Śpiwory dziecięce stały się ulubionym przedmiotem wśród rodziców obecnego wieku. Zazwyczaj były zaprojektowane tak, aby uniemożliwić dziecku zakrycie głowy kocykiem. Posiadanie śpiworów dziecięcych pomaga tobie i dziecku spać spokojnie w nocy, ponieważ zapobiega to zrzucaniu się kocyków przez dzieci.

śpiwory

Różne rodzaje torebek do spania:

Jeśli więc zacząłeś szukać śpiwora, który jest idealnym połączeniem ciepła, lekkości, wygody i funkcjonalności, to zajrzyj do śpiworów Top 15 dla dzieci opisanych poniżej.

1. Liczenie śpiworów owiec dla dziewczynek:

Liczenie śpiworów owiec dla dziewczynek

Ten śpiworek dziecięcy jest w 100% bawełniany i ma piękne hafty, jest idealny zarówno dla chłopców, jak i dziewczynek, ponieważ stanowi wyzwanie, aby zapewnić dziecku przytulność i ciepło. Śpiworek do liczenia owiec jest odpowiedni dla dzieci w wieku 0-6 miesięcy.

2. Melisa & Śpiwór Doug Augie:

Melissa & Śpiwór Doug Augie

Ten śpiwór w kształcie aligatora jest idealnym śpiworem dla dzieci, ponieważ jego miękka wyściółka, ząbkowany uśmiech i dołączone nóżki pomagają maluchom szybko spać, marzyć o świecie kreskówek i trzymać potwory z dala, gdy śpią.

3. Śpiwór Anorak:

Śpiwór Anorak

Ten lekki śpiwór występuje w różnych nadrukach i kolorach i jest dostępny w trzech rozmiarach. Śpiwory Anorak są w 100% bawełniane i mają zatrzaski pod pachami i boczny zamek ze wszystkich stron; dzięki temu matki mogą z łatwością nosić swoje dzieci wszędzie.

4. Przytulny śpiwór dla dzieci:

Wygodny śpiwór dla dzieci

Ten wstępnie wyprany super miękki śpiwór jest poręczny od dołu i ma zewnętrzną stronę ze 100% bawełny muślinowej. Ten dziecięcy śpiwór ma boczny zamek, który umożliwia łatwe wprowadzanie zmian i można go prać w pralce.

5. Śpiwory Woolino dla maluchów:

Śpiwory Woolino dla Maluchów

Najlepszym śpiworem dla niemowląt jest wełna, wykonana z miękkiej wełny merynosów australijskich. Zewnętrzna część wykonana jest w 100% z bawełnianej podszewki. Wełna, z której jest wykonana jest najdelikatniejszą wełną i spełnia również wszystkie wymagania certyfikacyjne. Jest dostępny dla dzieci w wieku 2 miesięcy i może być używany do 2 roku życia. Przyjazny design z zamkiem błyskawicznym i zatrzaskami w strategicznym miejscu ułatwia przenoszenie.

6. Oliwkowy śpiwór dla dzieci:

Śpiwór dziecięcy oliwkowy

Te śpiwory mają różne nadruki transportowe, dlatego są uważane za odpowiednie dla chłopców i można je zabrać ze sobą na noc. Oliwkowe śpiwory chłopięce dla dzieci są również wyposażone w dopasowaną poduszkę, aby można było spokojnie spać.

7. Śpiwór 3 w 1:

Śpiwór 3 w 1

Śpiwory 3 w 1 są najlepszymi śpiworami, ponieważ mają śpiwór wewnętrzny 1,5 togs i śpiwór zewnętrzny 1 tog, co daje Ci możliwość używania ich osobno lub razem i jest dostępny w czterech różnych rozmiarach. Ta torba ma zamek błyskawiczny z przodu oraz zewnętrzną i bawełnianą podszewkę, dzięki czemu jest łatwa w użyciu w nocy.

8. Śpiwór Purflo:

Śpiwór Purflo

Ten śpiworek dla malucha ma miękką bambusową wyściółkę, która ma właściwości antybakteryjne i bardziej chłonne. Posiada również suwak na rękawach, aby chronić dziecko przed chłodniejszą nocą i jest dostępny w 4 różnych rozmiarach i 2 togs/waga.

9. Śpiwór Baby Heritage:

Śpiwór Baby Heritage

Ten wspaniały, haftowany śpiworek dla niemowląt ma zatrzaski na obu ramionach, boczne zamki ułatwiające dostęp i ma bawełnianą warstwę zewnętrzną, która jest miękka dla skóry. Ta torba może być prana w pralce, dzięki czemu może być używana codziennie bez stresu.

10. Śpiwór Babasac dla dzieci:

Śpiwór Babasac dla dzieci

Jest to śpiwór 2 w 1 multi tog, który daje wybór pomiędzy 1.0tog lub 2.5 togs i ma wyjmowaną wewnętrzną podszewkę, którą można łatwo odpiąć. Babasac ma również dodatkowe zatrzaski pod pachami dla małych dzieci i jest dostępny w trzech różnych rozmiarach ze 100% bawełną zewnętrzną i podszewką i można go prać w pralce. To po prostu najbardziej charakterystyczny i najfajniejszy śpiwór zarówno na zimę, jak i na lato.

11. Śpiwór dziecięcy Deedee Sleep Nest:

Śpiworek Deedee Sleep Nest

Torebka Deedee Sleep Nest to najlepszy wybór dla rodziców tam, gdzie zima jest zawsze, a zimne wiatry są normalne. Wykonany jest z mieszanki bawełny i poliestru i ma miękką kołdrę wewnątrz, a także składa się z paska na ramię, który ułatwia noszenie. Zewnętrzna część wykonana jest w 100% z bawełny, dzięki czemu zapewnia maksymalną powierzchnię do oddychania.

12. Śpiwór dziecięcy unisex marki Marque:

Śpiwór niemowlęcy unisex marki Marque

Większość recenzji śpiworów dziecięcych zawiera markę na swojej liście, ponieważ zapewnia designerskie i wygodne śpiwory dla niemowląt. Są wygodne, ponieważ są wykonane w 100% z bawełny i kupione w przystępnej cenie. Dzieci w wieku od 6 do 18 miesięcy mogą nosić ten śpiwór.

13. Śpiwór do noszenia firmy Halo:

Śpiwór do noszenia firmy Halo

Śpiwór na koc do noszenia jest wykonany w 100% z bawełny i można go łatwo nosić. Ten śpiwór jest dostępny w 3 różnych rozmiarach: mały dla niemowląt od 10 do 18 funtów, średni dla niemowląt od 16 do 24 funtów i duży dla niemowląt od 26 do 36 funtów. Konstrukcja tej torebki jest taka, że ​​rodzic może łatwo zmienić pieluchę za pomocą zamka z przodu.

14. Jednoczęściowy śpiwór Zoo Animal Micro Fleece:

Jednoczęściowy śpiwór Zoo Animal Micro Fleece

To jeden z najlepszych śpiworów oferowanych przez furmanów. Wykonany jest w 100% z mikropolaru i może być stosowany dla dzieci w wieku do 9 miesięcy. Wzory zamków z przodu ułatwiają zmianę pieluszek. Ponieważ jest jednoczęściowy, zakrywa również palce dziecka, dzięki czemu śpiworek jest wygodny do noszenia w zimie.

15. Śpiwór Spasilk dla chłopców:

Śpiworek Spasilk dla chłopców

Śpiworek dla chłopca Spasilk wykonany jest w 100% z bawełny i można go łatwo prać w pralce. Posiada zamek błyskawiczny z przodu, dzięki czemu jest wygodny w noszeniu i zdejmowaniu nawet w nocy. Ten śpiworek może być używany przez rodziców dzieci w wieku do 6 miesięcy.

Śpiwory to kocyki, które mają dopasowane otwory na ramiona i szyję i są noszone przez niemowlęta. Śpiworki dziecięce są dostępne według wieku, więc kup ten, gdy Twoje dziecko skończy około 6 tygodni.