Valentino to znana włoska marka luksusowa założona przez Valentino Garavaniego w 1959 roku. Torebki Valentino projektowane są przez wybitnych projektantów Marię Grazię i Pierpaolo Picciolo od 2008 roku. Torby projektowane pod tą marką to rzadkość w branży modowej. Dom Valentino był ulubieńcem Hollywood od początku istnienia firmy i nadal pozostaje podstawą garderoby elity i ludzi z wyższych sfer, a nawet na czerwonym dywanie.

Stylowe i luksusowe torebki marki Valentino:

Rzućmy okiem na 9 najlepszych projektów torebek Valentino dla pań i dziewcząt w Indiach.

1. Torebka Valentino z górnym uchwytem:

Torba Valentino z górnym uchwytem

Ta torba Valentino na nowo definiuje wygląd torebki, której ekskluzywny design na torbie. Torba ma piękny afrykański wzór na torbie, a logo Valentino zawieszone na torbie z czerwonym ćwiekiem podkreśla wygląd licznymi fałdami. Rękojeść ma również kolorowe ćwieki skalne, dzięki czemu jest bardziej atrakcyjna podczas noszenia.

2. Różowa torba z zamkiem Valentino:

Różowa torba z zamkiem Valentino

Torby Valentino są kultowe i bardzo atrakcyjnie wyglądają podczas noszenia. W tej różowej skórzanej torbie złote ćwieki wytłoczone z przodu nadają torbie niesamowity wygląd. Torba ma łańcuszek z małych koralików do trzymania zamiast paska, dzięki czemu wygląda bardziej elegancko podczas noszenia.

3. Torba Rockstud Valentino:

Torba Rockstud Valentino

Najbardziej skwiercząca i gorąca torba Valentino w tej czarnej torebce. Chociaż torba wygląda bardzo prosto, ale bardzo elegancko, gdy się ją nosi, ta cudowna i wspaniała torba jest idealna do noszenia na wieczorne przyjęcia, a także na każdą specjalną okazję.

4. Torba Valentino z nadrukiem węża:

Torba Valentino w wężowy wzór

Oto torba z nadrukiem węża Pythona na torbie. Torba jest dopasowana w stylu tote, dzięki czemu ma wystarczająco dużo miejsca na przechowywanie niezbędnych rzeczy. Torba posiada miękkie paski, dzięki czemu można ją nosić na ramionach. Ten rodzaj toreb jest dostępny w wielu niesamowitych wzorach i wzorach, a Ty możesz wybrać tę zgodnie z przeznaczeniem i pochwalić się swoim stylem.

5. Mini torebka na ramię Valentino:

Mini torebka na ramię Valentino

Jak sama nazwa wskazuje, torba jest mała lub ma rozmiar mini, dzięki czemu możesz nosić tylko niezbędne rzeczy. Małe srebrne kwadratowe ćwieki wytłoczone z przodu zwiększają wygląd torebki o wiele zagięć i mają efektowny łańcuszek do zawieszenia na ramionach. Idealna i modna torba dla młodych dziewczyn.

6. Czerwona torba Valentino ze skóry:

Czerwona skórzana torba Valentino

Czerwona torebka Valentino wygląda oszałamiająco podczas noszenia. Srebrne kamienie wytłoczone na torbie dodają torbie skwierczącego i lukratywnego wyglądu. Torba ma schludne i miękkie wykończenie ze skóry, dzięki czemu wydaje się bardzo droga i królewska, gdy zanosi się ją na każdą imprezę.

7. Torby Crossbody Valentino Garavani:

Torby Crossbody Valentino Garavani

Te torby Crossbody Valentino są po prostu najlepszymi torbami, gdy jesteś w drodze. Torby posiadają elastyczne paski, które można dowolnie regulować. Torby wyglądają bardzo elegancko i są wykonane z czystej skóry, aby pasowały do ​​Twojego stylu i wyglądu oraz pomagają zachować wolne ręce za każdym razem, gdy chcesz.

8. Kolorowe torby Valentino:

Kolorowe torby Valentino

Oto efektownie wyglądająca kolorowa torebka Valentino dla dziewczynek. Torba ma niesamowicie wyglądający wzór, a nawet rączki torby są zaprojektowane w kolorowy sposób. Ten rodzaj toreb jest dostępny w różnych wzorach i modnych wzorach, a także możesz wybierać według swoich potrzeb i wyglądu.

9. Torba w stylu wiaderkowym Valentino:

Torba Valentino Bucket

Jak sama nazwa wskazuje, torba jest skrojona w kształcie wiaderka i posiada głęboką komorę do przechowywania. Torba posiada stylowy zatrzask do zapięcia oraz okrągłe złote okucia wytłoczone z przodu, co nadaje torbie stylowy i modny wygląd.

Torby Valentino są niesamowite i zdecydowanie inne niż inne torby. Firma posiada własne punkty sprzedaży na całym świecie, a nawet jest dostępna w największych centrach handlowych. Firma oferuje swoim klientom również inne produkty, takie jak gotowe do noszenia perfumy, buty, akcesoria modowe i skórzane torebki. Noszenie torby Valentino dodaje więcej wyrafinowania Twojemu wyglądowi i osobowości.