Torby stały się ważną częścią wszelkich męskich lub damskich akcesoriów. Niezależnie od tego, czy podróżujesz, przenosisz się do pracy, pikniki, imprezy itp., nikt nie wychodzi bez torby, ponieważ pomagają one z łatwością przenosić wszystkie niezbędne rzeczy. Na rynku dostępne są różnego rodzaju torby, takie jak torebki, torebki, torby na plecy, torby na ramię, torby boczne itp., które sprawiają, że wybór jest ogromny. Wśród nich popularnym stylem torebek są powszechnie wybierane torebki trenerskie.

15 najlepszych starych i nowych modeli toreb autokarowych dla pań

Różne rodzaje torebek trenerskich w Indiach:

Torby autokarowe zostały przedstawione ludziom w 1941 roku przez Milesa Chana na Manhattanie, który robił portfele i sakiewki. Niektóre z popularnych wzorów torebek autokarowych zebranych na rynku są następujące:

1. Torby autokarowe w kształcie łodzi:

Torby autokarowe w kształcie łodzi

Nowy projekt torby autokarowej szeroko rozpowszechniony przez kobiety to torba w kształcie łódki. Powszechnie znane jako torby na zakupy do autokaru, mają kształt łodzi. Są noszone do regularnych zastosowań, aby uzyskać stylowy wygląd. Można je również znaleźć w wielu różnych wzorach na wypadek, gdybyś chciał mieć przy sobie wiele kieszeni.

2. Torby autokarowe z nadrukiem liścia:

Torby autokarowe z nadrukiem liści

Kolejny projekt toreb inspirowany naturą to projekt toreb hobo. Skórzana torba została zaprojektowana w kształcie litery U z szerszymi otworami. Skóra ma liściasty nadruk w dwóch kolorach, co nadaje jej niepowtarzalny wygląd. Jest powszechnie noszony na jednodniową wycieczkę, podczas której nie musisz nosić różnych rzeczy.

3. Torby na bagaż autokarowy:

Torby na bagaż autokarowy

Bagażniki autokarowe zastępują teraz stare worki na brudne rzeczy. Wykonane ze skóry, są trwałe, aby podróżni mogli zabrać ze sobą rzeczy na krótką wycieczkę. Są również szeroko noszone na pikniki. Dostępne w wielu kolorach, noszone są również przez mężczyzn.

4. Torby na walizki:

Torby na walizki

Zainspirowane wzorami walizek, autokarowe torby bagażowe są szeroko noszone podczas podróży do odległych miejsc na wakacje, uroczystości weselnych itp. Są dostępne w różnych rozmiarach, odpowiednich do ilości bagażu, który chcesz przewieźć. Bardziej komfortowa podróż, kółka są podane poniżej, aby torbę można było trolować.

5. Torby z powrotem ze skóry:

Powrót Torby autokarowe ze skóry

Torby autokarowe przyciągają nie tylko kobiety, ale i mężczyzn. Torba męska Back Coach wykonana ze skóry nadaje wygląd szkolnych dni. Jest noszony do pracy, na studia, na wycieczki i wiele więcej. Jest kilka kieszeni, dzięki którym możesz odpowiednio rozdzielić swoje rzeczy.

6. Fantazyjna torba trenera:

Fantazyjna torba trenera

Chcesz mieć modny wygląd na każdą imprezę lub funkcję! Oto mamy fantazyjne małe torby autokarowe, które idealnie nadają się na takie okazje. Wykonany jest ze skóry, ale również pokryty innymi fantazyjnymi przedmiotami, takimi jak lusterko, sprężyna, koraliki itp., aby uzyskać inny wygląd. Są wystarczająco małe, by nosić tylko pieniądze i telefony.

7. Podwójna torba autokarowa:

Podwójna torba autokarowa

Pracujące kobiety powszechnie używają czarnej torby autokarowej z podwójnym wyposażeniem. Można go nosić w dłoni, a także na ramionach według własnego uznania. Wykonany ze skóry, ma szczelną powłokę, która umożliwia zginanie lub składanie dokumentów. Jest również dostępny w różnych rozmiarach odpowiednich dla twoich rzeczy.

8. Boczna torba trenera:

Boczna torba autokarowa

Skórzana torba trenerska z niesamowitymi nadrukami i bocznym wzorem to podstawowy wybór na regularne pikniki. Jest to również rodzaj torby trenerskiej dla mężczyzn, ponieważ również mężczyźni używają jej do noszenia małych niezbędnych rzeczy na jednodniową wycieczkę. Jest szeroko obserwowany w szkołach wyższych i urzędach.

9. Funky torba trenera:

Torba Funky Coach

Szukasz czegoś stylowego i modnego akcesorium na imprezę z kotkami lub każdą małą okazję! Zdobądź nowy projekt torby trenera ozdobionego nadrukami i kokardką, która jest idealna dla modnego i dziewczęcego wyglądu. Wykonany ze skóry, ma również uchwyty z paskiem do noszenia w ramionach.

10. Kwiatowa torba autokarowa:

Kwiecista torba autokarowa

Czarna torba trenera wykonana ze skóry w kwiatowe wzory jest bardzo zadowolona z noszenia. Torebka ozdobiona jest kwiatowymi wzorami z użyciem kolorowych nici i guzików. Można go nosić na ramionach na przyjęciach, uroczystościach, piknikach itp..

11. Mini torba autokarowa:

Mini-torba autokarowa

Nie tylko big bagi, ale są też worki w rozmiarze mini. Nowy projekt toreb autokarowych, które można nosić regularnie, nosić na imprezach lub do użytku oficjalnego, ma mini wygląd, który można nosić na ramionach. Nadają stylowy wygląd ich osobowości. Rękojeść jest wykonana z łańcuszka w złotym kolorze, aby była bardziej atrakcyjna.

12. Regulowana torba trenera:

Regulowana torba autokarowa

Korzystny i regulowany projekt trenera torebek, który cieszy się dużą popularnością, to taki, który pozwala nosić torbę na różne sposoby. Skórzana torba jest wyposażona w stały uchwyt, który można nosić za rękę, z regulowanym skórzanym uchwytem, ​​który można rozciągnąć, aby trzymać ją na ramionach i barkach. Tego rodzaju torby są powszechnie spotykane w funkcjach, biurach, wycieczkach itp.

13. Okrągłe torby autokarowe:

Okrągłe torby autokarowe

Skórzana torba trenerska o półokrągłym kształcie jest bardzo modna dla dziewcząt lub nastolatków. Dzięki regularnemu noszeniu Twoje dżinsy zyskują nowy wygląd. Jest dostępny w wielu kolorach i formie drukowanej, dzięki czemu jest ładniejszy dla dziewczynek.

14. Pokrowiec na autokar:

Pokrowiec na autokar

Wśród różnych projektów w kategorii toreb autokarowych popularna staje się torba w kształcie woreczka, którą można nosić podczas podróży na drobne akcesoria. Skórzana saszetka pokryta jest aksamitnym materiałem z nadrukami, aby była atrakcyjna. Posiada jedną małą rączkę do noszenia po złożeniu na nadgarstku.

15. Oficjalna torba trenera:

Oficjalna torba trenera

Zastanawiasz się, co kupić dla swoich plików i folderów biurowych! Zdobądź projekt męskiej torby trenerskiej, stworzonej specjalnie do użytku służbowego. Torby są wyposażone w krosno z aktówkami z kilkoma małymi i dużymi kieszeniami, aby bezpiecznie przenosić wszystkie ważne dokumenty urzędowe. Można go nosić zarówno w rękach, jak i na ramionach.

Torby autokarowe dały społeczeństwu nowy trend do noszenia toreb na różne okazje. Oprócz skóry są one również dostępne w wersji materiałowej z uchwytami z włókien, aby zapewnić jej wytrzymałość. Torebki autokarowe oferują różnorodne style, dzięki którym podróżowanie jest łatwe, elastyczne i wygodne.