Aparat DSLR jest dostępny z różnymi obiektywami. Obiektyw odłącza się od głównego korpusu aparatu, a na jego miejsce można w razie potrzeby przymocować inny. Obiektywy są przeznaczone do wykonywania określonych ujęć, aby uzyskać jak najlepszą jakość zdjęć. Obiektyw szerokokątny do fotografowania krajobrazów, teleobiektyw do fotografowania dzikiej przyrody i normalny obiektyw 35-55 mm do robienia portretów. Dostępnych jest wiele innych obiektywów, ale te wymienione są bardzo podstawowe. Kiedy podróżujesz lub wybierasz się na wyprawę fotograficzną, chcesz zabrać ze sobą wszystkie części do lustrzanek cyfrowych w torbie fotograficznej dozwolonej jako bagaż podręczny w samolocie, ponieważ jest bardzo delikatna. Możesz przechowywać tę torbę pod siedzeniem przed sobą.

Najlepsze markowe torby na aparat

Małe i duże torby na aparaty dla fotografów:

Poniżej omówiliśmy 15 najlepszych stylowych modeli toreb na aparaty do markowych aparatów DSLR:

1. Profesjonalna torba na aparat na ramię firmy Canon:

Profesjonalna torba na ramię firmy Canon

KUP TERAZ

Ten przedmiot ma górny uchwyt z zapięciem magnetycznym, dolny uchwyt, wielofunkcyjne kieszenie. Ponadto uchwyt na statyw, kieszeń na laptopa i górny uchwyt z magnetycznym zapięciem ułatwiają dostęp do aparatu i wybranego obiektywu, kiedy tylko tego potrzebujesz. Dolny uchwyt ciągnie torbę, gdy znajduje się ona pod siedzeniem samolotu przed tobą.

2. Torba na ramię Nikon DSLR do aparatu:

Torba na ramię Nikon DSLR na aparat

KUP TERAZ

Marka Nikon sprzedaje ten przedmiot. Nadaje się do lustrzanek cyfrowych i lustrzanek. Torba na aparat jest dostępna w kolorze czarnym i można ją zawiesić na ramieniu. Torba jest łatwa do noszenia wszędzie tam, gdzie chcesz nosić aparat do robienia zdjęć.

3. Duża torba na gadżet DSLR:

Duża torba na gadżet DSLR

KUP TERAZ

Ten przedmiot ma wewnętrzną głębokość 10”X5”X7”. Jest idealny do przechowywania, przenoszenia i ochrony lustrzanki cyfrowej z trzema obiektywami. Dzięki temu możesz poruszać się z tą torbą na aparat i robić zdjęcia do woli. Ponadto jest też miejsce na iPada Mini, Google Nexus, Amazon Kindle Fire. Możesz skorzystać z dowolnego z nich lub skonsultować się z nim, kiedy tylko potrzebujesz.

4. Torba na aparat Lowe pro Passport Messenger (czarna):

Torba na aparat Lowe pro Passport Messenger (czarna)

KUP TERAZ

Ten przedmiot ma wymiar wewnętrzny 37,5 x 15 x 27 cm. Nadaje się do przenoszenia CSC od Sony NEX 6, DSLR od Nikona D3200 z obiektywem 18-55mm. Można również zabrać ze sobą dodatkowy obiektyw, 13-calowy laptop lub tablet z lampą błyskową oraz osobiste przedmioty smartfona. Gdy w torebce nie ma nic, torebka jest bardzo lekka – tylko 500 gm. Przednia komora o wymiarach 20,5 x 11,5 x 17,5 cm ułatwia wybór odpowiedniego obiektywu. Dodatkowo kieszeń z siatki do przechowywania mniejszych przedmiotów. Po umieszczeniu wszystkich elementów aparatu i akcesoriów użyj klamry z blokadą krzywki i wyreguluj wyściółkę na ramię. Jesteś gotowy do noszenia torby. Torba posiada również uchwyt do szybkiego przenoszenia torby.

5. Andoer Caden K1 wodoodporna moda na co dzień torba na aparat DSLR torba na ramię dla Canon Nikon Sony (Khaki):

Andoer Caden K1 Wodoodporna Moda Casual DSLR Torba Na Aparat Torba Torba Na Ramię Messenger dla Canon Nikon Sony (Khaki)-5

KUP TERAZ

Specjalnością tej pozycji jest to, że torba na aparat jest wyjątkowa, stylowa, a także wodoodporna. Jest mocny, trwały i wytrzymały. Ta wewnętrzna przegroda ma wiele przegródek wykonanych z zapięcia na rzepy, które można rozebrać i zmienić. Wyściółka antywstrząsowa we wnętrzu chroni aparat przed wstrząsami, uszkodzeniami, drobinkami kurzu i zarysowaniami. Przestronne wnętrze jest dobre dla aparatów takich jak Możesz użyć tej torby do Canon-5DMark, 7D, 60D, D600, 600D; Nikon-D800, D700, D90, D60, D300S itd..

Kieszenie służą do przechowywania akcesoriów, takich jak ładowarka, bateria, filtry, karty pamięci, kable, dwa obiektywy i inne. Dwustronne zamki błyskawiczne ułatwiają wyjęcie z torby tego, czego potrzebujesz. Zewnętrznie ta torba jest wykonana z nylonowej tkaniny Twill i gęstego materiału gąbczastego. Jest jeden regulowany pasek, który ułatwia noszenie torby.

6. Torba na aparat Case Logic DCB-305:

Torba na aparat Case Logic DCB-305

KUP TERAZ

Jeśli używasz aparatów hybrydowych lub z dużym zoomem i kamer cyfrowych, jest to dobra torba na aparat. Gdy nie używasz aparatu, możesz go bezpiecznie przechowywać w torbie. Jednak, gdy tylko potrzebujesz aparatu, masz go w torbie ze sobą. Jest zawsze podręczny i dostępny.

Ta torba na aparat ma wewnętrzną kieszeń zapinaną na zamek i można przechowywać karty pamięci. Ponadto elastyczne przegródki wewnątrz torby można regulować, aby zrobić miejsce na więcej akcesoriów. Pasek do noszenia torby jest odpinany i regulowany. Dodatkowo jest uchwyt do przenoszenia torby.

7. Pranjals House Vintage ręcznie robiona torba na aparat DSLR torba na ramię:

Pranjals House Vintage ręcznie robiona torba na ramię na aparat DSLR

KUP TERAZ

Ten przedmiot jest bardzo atrakcyjny, ponieważ zewnętrznie jest wykonany ze skóry, a wewnętrznie z płótna. Płótno jest wodoodporne i chroni Twój aparat i wszystkie akcesoria. Ta torba jest koloru brązowego o wymiarach 30”x11”x20”. Są trzy kieszenie, które możesz wykorzystać do ugryzienia akcesoriów. Do noszenia torby służy pasek na ramię z klamrą.

8. Skórzana torba na aparat Canon EOS 600D (18-55IS) & 55-250SI) lustrzanka cyfrowa (#MN_Black):

Skórzana torba na lustrzankę cyfrową Canon EOS 600D (18-55IS i 55-250SI) (#MN_Black)

KUP TERAZ

To bardzo stylowy przedmiot do przechowywania i przenoszenia aparatu Canon EOS 600D (18-55IS) & 55-250SI). Torba na aparat wykonana jest z najwyższej jakości skóry. Producentem tego aparatu jest fabryka Chalk. Jest wiele kieszeni, dzięki czemu jest dużo miejsca na wszystkie akcesoria. Torba posiada przednią klapę, którą można zapiąć z przodu na guzik. Pasek przewidziany do noszenia torby jest regulowany i ma tkaninę na odwrocie, dzięki czemu skóra nie plami ramion.

9. Skórzana torba na lustrzankę cyfrową Sony Alpha NEX-5T 16,1 MP (#MN_PINK):

Skórzana torba na lustrzankę cyfrową Sony Alpha NEX-5T 16,1 MP (#MN_PINK)

Ta torba na aparat jest w kolorze różowym, więc jest to pozycja dla pań, które używają Sony Alpha NEX-5T 16,1 MP. Wykonany jest z dobrej jakości skóry w fabryce Chalk. W torbie znajduje się wiele kieszeni, dzięki czemu zmieścisz wszystkie akcesoria. Z przodu znajduje się klapka z guzikiem do zapięcia torby. Pasek jest regulowany i ma tkaninę na odwrotnej stronie skóry, dzięki czemu skóra nie plami ramion.

10. Torba na aparat dla kobiet śliczna torba na aparat Neppt DSLR Sling wodoodporny futerał na aparat pokrowiec na obiektyw do Sony a6000 Canon EOS Rebel T5/SL1 (100D)/450D (mały rozmiar róży):

Torba na aparat dla kobiet

KUP TERAZ

Ta torba na aparat jest przeznaczona wyłącznie dla kobiet. Rozmiar wewnętrzny, 20 cm x 12 cm x 12 cm, mieści lustrzankę Canon EOS 100D/450D Sony A5000/a6000 i inne. Materiał użyty do wykonania tej torby to wodoodporny nylon. Ponadto do zagęszczenia przestrzeni zastosowano ciężki materiał siatkowy, który chroni sprzęt przed wstrząsami. Ta torba na aparat jest przyjazna dla środowiska. Dostarczony pasek jest wodoodporny, a także ma ochraniacze na ramiona.

11. Torba na aparat dla kobiet Torba na aparat DSLR Wodoodporna wkładka do aparatu Canon Rebel 70d Nikon Sony a6000 Bezlusterkowy futerał i torby na aparat cyfrowy (czerwony):

Torba na aparat dla kobiet Torba na aparat DSLR Wodoodporna

KUP TERAZ

Ta torba na aparat jest stworzona specjalnie dla kobiet, które lubią robić zdjęcia. Ma wystarczająco dużo miejsca na lustrzankę Canon EOS-100D Nikon D3100 D3200 D3300 D5100, D5200 D5300 SonyA6000 i inne. Wewnętrzna przestrzeń, w której przechowywany jest sprzęt, wykonana jest z wodoodpornego nylonu i ma warstwy grubej warstwy materiału siateczkowego. Dzięki temu sprzęt jest bezpieczny przed wodą i wstrząsami. Symbolem marki jest zielona klamra. Istnieje regulowany pasek i podkładka na ramię do noszenia torby.

12. Crafts Vintage skórzana brązowa torba podróżna na aparat – męska & Kobiety:

Crafts Vintage skórzana brązowa torba podróżna na aparat - mężczyźni i amp; Kobiety

KUP TERAZ

Ta torba na aparat jest zewnętrznie wykonana z brązowej skóry, podczas gdy wewnętrznie jest wykonana z płótna. Wymiary 20 cm x 12 cm x 28 cm z tylko jedną komorą są dobre do przechowywania aparatu, obiektywów i akcesoriów. Jest klamra i regulowany pasek.

13. Wodoodporna torba na aparat Ortlieb Aqua-Cam (grafitowo-czarna):

Ortlieb Aqua-Cam Wodoodporna Torba Na Aparat (Grafitowo-Czarny)

Ta torba na aparat jest wodoodporna i jest potrzebna do ochrony aparatu. Gdy aparat ulegnie zamoczeniu, będziesz musiał udać się do punktu serwisowego aparatu. Po umieszczeniu aparatu i obiektywów możesz szybko i łatwo zamknąć torbę. Istnieją również regulowane podkładki piankowe; możesz je usunąć w dowolnym momencie. Aby ułatwić noszenie tej torby, znajdują się czterokierunkowe pętle do mocowania paska lub paska, a także regulowany pasek z wyściółką na ramię.

14. Wodoodporny worek na suchą tubę Overboard (5L, niebieski):

Wodoodporny worek na suchą tubę Overboard, (5 l, niebieski)

Ta torba na aparat jest absolutnie w 100% wodoodporna, dlatego nazywa się ją suchą torbą zwijaną. Jest to dobre do przechowywania i przenoszenia aparatu cyfrowego wraz z kolekcją obiektywów i akcesoriów. Ta torba na aparat jest również dostępna w kolorze czarnym, żółtym i różowym.

15. Peace Chaos Men Skórzana płócienna torba na ramię Torba na laptopa + Dslr i lustrzanka płócienna torba na ramię (zielona armia):

Peace Chaos Męska skórzana płócienna torba na ramię

Ta torba na aparat to wytrzymała, trwała klasyczna torba na aparat. Zastosowany materiał wewnętrzny jest gruby. Wykonany jest z czystego płótna bawełnianego o wysokiej gęstości i wyprany ze skóry końskiej. Dzięki temu materiał chroni Twoje aparaty przed wstrząsami, wibracjami, uszkodzeniami spowodowanymi kurzem i zarysowaniami. Ta torba na aparat jest wysoce zalecana do lustrzanek cyfrowych lub lustrzanek cyfrowych dowolnej renomowanej firmy, takiej jak Sony, CANON, Nikon, PENTAX itp. Ta pozycja jest przeznaczona dla jednej lustrzanki cyfrowej lub lustrzanki z 1-2 obiektywami i akcesoriami.

Te, które omówiliśmy tylko dla kobiet, są w atrakcyjnych odcieniach różu, które przemawiają do kobiet. Kobiety nie muszą jednak ograniczać się do przeznaczonych tylko dla nich toreb fotograficznych. Do wyboru jest wiele innych opcji, takich jak profesjonalne, stylowe, wodoodporne. Są przeznaczone zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet. Następnie rozważyliśmy torby na aparaty, które mogą spodobać się mężczyznom.