Celine Vipiana założyła swoją francuską firmę Celine gotowych, skórzanych torebek w 1945 roku. Torby wykonane są ze skór węża wodnego, krokodyla, jaszczurki, cielęcej, jagnięcej itp. Dzięki tym torebkom wyglądasz elegancko i wytwornie; bardzo dobry powód, aby wyróżnić się w tłumie. Dlatego wszyscy, w tym celebryci, chcą mieć torby Celine.

Stylowe i modne wzory torebek Celine:

Przyjrzyjmy się najlepszej damskiej kolekcji toreb Celine na zakupy w Indiach.

1. Torba na ramię Black Bucket Biker od Celine:

Czarna Torba Na Ramię Biker Bucket by Celine

Torba w kształcie wiaderka jest wystarczająco pojemna, aby przenosić Twoje rzeczy. Ten akcesoryjny kolor jest czarny na zewnątrz i naturalny słonecznik w środku. Zastosowany materiał to naturalna skóra cielęca oraz wewnętrzna podszewka z dwoiny cielęcej. Wewnętrzna kieszeń na suwak i zewnętrzna płaska kieszeń na suwak służą do organizowania twoich rzeczy.

2. Torby Celine Tote Black Croco:

Torby Celine Tote Czarne Croco

To akcesorium wykonane z czarnej skóry krokodyla wygląda drogo i stylowo. Może być używany przy wielu okazjach, takich jak uczestnictwo w imprezach, zakupy lub podróże. Torba ma wymiary 30 x 30 x 18 cm, dzięki czemu pomieści wszystko, czego potrzebujesz. Kilka uchwytów ułatwia przenoszenie.

3. Mała torba na ramię Trotteur w Carmin Lizard:

Mała torba na ramię Trotteur w Carmin Lizard

Ta atrakcyjna, modna torba Celine wykonana jest z podszewki z jaszczurki i jagnięcej skóry. Jasnoczerwony kolor jest komplementarny dla każdej kobiety ubranej na czerwono. Torba jest mała i ma wymiary 7” X 7” X 2”. Regulowany pasek można zmienić na odpowiednią długość do noszenia. Zewnętrzna kieszeń na odwrocie i wewnętrzna płaska kieszeń służą do porządkowania rzeczy.

4. Mini torby Celine:

Mini torby Celine

Mini torebki Celine są dostępne w kolorze ciemnobrązowym, beżowym, jasnobrązowym i pomarańczowym oraz w innych kolorach. Zawsze możesz mieć jeden lub więcej w swojej szafie. Połącz i dopasuj swój strój do tych kolorów i noś torbę ze stylem. Torba jest wystarczająco duża, aby pomieścić wszystko, czego potrzebujesz.

5. Mikrotorebka na bagaż firmy Celine:

Mikrotorebka na bagaż firmy Celine

Ten przedmiot jest bardzo mały, wykonany z gładkiej skóry cielęcej w kolorze czarno-brązowym z lamówką. U podstawy znajdują się ćwieki dla ochrony. Dwa uchwyty do trzymania torby. Na górze znajduje się zamknięcie na zamek błyskawiczny dla łatwego dostępu. Wewnętrzna kieszeń na suwak i podwójna płaska kieszeń umożliwiają uporządkowanie rzeczy.

6. Duża torebka Celine Slouchy Tote:

Torebka na ramię Celine Slouchy w dużym rozmiarze

Ten produkt wykonany z błyszczącej naturalnej skóry cielęcej i podszewki z dwoiny cielęcej jest czarny, dzięki czemu można go dopasować do koloru włosów lub oczu, czarnych butów i ubrań. Wewnętrzna szeroka kieszeń służy do przenoszenia rzeczy, a następnie jest zapinana na węzeł lub sprzączki na bocznych sznurowadłach.

7. Torebka Phantom ze średnim bagażem:

Torebka Phantom ze średnim bagażem

Pudrowa torebka Celine w kolorze pudrowym pasuje do każdego stroju. Wykonany ze skóry cielęcej i podszewki z dwoiny cielęcej. U podstawy znajdują się ćwieki dla ochrony. Torebkę można zapiąć za pomocą skórzanych sznurówek po obu stronach. Kieszenie na przednim panelu i kieszeń na suwak są obecne na Twoje rzeczy

8. Mały Cabas Phantom z frędzlami:

Mały Cabas Phantom z Frędzlami

Niezwykły granatowy kolor tej torby dodaje wyjątkowego stylu. Wykonany jest z podszewki ze skóry cielęcej i jagnięcej. Regulowany pasek umożliwia zaciśnięcie wokół torby. Wewnątrz jedna kieszeń na suwak i dwie płaskie kieszenie służą do porządkowania rzeczy.

9. Spalona czerwono-biała gładka torba ze skóry cielęcej:

Przypalona czerwono-biała gładka torba ze skóry cielęcej

Ta modna torebka Celine ma przypaloną czerwień i biel. Wykonany jest z gładkiej skóry cielęcej. Będziesz wyglądać wspaniale, nosząc torbę i nosząc białą lub paloną czerwień lub jedno i drugie. Ten przedmiot jest modny i praktyczny, aby zabrać go na formalne spotkanie lub nieformalne spotkanie. Torba posiada zamek błyskawiczny i płaską kieszeń wewnątrz do organizowania i przenoszenia rzeczy.

Stwierdzamy, że torebki Celine są dostępne w wielu odcieniach, kształtach, materiałach i rozmiarach. Przez ostatnie 71 lat Celine produkowała różnorodną gamę tych modnych torebek.