Aby ocenić charakter kobiety, nie patrz dalej niż torba, którą przenosi do pracy. W sferze ekstrawaganckich tornistrów kolorowe torebki to jeden z najbardziej godnych uwagi jakościowych materiałów na rynku. Oprócz tego, że Nine West Bags są gładkie i bezbłędnie zarysowane, ale dodatkowo są solidne, trwające jeszcze długo.

Różne modele torebek Nine West w Indiach:

Dostępnych jest więcej asortymentów torebek Nine West niż kiedykolwiek w ostatnich czasach.

1. Torebka na ramię „Ty i ja Nine West”:

Torebka na ramię „Ty i ja Nine West”

Zabawna i odlotowa ozdoba, torba podróżna Nine West You and Me można zabrać ze sobą wszędzie! Posiada zapięcie z tkaniny z przegrodą na zamek błyskawiczny, kieszeń na suwak i dwie wsuwane kieszenie. Ta torba Nine West Black ma dodatkowo zdejmowany pasek na ramię, który dostosowuje się do długości 21 cali.

2. Nine West to żywa tornister:

Nine West To żywa tornister

Ta skórzana torba Nine West jest wykonana z PVC i ma odpinany pasek na ramię, który pomaga w przekształceniu bocznej torby w torbę na ramię. Wnętrze jest całkowicie zamocowane za pomocą 1 zamka błyskawicznego, 2 wsuwanych kieszeni i środkowej przegrody na zamek błyskawiczny.

3. Kolorowa torebka Nine West Tote w rozmiarze Large:

Kolorowa torebka Nine West Tote w rozmiarze Large

Jest produkowany z PVC i górnego przejścia na zamek błyskawiczny. Wnętrze tej torby Nine West White jest całkowicie zamocowane z 2 wsuwanymi kieszeniami i 1 schowkiem na zamek. Może być używany jako zwykła ozdoba do noszenia, ponieważ możesz przenieść go do swojego biura. Ma wystarczająco dużo miejsca, aby zobowiązać Twoje rzeczy.

4. Dziewięć West Aideen Medium Cross Body:

Dziewięć West Aideen Średni Body Cross

Ta torba Nine West Pink jest całkowicie zamocowana od wewnątrz z 1 podstawową przegrodą i 2 wsuwanymi kieszeniami. Elementy zewnętrzne 2 przednie kieszenie na suwak. Może być nawet używany jako worek boczny, a także jako plecak na nosidło.

5. Książeczka czekowa dziewięciu znaków mieszanych na zachodzie:

Książeczka czekowa Nine West Blended Signs

Ta torba Nine West Brown ma szybkie zakończenie. Wewnątrz znajduje się 13 miejsc na wizę, 1 okienko na dowód, 2 kupony, które są świetne za Twoje pieniądze, 1 uchwyt na długopis i miejsce na książeczkę czekową. Elementy zewnętrzne 1 zamek błyskawiczny z tyłu, który idealnie nadaje się na zapasową zmianę!

6. Dziewięć osób bezdomnych z West Brook-Lyn:

Dziewięć osób bezdomnych z West Brook-Lyn

Posiada trzyczęściową komorę, jedną komorę zapinaną na zamek i 2 kieszenie na zatrzaski. Podwójny uchwyt ma 9 cali. Wewnątrz tej torby Nine West Blue jest całkowicie zamocowana jedna kieszeń na suwak i dwie kieszenie na media. Czerwone cieniowanie to wiecznie zielona miłość każdej damy, więc jest to najlepsze dla partnerów ponownie.

7. Duża torba na ramię z dziewięcioma zachodnimi kolorami:

Duża torba na ramię Nine West z oznaczeniem kolorami

Ta torba Nine West Red ma wcięcie o średnicy 8,5 cala i górny zamek błyskawiczny. Wnętrze jest całkowicie mocowane z 1 kieszenią na suwak i 2 wsuwanymi kieszeniami. Przekaż tę torebkę jak model. Więc wszystkie wspaniałe kobiety i młode damy rozpieszczają Cię tą olśniewającą torebką.

8. Torba na laptopa Nine West:

Torba na laptopa Nine West

Torebka to smak gustownych kobiet i młodych pań. Jest to szczególnie etui na laptopa. Wnętrze jest całkowicie zamocowane za pomocą 1 schowka na zamek, 2 wsuwanych kieszeni i 1 zamka dzielącego ostrość. Ta torba jest modna, szykowna i ma wystarczająco dużo miejsca na Twoje potrzeby; bez masy! Noś tę torbę na laptopa 9 west do swojego biura i spraw, by inni zazdrościli Ci swojej torby.

9. Nine West Lucky Treasure Cross Body Bag:

Torba na ramię Nine West Lucky Treasure

Ta listonoszka przez ramię to idealny worek, który można połączyć z każdym strojem. Ten worek ma prosty, ale elegancki wygląd! Stworzony z 23-calowym spadkiem, ten fałszywy crossbody ze skóry bydlęcej podkreśla 1 podstawowy wniosek zamka błyskawicznego.

Dziewięć marek na zachodzie ma największą determinację w zakresie produktów dla kobiet, oferując rozciągnięte i nieuchwytne rozmiary, dzięki czemu zakupy są łatwe. Niezależnie od tego, czy szukasz wyjątkowej pompy na imprezy, czy nowej torebki na sezon, Nine West Bags ma coś dla każdego.