Odkąd uświadomiono sobie, jak zanieczyszczone stało się nasze środowisko, ludzie wybierają bardziej ekologiczne torby, takie jak juta, płótno, papier i tkaniny. Najlepszą opcją jest płócienna torba. Torba z tkaniny jest również nazywana „torbą na całe życie”. Są jasne, świeże i lekkie. Swoją nazwą jest wykonany z tkaniny. Możesz to zrobić samodzielnie, szyjąc. Wiele sklepów detalicznych podaje w nim swoje produkty.

Modne indyjskie torby transportowe z tkaniny w różnych wzorach

Najnowsze przyjazne dla środowiska torby transportowe przy użyciu tkaniny:

Tutaj oferujemy 9 najlepszych indyjskich toreb materiałowych z obrazami i tworzymy własną stylową nową torbę, ręcznie malując, farbując ją lub haftując. Dodaj kolor swojemu życiu dzięki tym pięknym płóciennym torbom.

1. Kolorowa torba z tkaniny barwiącej:

Kolorowa torba z tkaniny do krawata

Dodaj nowy obrót do swojej zwykłej płóciennej torby, korzystając z Tie Dying it. To bardzo stara technika. Wzory uzyskuje się poprzez skręcanie, plisowanie i kruszenie tkaniny. Są bardzo kolorowe i jasne. Idealnie nadaje się na wypad na plażę.

2. Ręcznie malowana torba z tkaniny:

Ręcznie malowana torba z tkaniny

Ręcznie malowany worek materiałowy jest malowany ręcznie. Większość z nich jest dostosowana. Są bardzo wyjątkowe ze względu na swoją wyjątkowość. Przyciągnie całą uwagę.

3. Torebki z haftowanej tkaniny:

Torebki z haftowanej tkaniny

Torba z haftowanej tkaniny posiada haft. Ma lusterko i koraliki. Dodaje świeżego akcentu do twoich wieczorowych strojów. Możesz go używać do codziennego użytku.

4. Torby z materiału dla kobiet:

Torby materiałowe dla kobiet

Tote Cloth Bag to krótka płócienna torba z podwójnym uchwytem. ma otwierany na górze, który otwiera się na główną komorę. Jest bardzo głód. Możesz go nosić z zalotną suknią wieczorową lub wygodnym dżinsem. To styl wolny od błędów.

5. Torby z tkaniny Hobo dla dziewczynek:

Torby materiałowe Hobo dla dziewczynek

Torba z tkaniny hobo to duża torba na ramię, z miękkim korpusem, który tworzy krzywiznę między dwoma końcowymi paskami. Występuje w wielu kolorach i detalach. Jest wygodny i stylowy. To prosty i wyrafinowany styl. Możesz go zabrać do pracy lub na weekend.

6. Torby materiałowe Messenger dla nastolatków:

Torby materiałowe Messenger dla nastolatków

Listonoszka z tkaniny to również torba na ramię lub torba z pojedynczym paskiem. Używali go kurierzy, stąd nazwa. Jest teraz używany przez studentów i osoby w podróży. Czasami jest wystarczająco duży, aby pomieścić laptopa. Może być również używany do pracy.

7. Ponadgabarytowa torba z tkaniny:

Ponadgabarytowa torba z tkaniny

Torby oversize to nowy, modny styl. Są wykonane z wielu materiałów; tkanina jest jedną z ulubionych. Są ogromne i bardzo przestronne. Jest bardzo stylowy i towarzyski. Zwykle mają ćwieki i diamenty. Mogą też być bardzo efektowne.

8. Torba z tkaniny na plecy:

Torba materiałowa na plecy

Plecaki to zazwyczaj dwie torby na ramię, które noszą głównie studenci. Wykonane są głównie z materiałów syntetycznych, ale ze względu na ochronę środowiska, tkanina jest ulubiona wśród wielu. Są modne i kolorowe. Występuje w każdym kształcie, kolorze i nadruku. Wiele kobiet woli go na długie podróże, zwłaszcza młode samotne matki.

9. Torba płócienna na bagaż podróżny:

Worek marynarski na bagaż podróżny

Worek marynarski to torba unisex. Posiada dwa paski, które zwykle spływają, aby zwiększyć wytrzymałość. Zwykle jest jasny i kolorowy. Są całkiem modne u mężczyzn. Wykorzystywane są zwłaszcza na siłowni i w podróży.

Niezależnie od tego, czy jesteś ekologem, czy nie, płócienna torba to nowy nadchodzący styl. Możesz zrobić to sam lub kupić w sklepie. Nasza indyjska mama zwykła robić to z naszych starych koszulek i sukienek. Dlatego są wielokrotnego użytku. To nowy ekologiczny produkt w mieście i jestem pewien, że wszyscy go pokochają.