężczyzn.