Panie przynoszą torebki, gdziekolwiek się udają. Większość designerskich torebek kobiet jest szczególnie wdzięczna za styl, jakość i kunszt najbardziej poszukiwanych torebek dla twórców. Jeśli chodzi o marki, najnowsze torebki Prada są absurdalnie przyzwoite.

torebki prady

Torebki damskie Prada i ich rodzaje:

Lista nowych torebek Prada, które należy rozważyć jako opcję zakupu, jest wyjaśniona poniżej.

1. Prada Authentic Bag w kolorze czerwonym:

Prada Authentic Bag w kolorze czerwonym

Autentyczne torby Prada to idealnie zaplanowana torba z pozłacanymi okuciami, zatrzaskowe zamknięcie z boku. Ma trzy wewnętrzne segmenty i dwie zewnętrzne kieszenie, w których panie mogą bez większego wysiłku przenosić swoje rzeczy. Posiada odpinany pasek na ramię, to jest przesadą i jest tylko obrazem polskości i stylu.

2. Nylonowa torba kurierska Prada w kolorze czarnym:

Nylonowa torba listonoszka Prada w kolorze czarnym

Ta mała torebka Prada jest wyjątkowa i występuje w selektywnej ciemności, która jest zasadniczo świetna. Jest tworzony z nylonowym zamkiem z przodu, z boku wygrawerowane logo. Posiada połyskujące srebrne wyposażenie, przednią zakładkę z wizerunkiem i zapięciem na zakończenie. Pakiet wysłannika jest dodatkowo dołączony do personalizowanego paska na ramię.

3. Nylonowa i skórzana torba na ramię Prada:

Prada Torba z nylonu i skóry Ba

Ta jasnofioletowa torebka Prada może być używana w normalne dni, a jej koszt jest niezwykle oszczędny, ma podwójny uchwyt ze skóry cielęcej, ruchomy i dopasowujący się pasek na ramię ze skóry bydlęcej. Dodatkowo posiada metalowy obraz na trójkącie z bydlęcej skóry, zatrzaski na bokach i pozłacany materiał jest wykorzystany jako część jego obrysu.

4. Nylonowa i skórzana czarna torebka Prada:

Nylonowa i skórzana czarna torebka Prada

Podkreśla podwójne uchwyty ze skóry bydlęcej, logo Prada wewnątrz powłoki i jest wystarczająco pojemny, aby bez wysiłku przechowywać Twoje rzeczy. Jest stylowy i nowoczesny z atrakcyjnym wyglądem. Posiada wewnętrzną kieszeń zapinaną na zamek i towarzyszy czystemu pokrowcowi. Ten worek jest zgrabny i bije odrobinę Prady, która nada damom rozkochany i pewny wygląd.

5. Prada Tessuto & Torba Saffiano:

Prada Tessuto & Saffiano Tote

To wynik najwyższej jakości. Jest jakości importowej i jest wystarczająco obszerny dla twoich rzeczy. Wykonany jest z nylonu z wykończoną lamówką ze skóry cielęcej. Ta torebka damska Prada jest dodatkowo stworzona z przednim schowkiem na zamek z wygrawerowanym trójkątem z logo. Ma żakardową teksturę obrazu, która jest po prostu niezwykła.

6. Małe torby Prada Saffiano Lux:

Małe torby Prada Saffiano Lux

Posiada metalowe stopki ochronne, zamek błyskawiczny z jednej strony, podszewkę z logo, trzy wewnętrzne przegrody i trzy otwarte kieszenie wewnętrzne. Wykonany jest ze skóry cielęcej w różnych odcieniach, w tym torebek Prada różowych, ciemnych, przyciemnionych i karmelowych.

7. Torba Prada Tote z Bluette:

Prada Tote Bag z Bluette

To naprawdę zdumiewająca torba, która jest modna i elegancka i najlepiej nadaje się do rutynowego harmonogramu, więc uzyskaj modelowy wygląd dzięki tej eleganckiej rzeczy od Prady. Ta torba Prada Handbags Blue jest lekka. Wrócił z gwarancją gotówkową. To wyróżnia się wśród najbogatszych torebek, jakie kiedykolwiek sprzedano.

8. Jasnoszary Prada Saffiano Cuir Pokryty:

Jasnoszary Prada Saffiano Cuir Pokryty

Jest planowany z górnym uchwytem, ​​a strażnik paska dodatkowo ma regulowany odpinany pasek na ramię. Posiada trójkąt ze skóry cielęcej z wygrawerowanym logo i wiszącą składaną zawieszką na sprzęt. Jego wnętrze jest obramowane podszewką i posiada schowek z zakładką fokusową.

9. Torebka z metalowymi ćwiekami Saffiano:

Torebka z metalowymi ćwiekami Saffiano

Posiada podwójny uchwyt, zamknięcie na zamek błyskawiczny, regulowany i odpinany skórzany pasek na ramię. Ten worek ma podszewkę ze skóry bydlęcej, dwie zewnętrzne kieszenie zapinane na zamek błyskawiczny, w których możesz bez większego wysiłku umieścić rzeczy, których potrzebujesz..

Te torebki Prady są obecnie topową torbą. Nic więc dziwnego, że te tornistry są drogie. Podczas gdy kilka pań ma dużo pieniędzy do wydania na torby architektoniczne wszelkich kształtów i rozmiarów, inne muszą wybierać bardziej świadomie.