Torebki Tumi zostały nazwane peruwiańskim nożem ceremonialnym, który był używany do wertykulacji. Firma ma siedzibę w New Jersey i jest jednym z wiodących producentów toreb i walizek. Firma posiada outlet i sklepy na całym świecie, a jej torby są dostępne również w wiodących centrach handlowych. Oprócz torebek Tumi wyspecjalizowała się również w akcesoriach takich jak długopisy, paski i sprzęt elektroniczny. Torby Tumi zostały zaprojektowane z nylonu balistycznego, skóry i wielu innych wysokiej jakości produktów. Torba jest świetna w wyglądzie i nawet w użyciu.

Torby podróżne i biznesowe Tumi w różnych modelach

Różne rodzaje torebek Tumi w Indiach 2018:

Rzućmy okiem na 9 najlepszych projektów torebek Tumi do biura, podróży i użytku domowego.

1. Torby podróżne Tumi Cool dla nastolatków:

Torby podróżne Tumi Cool dla nastolatków

Worki marynarskie mają zazwyczaj kształt cylindryczny i są wykonane z płótna. Posiada sznureczki do zamykania torebki. Torba Tumi wydaje się być bardzo stylowa, ponieważ ma przednie kieszenie i dużą przegrodę do przechowywania. Nad sznurkiem posiada klapę zabezpieczającą przed wrogiem oraz szerokie paski do noszenia torby. Torba jest fajnie wyglądającą torbą dla studentów.

2. Torby na aparat Tumi:

Tumi Torby na aparat

Niektórzy ludzie lubią fotografować i wolą mieć osobne torby na aparaty. Tumi zaprojektowało idealną torbę na aparat dla takich osób, pamiętając o wszystkich integralności aparatu i innych akcesoriów. Torby są wyściełane na całej powierzchni, aby zapewnić bezpieczeństwo aparatu i są bardzo poręczne i łatwe w użyciu.

3. Torby podróżne Tumi dla dziewczynek:

Torby podróżne Tumi dla dziewczynek

W podróży potrzebujesz wygodnej torby podróżnej na ramię, dlatego Tumi ma dla Ciebie torby typu tote. Torba ma gładkie wykończenie i jest dość duża, dzięki czemu możesz nosić niezbędne rzeczy, gdy jesteś w ruchu. Torba posiada małe paski, dzięki czemu można ją wygodnie zawiesić na ramionach.

4. Torba na siłownię Tumi:

Torba na siłownię Tumi

Aby pozostać w formie i zachować dobrą kondycję, musisz odwiedzić siłownię, dlatego Tumi zaprojektowała idealną i trwałą torbę dla miłośników siłowni. Torba posiada oddzielne przegródki do przechowywania i wygodne uchwyty do łatwego przenoszenia torby. Ma małą przednią kieszeń zapinaną na zamek, aby utrzymać telefon podczas ćwiczeń.

5. Torba na ramię Tumi:

Torba na ramię Tumi

Tumi projektuje bardzo stylowe i fajnie wyglądające torebki na ramię. Metalowe dodatki zastosowane w torebce poprawiają wygląd torebki i mają gładkie długie paski, dzięki czemu zawieszone na ramionach nadają osobie olśniewający wygląd.

6. Torba na laptopa Tumi Slim:

Torba na laptopa Tumi Slim

Jak teraz laptop stał się koniecznością torby na laptopa tumi są bardzo wykonalne i elastyczne w użyciu. Torba ma kilka wyściełanych kieszeni na zewnątrz i wewnątrz, aby bezpiecznie przechowywać laptopa. Torba posiada uchwyty oraz paski do noszenia laptopa.

7. Stylowa torba Tumi dla kobiet:

Stylowa torebka Tumi dla kobiet

Oto stylowa i efektowna torba zaprojektowana przez Tumi specjalnie dla kobiet. Posiada blokadę w kształcie noża do zamykania, poprawiającą wygląd torby. Torba duże przednie kieszenie oraz duża szafka do przechowywania rzeczy osobistych. Torba nadaje minimalistyczny wygląd, gdy jest przenoszona w dowolne miejsce.

8. Torebki Tumi dla mężczyzn:

Torby Tumi dla mężczyzn

Torba ma kilka małych kieszeni na zewnątrz do przechowywania i dużą komorę z tyłu. Stylowe kieszenie i wzór z przodu sprawiają, że torebka wygląda inaczej niż inne i stylowo nosi się ją u mężczyzn. Torebki dostępne są w wielu kolorach i kształtach, dzięki czemu mężczyźni mają ogromny wybór, aby wybrać dla siebie stylową torebkę.

9. Torba na bagaż Tumi:

Tumi Torba Na Bagaż

Torby bagażowe Tumi są bardzo poręczne i wygodne w użytkowaniu, ponieważ przy projektowaniu nie zapominamy o funkcjonalności. Torba posiada kółka obrotowe oraz regulowany uchwyt do ciągnięcia torby. Torby są dostępne w szerokiej gamie i rozmiarze, a Ty możesz wybrać tę według własnego uznania.

Torebki Tumi są bardzo poręczne i niesamowite w wyglądzie, a nawet w użytkowaniu, ponieważ twórcy torebki podczas projektowania nie zapominali o funkcjonalności torebki. Torba jest modna, a Tumi ma bogatą kolekcję i różnorodność toreb. W Tumi możesz kupić dowolny rodzaj lub kategorię torby, której potrzebujesz. Torba jest trwała, posiada mocne zamknięcie i może być trzymana przez wiele lat.