Torby podsiodłowe są zwykle używane do toreb potrzebnych do przewożenia rzeczy na koniach. Ale dziś powszechnie stosowane w rowerach i motocyklach mają dużą liczbę różnych toreb podsiodłowych. W rowerach sakwy są widoczne pod siedzeniem lub siodełkiem. Na rowerach mocowane są małe torby do przechowywania drobnych akcesoriów do wykorzystania w drodze. Niektóre torby podsiodłowe są używane w rowerach, które jeżdżą na długie przejażdżki, rowery wyścigowe, a nawet rowery górskie. W motocyklach za siedzeniami lub po bokach tylnego siedzenia wiszą twarde torby podsiodłowe.

Najnowsze projekty toreb podsiodłowych na rowery w Indiach:

Dzisiejsze torby podsiodłowe są zaprojektowane tak atrakcyjnie i łatwo w dopasowaniu, że można z łatwością nosić ważne rzeczy do użytku podczas jazdy.

1. Tylna torba podsiodłowa na rowery:

Tylna torba pod siodełko do rowerów

Sakwy na rowery występują w wielu wzorach. Mała torba pod siedzeniem mieściła wiele potrzebnych na drogach ekwipunku. Części zamienne, takie jak dętki, butelki na wodę, zestaw do smarowania, zestaw do naprawy przebić, narzędzia, apteczka itp..

2. Ręcznie robione torby na siodło:

Ręcznie robione torebki podsiodłowe

Torba z przodu z tyłu to jedna z ulubionych toreb podsiodłowych wśród rowerzystów. Klapa otwiera się od góry, dzięki czemu rowerzysta łatwo otwiera torbę i dostaje wszystko, co potrzebne podczas jazdy na rowerze.

3. Turystyczne torby podsiodłowe na rowery:

Turystyczne torby podsiodłowe na rowery

Duże torby podsiodłowe są najczęściej używane do długich podróży na rowerach lub do wspinaczki górskiej. Duża torba mocowana jest pod siedzeniem za pomocą specjalnych pasów mocowanych do obu siedzeń i tylnego uchwytu roweru. Duża torba podsiodłowa pomieści większość jedzenia, schronienia i niezbędnego sprzętu.

4. Mocowania sakwy:

Uchwyty na sakwy

Torby podsiodłowe motocyklowe mają różne cechy, takie jak dodatkowe kieszenie i designerski materiał z płótna i skóry. Torby podsiodłowe posiadają unikalne elastyczne i rozciągliwe pasy, które najlepiej pasują do tylnych siedzeń roweru.

5. Podwójne sakwy na rowery:

Podwójne sakwy na rowery

Dwustronne torby podsiodłowe mają dodatkowe miejsce na więcej zapasowego do noszenia podczas jazdy. Atrakcyjne pokrowce i stylowy wygląd sprawiają, że torebka podsiodłowa wygląda atrakcyjnie; dziewczyny chciałyby mieć takie sakwy na rowery.

6. Wodoodporne torby pod siodło na rowery:

Wodoodporne torby pod siodło na rowery

Wodoodporne torby podsiodłowe stworzone specjalnie na niepogodę są najlepsze dla rowerów; Jeźdźcy uwielbiają takie wytrzymałe torby podsiodłowe, które najlepiej podtrzymują trasę. Dodatkowe kieszenie znacznie ułatwiają przechowywanie rzeczy osobno.

7. Skórzane torby podsiodłowe na rowery:

Skórzane torby podsiodłowe na rowery

Skórzane torby pod siodło są uważane za najlepsze torby pod siodło używane zarówno na koniach, rowerach, jak i rowerach. Wytrzymałość skóry jest znacznie większa niż innego materiału. Skórzane zamszowe nabijane ćwiekami i skórzane nici torebki podsiodłowe są wśród nich bardziej atrakcyjnymi torbami na zakupy.

8. Torba podsiodłowa przedniego uchwytu:

Torba podsiodłowa z przednim uchwytem

Ludzie uwielbiają też torby podsiodłowe z przodu swoich rowerów; torby podsiodłowe z przednim uchwytem mają haczyki, które mocuje się za pomocą uchwytu rowerowego. Kierowca czuje się łatwo, łatwo zbierając poręczne rzeczy z roweru podczas jazdy.

9. Niestandardowe dopasowane torby podsiodłowe do rowerów:

Niestandardowe dopasowane torby podsiodłowe do rowerów

Motocykle, takie jak Royal Enfield i podobne motocykle sportowe, mają niesamowite torby podsiodłowe, które najlepiej pasują do konstrukcji motocykla. Dopasowane i podobnie wyglądające torebki pod siodło wykonywane są na zamówienie klienta, a więc są wykonane w podobny sposób.

Torby podsiodłowe nazywane są również torbami podsiodłowymi, torbami klinowymi lub torbami podsiodłowymi. Większość osób preferuje torby podsiodłowe pod siedzeniem, ponieważ można je łatwo przymocować i nie wpadają między przejażdżki. Torby podsiodłowe są również widoczne na tylnych siedzeniach i bokach bagażnika dla tych, którzy muszą przenosić rzeczy z jednego miejsca na drugie. Małe torby pod siodło okazują się pomocne w przechowywaniu zapasowego sprzętu potrzebnego w każdej chwili do naprawy rowerów.