Od wielu dziesięcioleci torby odgrywają ważną rolę w życiu człowieka. Niezależnie od tego, czy są to torebki, torby na kółkach, torby na plecy, torby na kosze, worki na śmieci, czy jakiekolwiek inne torby, zawsze pomagały ludziom na swój sposób. Jedną z tych wszystkich pomocnych toreb jest torba na pranie. Pomagają zachować ubrania, które mają być prane osobno, aby nie pomieszały się z pranymi ubraniami. Służą również do odróżnienia białych ubrań od innych kolorowych ubrań.

Proste torby na pranie w różnych rozmiarach i wzorach:

Dostępne są również worki na bieliznę w postaci koszy trzymanych w toalecie, aby ludzie mogli trzymać przebrane ubrania. Oto kilka powszechnie dostępnych na rynku worków do prania:

1. Spersonalizowana kwiatowa torba na pranie:

Spersonalizowana kwiatowa torba na pranie

Fantazyjne torebki w kwiaty są obecnie dość modne. Bawełniany worek na pranie ma kształt przypominający worek, który można zamknąć od góry za pomocą małej linki. Pomagają oddzielić śmierdzące ubrania od innych ubrań, które mają być prane. Tego typu torby bawełniane można wykonać również w domu.

2. Siatkowe torby na pranie:

Siatkowe torby na pranie

Szeroko stosowane przez bogaczy siatkowe torby na pranie wykonane są ze stalowych prętów i materiału siatkowego. Otrzymuje głębokie, długie krosno typu worek, w którym można przechowywać wiele ubrań na raz. Torba typu wózek ma również kółka poniżej, aby łatwo przenosić torbę z jednego miejsca na drugie.

3. Torba zaprojektowana na walizkę:

Torba zaprojektowana w walizce

Wraz z rozwojem worków na pranie, na rynku powszechnie dostępne są specjalne torby podróżne na pranie. Są podobne do walizek i wykonane z plastiku lub bawełny. Są składane i można je nosić w podróży przez kilka dni.

4. Torba zaprojektowana na torebkę:

Torebka zaprojektowana torba

Inspirowane torebkami takie torby na pranie są powszechnie wykonywane z twardego plastiku. Ma projekt torebki, który można łatwo nosić. Takie torby są również używane w hotelach do prania w celu rozdarcia ubrań w różnych pokojach.

5. Tkana torba na pranie:

Tkana torba na pranie

Chcesz nadać swojej łazience klasyczny wygląd dzięki starożytnym artykułom! Zdobądź torbę na pranie, która jest utkana z włókna, plastiku lub lin. Są inspirowane starymi wiaderkami linowymi używanymi do celów pralniczych. Można go również przykryć pokrywkami wykonanymi z podobnego materiału.

6. Torba z bębnem komercyjnym:

Komercyjna torba zaprojektowana na bębny

Wzorem powszechnie stosowanych obecnie plastikowych toreb na pranie jest worek na pranie typu bębnowego. Wykonany z cienkiego plastiku węglowego, jest dostępny w wielu różnych rozmiarach, kolorach i wzorach. Takie torby można prać i regulować.

7. Małe torby na pranie:

Małe torby na pranie:

Chcesz oddzielić bieliznę wewnętrzną, skarpetki, chusteczki itp. od innych dużych ubrań! Pomoże Ci w tym mała torba na pranie. Możesz przechowywać swoje małe rzeczy w tych torbach podczas podróży lub też do regularnego użytku w domu. Wykonany z plastiku pomoże ci oddzielić śmierdzące i poplamione ubrania od innych.

8. Funky torby na pranie:

Funky torby na pranie

Chcesz mieć coś modnego i dekoracyjnego do prania! Duże torby na pranie wykonane są z twardej skóry i mają doskonały design butów. Nadaje Twojej torbie nowy wygląd. Chociaż są duże, zajmują tylko niewielką część Twojej łazienki.

9. Torba na pranie z koszulką:

T-shirt worek na pranie

Nie chcesz wydawać pieniędzy na drogie wiadra do prania! Możesz też zrobić to w domu, używając koszulki, która się nie przyda. Przyklejając koszulkę od spodu, możesz zrobić z niej torbę, która może również wisieć za drzwiami do przechowywania ubrań.

10. Pranie worków zaprojektowanych w garnku:

Pranie worków zaprojektowanych w garnku

Chcesz uzyskać tradycyjny wygląd swoich wiader do prania! Plastikowe torby na pranie są tkane, dzięki czemu torba ma design inspirowany garnkiem, który można wykonać w takim rozmiarze, jaki sobie życzysz. Zawiera również odpowiednią pokrywę, aby powstrzymać brudny zapach przed psuciem atmosfery w pomieszczeniu.

11. Wełniane torby workowe:

Wełniane torby workowe

Duży worek na pranie wykonany z styropianu typu Woolen jest dość popularny wśród ludzi, zwłaszcza na mokre ubrania. Torba dostępna w różnych kolorach i rozmiarach. Maleńkie dziurki w torbie ułatwiają przedostawanie się powietrza do środka, co nie powoduje, że ubrania śmierdzą.

12. Siatkowa torba na pranie:

Siateczkowa torba na pranie

Szeroko stosowane w domu, w którym przebywa kilkoro dzieci, takie worki do prania z siateczki są całkiem korzystne. Torby są wykonane z elastycznego materiału, który można złożyć i schować w szafce, gdy nie są używane. Mają również materiał typu siatkowego, który pomaga nieprzyjemnemu zapachowi wydostać się z ubrań.

13. Kolorowe torby na pranie dla dzieci:

Kolorowe torby na pranie dla dzieci

W pokoju dziecięcym jest dość bałagan z zabawkami i ubraniami. Jeśli chcesz, aby Twoje dzieci trzymały ubrania w należyty sposób, zaopatrz się w dziecięcy worek na pranie i zainspiruj je do trzymania w nim brudnych ubrań. Ponieważ ubranka dla dzieci są pełne błota, plam itp., możesz użyć worków na pranie z plastikowymi pokrowcami. Zaprojektuj je w potwora, ulubionego superbohatera, lalki, ulubione bajki itp., aby były atrakcyjne.

14. Torby na pranie z zamkiem błyskawicznym:

Torby na pranie z zamkiem błyskawicznym

Nową odmianą małych toreb na pranie jest ta z zamkiem błyskawicznym. Torba wykonana jest z nylonowego materiału siatkowego i zapinana na zamek błyskawiczny na otwartym końcu. Ponieważ jest również zmywalny, można zapakować do niego małe ubrania i bezpośrednio włożyć je do pralki do osobnego prania. Takie torby są szeroko noszone przez kobiety, które mają niemowlęta na pikniki i okazje.

15. Płócienna składana torba na pranie:

Płócienna składana torba na pranie

Martwisz się, że torby na pranie zajmą dużo miejsca w Twojej łazience lub w domu! Proszę bardzo, ze składaną torbą na pranie, której można używać w dowolnym momencie i którą można odłożyć na bok, składając ją. Wykonany jest z płótna i drewna, żelaza lub włókna.

Niezależnie od tego, czy jest to dom, hotel czy podróż, torby na pranie zawsze pomagały chronić czyste ubrania przed zabrudzeniem, umieszczając je oddzielnie od brudnych. Dzięki różnym wzorom i materiałom odegrały ważną rolę w utrzymaniu domu w czystości. Dostępne są również specjalne torby dla dzieci, w których można również bez szkody wyprać pluszowe zabawki.