Laptop jest istotną częścią naszego życia w dzisiejszych czasach, aby złagodzić trudności z noszeniem w ręku przez długie godziny, a także jest niebezpieczny. Wtedy przydają się torby na laptopy. Istnieje wiele dobrych markowych toreb, które są sztywne i wytrzymałe na długie lata. Jedną z markowych toreb na laptopa jest Targus  Bags, czyli produkty z siedzibą w Stanach Zjednoczonych, które wytwarzają linie produktów, takich jak plecaki, torby listonoszki, torby na laptopa, torby na kółkach.

Najnowsze i różne style toreb Targus dla Twoich potrzeb:

Oto 9 najlepszych toreb Targus, które dają nam wyobrażenie o różnorodności i wzornictwie toreb.

1. Plecak na kółkach do szkoły:

Plecak na kółkach na kółkach

Ten typ torby jest najczęściej używany przez wszystkie grupy wiekowe. Dzięki dużemu, pojemnemu rozmiarowi, który posiada od dwóch do trzech przegródek zapinanych na zamek błyskawiczny, ułatwia przenoszenie książek, ubrań i gadżetów elektronicznych. Laptopy można umieścić w osobnym uchwycie na laptopa zaprojektowanym w torbie. Do plecaka dołączony jest wózek, który ułatwia przenoszenie torby, zwijając ją.

2. Torby na laptopa Targus:

Torby na laptopa Targus

Torby, które można zawiesić na ramieniu za pomocą długiego płaskiego paska z możliwością regulacji. Torba ma kształt kwadratu, który wyłożony jest protektorem z mikrofibry, który chroni laptopy przed zarysowaniami, a na laptop można umieścić antypoślizgową podstawę. Boki torby są sztywne, co pomaga chronić laptopa przed uszkodzeniem.

3. Torba na laptopa Targus:

Torba na laptopa Targus

Jest to torba na ramię wykonana z materiału syntetycznego lub organicznego, który zapewnia gładkie i lekkie wykończenie torby. Torbę można zamknąć za pomocą zamka błyskawicznego lub klapki z laptopem około 15 do 16 cali.

4. Torba na kółkach Targus:

Torba na kółkach Targus

Torby na kółkach są bardzo przydatnym wynalazkiem wykorzystywanym głównie podczas spotkania biznesowego lub oficjalnego wyjazdu. Torba wykonana jest z nylonowego pokrowca zewnętrznego ze sztywnymi panelami wewnętrznymi pokrytymi materiałem syntetycznym. Zawarty w torbie system amortyzacji sprawia, że ​​jest ona bardziej zabezpieczona przed zarysowaniami gadżetów elektronicznych.

5. Pozioma torba na rękaw na laptopa:

Pozioma torba na laptopa na laptopa

Jest to wyściełana torba na laptopa, która jest szeroka w poziomie, co umożliwia umieszczenie laptopa wewnątrz torby odpornej na zarysowania. W przedniej części znajduje się zamek błyskawiczny na ładowarkę i telefon komórkowy. Torbę można przenosić za pomocą dwóch równoległych uchwytów.

6. Pionowa torba na rękaw:

Pionowa torba na rękaw

Torby rękawowe służą do przenoszenia laptopów i ładowarki oraz innych dokumentów, które dzięki swojej konstrukcji są eleganckie i umieszczone pionowo. Torbę można nosić za pomocą uchwytu, który można również schować lub zawiesić na ramieniu za pomocą odpinanego pasa.

7. Torba na zakupy:

Torba na zakupy

Jest to stylowa i nowoczesna torba damska służąca do przenoszenia eleganckich teczek, wizytówek i dokumentów oraz wszelkich innych przedmiotów stacjonarnych potrzebnych na co dzień, a także przewidziana jest możliwość przenoszenia laptopa. Te torby Targus są zaprojektowane tak, aby pasowały do ​​rozmiaru od 15 do 15,5 cala.

8. Torba na laptopa Targus:

Torba na laptopa Targus na kółkach

Torba przeznaczona na używane laptopy może być noszona w ręku lub na ramieniu, aby uniknąć dyskomfortu dzięki rolkom In-Line, które ułatwiają wyciąganie laptopa za pomocą uchwytu przymocowanego do uchwytu.

9. Torba na aparat Targus:

Torba na aparat Targus

Najlepszym sposobem noszenia aparatu jest torba na aparat, którą można zawiesić na ramieniu lub w poprzek ciała, regulując pasek. Torba posiada zapięcie z przodu z dwiema lub trzema bocznymi kieszeniami.

Torby Targus są zawsze dobre do noszenia podczas spotkania lub w podróży. Dzięki zastosowaniu toreb na kółkach życie staje się łatwiejsze i prostsze. Nowy design toreb zmotywował ludzi do korzystania z niej ze względu na jej zalety i mniejszą stratę czasu na noszenie ciężkiego bagażu w ręku.