Kipling, marka modowa, która ma swoją wyjątkową kolekcję najlepiej zaprojektowanych torebek, plecaków, bagażu, torebek, portfeli, listonoszek, akcesoriów podróżnych, tornistrów szkolnych, modnych torebek i nie tylko. Fantastyczne kolekcje wprowadzone przez markę Kipling są dostępne od 1987 roku i są częścią VF Corporation od 2004 roku. Założona w 1987 roku w Antwerpii w Belgii jest dziś marką znaną na całym świecie.

Rozpoznawana z marszczonym nylonowym materiałem i zamkiem błyskawicznym z wiszącą uroczą małpką, Kipling stała się gorącą ulubioną marką w torebkach. Symbolem marki jest oczywiście małpa wisząca przy każdej torebce Kiplinga, pochodząca ze słynnego dzieła Rudy’ego Kiplinga z książki o dżungli. Nawet jest nie tylko jedna małpa, ale nie mniej niż 425 małp, wszystkie nazwane na cześć pracownika z całego świata?.

Torby Kiplinga

Różne rodzaje torebek Kiplinga w Indiach:

Tutaj przedstawiamy 9 najpiękniejszych torebek Kipling wraz ze zdjęciami w różnych modelach i rozmiarach.

1. Modna torba Kiplinga:

Modna torba Kipling

Modna jednostronna torba na zakupy to pozycja obowiązkowa dla wszystkich pań. Modna torba na zakupy Kipling w kolorach wygląda uroczo, gdy wychodzisz na zakupy. Boczne wiszące torby na ramię Kipling to takie, które zdecydowanie powinny znaleźć się w szafie.

2. Powrót do szkoły Kipling Bag:

Powrót do szkoły Kipling Bag

Torby Kipling mają bardzo dobry wybór w stosunku do toreb szkolnych; kreskówkowa struktura wygląda niesamowicie z dziewczynami i dziećmi w wieku szkolnym. Różnorodność dostępna w szkolnych torbach Kipling wygląda uroczo z zamkami z małpim kluczem.

3. Torba na talię wielokrotnego Kiplinga:

Wielokrotna torba na talię Kipling

Wiele kieszeni Torby Kipling są bardzo poszukiwane przez osoby idące do pracy. Rutynowe akcesoria są idealnie schowane w nerkach Kipling z wieloma kieszeniami. Kochający zabawę pracujący mężczyźni i kobiety z pewnością z pewnością będą mieli zabawnie wyglądającą torbę na suwak z małpim łańcuchem, aby mieć szczyptę zabawy w rutynowym życiu zawodowym.

4. Torebki Kipling dla dziewczynek:

Torebki Kipling dla dziewczynek

Torebki Kipling w różnych kolorach i wzorach z atrakcyjnymi paskami i kieszeniami wyglądają bardzo modnie na ludziach pracujących. Klasyczna szara torebka z rutynowym stylem życia nadaje odrobinę bogactwa i atrakcyjności.

5. Torba Kipling Travel Short Way:

Kipling Torba podróżna na krótki dystans

Krótkie torby podróżne Kipling mają unikalne cechy w ich tworzeniu. Łatwe w obsłudze uchwyty, zamki błyskawiczne i różne duże kieszenie są łatwe do spakowania i pojemne na krótką wycieczkę w stylowy sposób. Zwykle podróżowanie z dodatkowym bagażem można rozwiązać i łatwo przechowywać w torbach Kiplinga, dzięki czemu wycieczka jest relaksująca.

6. Torby podróżne Kipling na zewnątrz:

Torby podróżne Kipling na zewnątrz

Torby podróżne Kipling mają również dużą różnorodność wzorów i specjalności. Torby reklamowe, torby bagażowe z kółkami podróżnymi są łatwe podczas długich podróży. Małe torebki z łatwymi uchwytami również wyglądają stylowo i atrakcyjnie.

7. Skórzana torba Kiplinga:

Skórzana torba Kipling

Skórzane torebki damskie Kipling mają wyróżniające się cechy i wzory. Mała poręczna skórzana torebka z zamkiem błyskawicznym z charakterystyczną wiszącą małpką nadaje markowy wizerunek.

8. Torba na siłownię Kipling:

Torba na siłownię Kipling

Torby gimnastyczne Kipling z atrakcyjnym marszczonym materiałem i kieszeniami zapinanymi na zamek mają specjalne kieszenie na wszystkie akcesoria potrzebne na siłowni. Damskie torby gimnastyczne i męskie torby gimnastyczne mają różne cechy zgodnie z zapotrzebowaniem.

9. Nowa torba dla niemowląt Kipling:

Nowa torba dla niemowląt Kipling

Wraz ze zmianą wymagań i upodobań ludzi na całym świecie, projekty nowych torebek Kipling mają piękne kolory i stylowe wzory, dzięki czemu torebki wyglądają jeszcze bardziej niesamowicie.

Torby Kipling mają różne cechy, nawet w przypadku tornistrów szkolnych i podróżnych. Piękne powierzchnie zewnętrzne toreb są atrakcyjne i przyciągają wzrok, pozostawiając po sobie charakterystyczny efekt. Kilka designerskich kieszeni pomaga również w schowku. Różnorodny materiał użyty do wykonania również daje niesamowity wygląd i trwałość. Marszczona tkanina nylonowa i brelok do kluczy z zamkiem błyskawicznym mają swój niepowtarzalny wygląd.

Nie tylko torebki, ale także tornistry, torby, portfele i plecaki mają wyraźny wpływ na widzów. Wysokiej jakości plecaki są dobrze znane z wycieczek przygodowych.