Torba Crossbody jest przeznaczona do noszenia po jednej stronie ciała, podczas gdy stylowy pasek jest zapętlony na przeciwległym ramieniu jako torba. Torba przez ramię jest idealnym dodatkiem do noszenia na festiwalach muzycznych, w klubach nocnych, zwiedzaniu, podróży lub w dowolnym momencie, kiedy potrzebujesz mieć wolne ręce. Mówi się, że torba zapewnia maksymalne bezpieczeństwo niż inne torby, ponieważ dość trudno ją przesuwać, gdy pasek jest na ciele.

Nowoczesne i designerskie urocze torebki crossbody dla pań z obrazami:

Rzućmy okiem na 9 najlepszych projektów toreb Crossbody dla kobiet w Indiach:

1. Śliczne torebki crossbody dla dziewczynek:

Śliczne torebki crossbody dla dziewczynek

Różowo-niebieskie zestawienie kolorystyczne torebki z małą uroczą kokardką przymocowaną z przodu sprawia, że ​​torebka wygląda niesamowicie podczas noszenia. Torba posiada regulowane paski i stylowe zapięcia na brzegach, dzięki czemu jest wygodna w noszeniu. To idealna torba do noszenia przez dziewczyny.

2. Mini torby crossbody ze skóry:

Mini torebki przez ramię ze skóry

Jak sama nazwa wskazuje, torba jest dość mała, ale podczas noszenia wydaje się być bardzo stylowa. Ta mała mini torebka przez ramię daje możliwość ponownego złożenia niezbędnych rzeczy. Jako, że torebka jest tak malutka, nie zadziera kieszeni zbyt wysoko i możesz mieć tyle, ile chcesz, aby uzyskać minimalistyczny wygląd.

3. Lekkie wodoodporne torby na ramię:

Lekkie wodoodporne torby na ramię

Torba została zaprojektowana z bardzo lekkiego i wodoodpornego materiału, dzięki czemu chroni ją przed wodą i ułatwia przenoszenie. Ta torba Crossbody ma duży rozmiar, idealna do przenoszenia wszystkich niezbędnych rzeczy i poręczny zamek do zamknięcia.

4. Brązowa skórzana torba na ramię dla kobiet:

Brązowa skórzana torba na ramię dla kobiet

Rozmiar torebki mieści się pomiędzy mini i dużą torebką na ramię. Torba została zaprojektowana ze skóry i ma świetne wykończenie, dzięki czemu dodaje torbie więcej wyglądu. Torba posiada metaliczną pętlę i długi fantazyjny łańcuszek, dzięki czemu wyglądasz modnie i stylowo.

5. Czarna skórzana torba na ramię:

Czarna skórzana torba na ramię

Niesamowita czarna skórzana torba wygląda bardzo królewsko i elegancko podczas noszenia. Z przodu torby wytłoczone są małe złote kuleczki, które nadają jej atrakcyjny wygląd i sprawiają, że jest to idealna torba do noszenia na dzień i na noc

6. Poliestrowa i szydełkowa torebka crossbody w rozmiarze Large:

Torebka Crossbody z poliestru i szydełka w rozmiarze Large

Torebka wykonana jest z poliestru, a w przedniej małej kieszeni zaprojektowano szydełko, dzięki czemu torebka zyskuje rewelacyjny i atrakcyjny wygląd. Torba ma dużo miejsca do przechowywania i idealną torbę na ramię dla nastolatków.

7. Stylowa torba na ramię w kolorze brązowym:

Stylowy brązowy kolor Crossbody Ba

Brązowa torebka na ramię wygląda oszałamiająco podczas noszenia. Pistolet wytłoczony na torbie, dzięki czemu nadaje torbie skwierczący i lukratywny wygląd. Torba ma schludne i miękkie wykończenie ze skóry, dzięki czemu wydaje się bardzo droga.

8. Torby crossbody w stylu kubełkowym dla nastolatków:

Torby crossbody w stylu kubełkowym dla nastolatków

Jak sama nazwa wskazuje, torebka ma kształt wiaderka i u góry posiada sznureczki do zapinania. Torba ma dużo miejsca do przechowywania i ma wewnątrz mini kieszenie. Torby są dostępne w różnych wzorach i kształtach i idealnie nadają się do noszenia w podróży.

9. Projektant małej torby na ramię:

Designerska mała torebka na ramię

Ta torebka na ramię została zaprojektowana przez projektanta, dzięki czemu torebka wygląda atrakcyjnie. Torebka posiada metalowe zapięcie i niesamowite połączenie kolorystyczne. Torba otwiera się z przodu i ma wystarczająco dużo miejsca na wszystkie niezbędne przedmioty codziennego użytku.

Torebki crossbody dają Ci swobodę cieszenia się imprezami i hangoutami, a nie utknięcia w oglądaniu torebek, gdy wszyscy tańczą lub mieszają się na parkiecie. Torba jest idealnym wyborem do noszenia na każdą okazję, gdy chcesz mieć wolną rękę. Torby przez ramię uważane są za najmodniejszą i popularną torbę roku.