Torby Tote to torby, które są na ogół większe i idealnie nadają się na zakupy lub podróże. Torby na zakupy są zaprojektowane z ekologicznych materiałów, takich jak bawełna, płótno, a nawet skóra, i mogą być wielokrotnie używane. W ostatnich latach dzięki tej funkcji torby na zakupy zyskują na popularności i zyskują na popularności. Te torby są dostępne w różnych rozmiarach i kolorach, a możesz wybrać tę zgodnie ze swoimi potrzebami i wymaganiami i uzyskać skwierczący wygląd.

Nowoczesne płócienne i skórzane torby na ramię dla kobiet

Modne torebki Tote w różnych kolorach i rozmiarach:

Rzućmy okiem na 15 najlepszych projektów toreb na zakupy w Indiach.

1. Designerskie torby na ramię:

Designerskie torby na ramię

Eleganckie i eleganckie, aby się obnosić, te designerskie torby na ramię są bardzo piękne i pasują do każdego etnicznego stroju i tradycyjnego stroju. Skwierczące designerskie nadruki i elementy w tych torbach na zakupy wyglądają niezwykle pięknie dzięki kontrastowym kolorom i wzorom.

2. Płócienne torby na ramię:

Płócienne torby na ramię

Bardzo popularne stają się płócienne torby na ramię, które są przyjazne dla środowiska i nie powodują zaludnienia. Torby są bardzo łatwe w utrzymaniu i idealne do noszenia przez młodzież, osoby starsze i młode kobiety.

3. Artystyczna torba na ramię:

Artystyczna torba na ramię

Torba na zakupy wygląda bardzo artystycznie, ponieważ jest na niej nadrukowana grafika współczesna, dzięki czemu wyglądasz bardzo modnie podczas noszenia. Czarno-biała kombinacja sprawia, że ​​torebka wygląda imponująco i wygląda bardzo stylowo i ładnie, gdy można ją zabrać w dowolne miejsce.

4. Torba z nadrukiem liczbowym:

Torba na ramię z nadrukiem liczb

Ta torba na zakupy wydaje się bardzo różnić od innych toreb, ponieważ ma nadrukowane numery. Torba wygląda bardzo atrakcyjnie dla oka i wygląda bardzo atrakcyjnie. Sprawia, że ​​podczas noszenia wyglądasz oszałamiająco i inaczej w tłumie.

5. Torebki typu koperta:

Torebki typu tote typu koperta

Mała urocza torba na zakupy ma kształt koperty i otwiera się z przodu. Ma piękny krój z przodu, a krawędzie i rogi są starannie obszyte, nadając torbie skwierczący wygląd. Torba posiada małą komorę do przechowywania rzeczy osobistych oraz elegancki, elegancki łańcuszek.

6. Letnie torby plażowe ze słomy:

Letnie torby plażowe ze słomy

Letnie torby plażowe ze słomy są poszukiwane i zyskują popularność, ponieważ są wykonane ze słomy lub materiału trawiastego, takiego jak rafia, wierzba lub łuska kukurydzy. Torby na zakupy mają surowy wygląd, ale wyglądają niesamowicie, gdy są noszone w dowolnym miejscu. Słomiana torba na ramię zaprojektowana w różnych kształtach i ma dobre małe przegródki, aby utrzymać twoje rzeczy w jednym miejscu i ma elegancki skórzany uchwyt, dzięki czemu możesz nosić szykowny wygląd.

7. Spersonalizowana kolorowa torba na ramię:

Spersonalizowana kolorowa torba na ramię

Spersonalizowane torby typu tote to torby z inicjałami imienia lub alfabetu, które sprawiają, że ta torba wygląda cudownie i wdzięcznie podczas noszenia. Są dostępne w różnych kolorach, a także mają duży guzik jako zamknięcie torby. Świetna opcja na prezent dla innych, a nawet dla siebie.

8. Brązowa skórzana torebka na ramię:

Brązowa skórzana torebka na ramię

Torba została zaprojektowana z czystej, wysokiej jakości skóry ekologicznej i cieszy się dużą popularnością wśród kobiet. Wygląda bardzo wdzięcznie, gdy jest noszony. Torba nieco większa, w której można przechowywać więcej przedmiotów. Do blokowania ma inteligentny metalowy zatrzask i wyściełane uchwyty do przenoszenia torby. Wygląda bardzo stylowo podczas noszenia.

9. Denimowa torba na ramię:

Denimowa torba na ramię

Torba na zakupy wykonana jest z materiału dżinsowego. Ta torba jest idealna również do kolaży lub na zakupy. Są bardzo łatwe w utrzymaniu i czyszczeniu, dlatego doceniane są przez każdą grupę wiekową. Sprawia, że ​​podczas noszenia wyglądasz bardzo modnie.

10. Szydełkowa torba na ramię:

Szydełkowa torba na ramię

Szydełko to rękodzieło, w którym za pomocą igły wrabia się przędzę w teksturowaną tkaninę. Torby na zakupy wyglądają bardzo atrakcyjnie, ponieważ do ich projektowania użyto jasnych i pastelowych kolorów, a podczas noszenia wyglądają królewsko i elegancko. Torba posiada stylowy długi skórzany uchwyt dołączony do trzymania.

11. Torby z bębnem Khakhi:

Torby na ramię z bębnem Khakhi

Dawniej torby robiono z ręcznie tkanych ubrań, takich jak khaki. Torba na ramię w kolorze khaki została zaprojektowana w kształcie bębna, aby dodać torbie więcej piękna; można na nim również wytłoczyć piękne małe miniatury, nadając mu w ten sposób atrakcyjny wygląd. Te torby są dostępne w różnych wzorach i kolorach, a także nie uciskają mocno kieszeni.

12. Duże torby na ramię:

Duże torby na ramię

Tego typu torby na zakupy są idealne na zakupy, a nawet na wycieczki, ponieważ są duże. Torba wygląda, ale stylowo, ponieważ małe paski są nienaruszone, co nadaje torbie designerski i modny wygląd.

13. Czarne torby na ramię:

Czarne torby na ramię

Czarne torby na ramię wyglądają bardzo elegancko i elegancko podczas noszenia. Torba ma kształt wiaderka i wygląda bardzo elegancko. Posiada eleganckie smukłe paski do noszenia, a krawędzie modna klamra zapewniają wsparcie. Torby są idealne do przenoszenia do biura, a nawet na spotkanie.

14. Torby z tkaniny:

Torby materiałowe

Torba na zakupy jest wykonana z materiałów tekstylnych i wygląda bardzo uroczo podczas noszenia. Podczas noszenia torby wyglądają bardzo kolorowo i elegancko. Są dostępne w szerokiej gamie i asortymencie i nie przebijają zbyt mocno kieszeni. Możesz więc posiadać tyle, ile chcesz, dopasować do swojego stroju i obnosić się ze swoim wyglądem.

15. Małe torby na ramię:

Małe torby na ramię

Jak sama nazwa wskazuje, torba typu tote ma niewielkie rozmiary i ma małą komorę. Posiada również małą kieszonkę z przodu. Torba wygląda bardzo modnie i elegancko i jest idealna dla kobiety do noszenia na każdą okazję.

Torby na zakupy są bardzo modne, a różne wzory i innowacje w torbach sprawiają, że człowiek zakocha się w tych torbach. Torebka wygląda bardzo stylowo i modnie i bez wahania można ją nosić na każdą okazję. Efekt stojaka na torby tote dla każdej grupy wiekowej i bardzo wygodny w użyciu.