Mulberry słynie na całym świecie z produkcji wysokiej jakości toreb i obuwia. Mulberry Company została założona przez matkę i syna w Anglii w roku 1971 przez Joana i Rogera Saula, a firma wystartowała na arenie międzynarodowej w roku 2007. Torby Mulberry są szczególnie popularne wśród celebrytów, a wiele znanych osób nosi torby Mulberry. Jej design i wzór torby są niesamowite, a posiadanie torby Mulberry w Twojej kolekcji byłoby oszałamiające i prestiżowe.

najlepsze torby morwowe

Różne rodzaje torebek Mulberry w Indiach:

Przyjrzyjmy się więc 9 najnowszym projektom toreb Mulberry ze zdjęciami:

1. Nowa torba na ramię Mulberry:

Nowa torba na ramię Mulberry

Torebki na ramię Mulberry są bardzo popularne, ponieważ mogą być używane jako torba na co dzień i mogą pomieścić więcej przedmiotów. Dostęp do torby jest szybki i bezproblemowy. Torba na ramię jest dostępna w średnim i dużym rozmiarze i wygląda bardzo modnie i elegancko podczas noszenia. Torba posiada elegancki łańcuszek do noszenia torby na ramionach. Torebka jest dostępna w różnych kolorach i wzorach, a możesz ją dopasować do swojego stroju i pochwalić się swoim wyglądem z torebkami Mulberry.

2. Torebka z czarnej morwy w stylu Hobo:

Torebka Hobo Style Black Mulberry

Torby Mulberry w stylu Hobo są bardzo poszukiwane, ponieważ są małe, a ich półksiężycowy kształt sprawia, że ​​są bardzo wygodne do przenoszenia. Torba wykonana jest z wysokiej jakości czarnej skóry i prezentuje się bardzo ładnie i modnie. Torba ma gładkie wykończenie i elegancki, stylowy pasek do noszenia.

3. Pełne skórzane torby na tornistry z morwy:

Pełne skórzane torby na ramię Mulberry

Torby Mulberry Satchels są niesamowite. Tornistry to zazwyczaj skrzyżowanie torby na ramię i teczki, ale mają pasek do noszenia torby. Ta torba Mulberry otwiera się z przodu i ma złotą blokadę do zamknięcia, aby chronić torbę. Torebki Mulberry Satchels są dostępne w różnych wzorach i możesz wybierać wśród nich mogą wyglądać modnie.

4. Podwójne torby morwowe:

Torby Mulberry z podwójnym zamkiem

Ta torba ma dwie szafki do przechowywania przedmiotów i mocny srebrny łyk do zapięcia. Torba ma stylowy wygląd z przodu, a srebrne logo Mulberry dodaje jej więcej wyglądu. Torba wygląda bardzo efektownie, gdy zanosi się ją do biura, a nawet na zakupy lub na spotkanie.

5. Białe kolorowe kopertówki z morwy:

Kopertówki w kolorze białej morwy

Kopertówki to małe torebki, które są ściśnięte lub trzymane w zgięciu ramienia. Kopertówki Mulberry wyglądają niesamowicie, gdy są noszone, ponieważ są wykonane z wysokiej jakości skóry. Ta biała torba jest idealna i idealna do noszenia na przyjęciach i dobra torebka wieczorowa dla kobiet.

6. Torba Mulberry Messenger dla mężczyzn:

Torba listonoszka Mulberry dla mężczyzn

Listonoszka jest zazwyczaj torbą w stylu aktówki z długimi paskami, dzięki czemu można ją nosić w poprzek ciała, dzięki czemu masz wolne ręce. Te torebki wyglądają bardzo stylowo i modnie i są idealną miejską torbą na co dzień dla mężczyzn.

7. Torby z czarnej morwy dla kobiet:

Torebki z czarnej morwy dla kobiet

Czarna torba Mulberry zapewnia kobietom i nietuzinkowy wygląd podczas noszenia. Torba posiada przednią małą kieszeń z przodu zapinaną na zamek oraz stylowy uchwyt do przenoszenia torby. Torebkę można dopasować do każdego rodzaju stroju i zapewnia perfekcyjny i seksowny wygląd.

8. Małe torby morwowe dla dziewczynek:

Małe morwowe torby dla dziewczynek

Niektóre dziewczyny doceniają mniejszą torbę do przenoszenia. Tym samym te małe torby Mulberry wyróżniają się dla nich idealnie. Torby otwierają się z przodu i mają małą kabinę do przechowywania. Te torby wyglądają uroczo, gdy są noszone przez nastolatki.

9. Najnowsze torby Mulberry dla celebrytów:

Najnowsze torby Mulberry dla celebrytów

Ta torba jest jedną z najnowszych toreb zaprojektowanych przez Mulberry. Kolor i wzór torby mogą doprowadzić każdego do szału. Torba nadaje minimalistyczny wygląd i jest idealną torbą do noszenia na wyjątkowy dzień.

Torby Mulberry wykonane są z delikatnej i egzotycznej skóry wysokiej jakości, skóry naturalnej i sierści cielęcej, a nawet ze skóry drukowanej i teksturowanej. Torebki są zazwyczaj gładkie z czystymi, zakrzywionymi kobiecymi liniami bez nadmiernej szczegółowości torebki. Tylko niektóre torby Mulberry są dekoracyjne i mają efektowne cechy. Torba została zaprojektowana z myślą o jej funkcjonalności, a zamknięcia są trwałe i mocne, zapobiegając kradzieży i zgubieniu. Wnętrze wyłożone zamszem, a kunszt wykonania torby może służyć przez wiele lat.