Calvin Klein to amerykańska firma z siedzibą w Nowym Jorku i nazwana na cześć założyciela i projektanta firmy, Calvina Kleina. Firma zaczęła kolekcjonować młodzieńcze płaszcze i sukienki oraz dodawać do swojej kolekcji odzież sportową, bieliznę, blezery i różnego rodzaju torebki. Produkty Calvina Kleina są dostępne we wszystkich wiodących sklepach na całym świecie, ma też swoje punkty sprzedaży w największych miastach. Projektuje torby i inne produkty zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet.

Torby Calvin Klein w różnych rozmiarach i modelach

Różne rodzaje torebek Calvin Klein w Indiach:

Rzućmy okiem na 9 najlepszych wzorów torebek Calvin Klein dla kobiet i mężczyzn.

1. Skórzane torby w stylu Calvin Klein Duffle:

Skórzane torby Calvin Klein Duffle Style

Ta torba w stylu duffle firmy Calvin Klein jest wykonana z czystej niebieskiej skóry z czarnym konturem. Torba jest idealną torbą podróżną i ma dobre miejsce do przechowywania oraz długi czarny pasek i szerokie uchwyty do przenoszenia torby. Wykonane produkty są trwałe, a nawet codzienne użytkowanie nie powoduje żadnych zmian w torbie.

2. Czarno-białe torebki w kropki Calvin Klein:

Czarno-białe torebki w kropki Calvin Klein

Połączenie czerni i bieli zawsze wygląda atrakcyjnie i wyrafinowanie podczas noszenia. Czarne kropki wysadzane na torbie podkreślają jej wygląd dzięki wielu fałdom. Torba ma wystarczająco dużo miejsca wewnątrz, aby można było łatwo przechowywać potrzebne rzeczy. Elegancki czarny uchwyt ułatwia przenoszenie torby na zakupy lub do pracy.

3. Torby na ramię Calvin Klein:

Torby na ramię Calvin Klein

Torby Tote są zawsze cenione przez kobiety, ponieważ mają dużą wewnętrzną przestrzeń do przechowywania. Torby są bardzo odpowiednie i idealne do przechowywania na noc, w pracy, a nawet idealnej torby podczas zakupów. To wielofunkcyjna torba, a jej układ jest prosty; dzięki temu obsługa staje się łatwiejsza.

4. Klasyczna torba hobo Calvin Klein:

Klasyczna torba hobo Calvin Klein

Ta torba hobo Calvin Klein ma najwyższy urok wizualny, a kamyczkowe wykończenie torby wygląda niebiańsko i cudownie. Stylowa przednia kieszeń ze skórzanymi paskami nadaje torbie modny wygląd. Ten rodzaj toreb jest dostępny w różnych rozmiarach i modnym wzorze, a Ty możesz wybrać według własnych potrzeb.

5. Rozmiar białych torebek Calvin Klein:

Rozmiar białych torebek Calvin Klein

Najbardziej stylowa i skwiercząca torebka Calvin Klein w białym kolorze. Torba wygląda bardzo elegancko i po królewsku podczas noszenia. Ta cudowna i wspaniała torba jest idealna na wieczorne przyjęcia, a także na specjalne okazje.

6. Torba na ramię Calvin Klein:

Torba na ramię Calvin Klein

Oto stylowa torba na ramię dla kobiet. Torba posiada długie, miękkie paski, dzięki czemu można ją nosić na ramionach. Te torby podróżne są dostępne w wielu niesamowitych wzorach i wzorach, a Ty możesz wybrać tę zgodnie z przeznaczeniem.

7. Torba podróżna Calvin Klein:

Torba podróżna Calvin Klein

Te stylowe torby podróżne Calvina Kleina doskonale sprawdzą się w podróży. Torba posiada przednie kieszenie i dużą przegrodę do przechowywania. Te torby są dostępne w wielu gamach i kolorach, a możesz wybrać jedną zgodnie z planami podróży.

8. Torba na ramię Calvin Klein:

Torba na ramię Calvin Klein

Te torby Crossbody Calvin Klein są po prostu najlepszymi torbami, gdy jesteś w drodze. Torby mają elastyczne paski, które można regulować według własnego komfortu. Torby wyglądają bardzo elegancko i są wykonane z niezwykłych produktów, które pasują do Twojego stylu i wyglądu oraz pomagają zachować wolne ręce za każdym razem.

9. Torby Calvin Klein dla mężczyzn:

Torby Calvin Klein dla mężczyzn

Te designerskie torby dla mężczyzn doskonale nadają się do noszenia podczas oficjalnego użytku. Nawet torba ma wystarczająco dużo miejsca na laptopa i wystarczająco małych kieszeni z przodu na inne niezbędne przedmioty. Litera „Ck” jest nadrukowana na całej torbie, dzięki czemu podczas noszenia nadaje jej markowy wygląd.

Torba jest określana jako przyjaciółka kobiet, która nie zawiera rzeczy osobistych i dodaje stylu i wyglądu osoby. Jeśli torba jest zaprojektowana jak Calvin Klein, dodaje więcej wyrafinowania Twojemu wyglądowi i osobowości. Torby zaprojektowane przez Calvina Kleina są najbardziej idealne pod względem jakości, wyglądu i przyciągają uwagę designem. Dlatego te torby są najskuteczniejsze.