Diesel to włoska firma z siedzibą w Breganze we Włoszech. Renzo Rosso założył firmę, która początkowo była pionierem w sprzedaży dżinsów i innych akcesoriów. Firma produkuje akcesoria modowe zarówno dla mężczyzn, kobiet jak i dzieci. Oprócz torebek świetnie sprawdza się również w butach, perfumach, okularach, stylowych zegarkach i wielu innych przedmiotach.

Najnowsze i modne torby na olej napędowy do podróży i zakupów:

Torba jest wykonana we Włoszech przez rzemieślników ekspertów, a sygnatura firmy na torbie to kolejny charakterystyczny element wytłoczony na torbie. Rzućmy okiem na 9 najlepszych wzorów toreb Diesel:

1. Torby na olej napędowy w stylu Tote:

Torby na olej napędowy w stylu Tote

Ta torba to jedna z najnowszych toreb zaprojektowanych przez Diesel. Kolor i wzór torby mogą doprowadzić każdego do szaleństwa i sprawić, że zaniemówi. Ta torba jest stylizowana na torbę z wystarczającą ilością miejsca do przechowywania i wygodnymi uchwytami do przenoszenia torby. Sprawia, że ​​podczas noszenia wyglądasz oszałamiająco i inaczej w tłumie.

2. Torba dżinsowa Diesel z ćwiekami:

Torba dżinsowa Diesel z ćwiekami

Nowy wygląd i styl nadany dżinsowym torebkom marki Diesel. Torba ma stylowe srebrne ćwieki wytłoczone z przodu i elegancki pasek do noszenia torby. Wzór torebki prezentuje się niesamowicie i różni się od innych torebek. Idealna torba niesiona przez kobietę na wieczorne przyjęcia.

3. Torba na olej napędowy dla mężczyzn:

Torba na olej napędowy dla mężczyzn

Mężczyźni są niezwykle ostrożni i wybredni, jeśli chodzi o akcesoria i wybierają te, które odzwierciedlają ich styl. Diesel prezentuje niesamowicie i niezwykle komfortowo wyglądające torby dla mężczyzn. Torba posiada oba uchwyty oraz pasek do noszenia torby. Te torby są dostępne w wielu wzorach, a Ty możesz wybrać jedną według własnych potrzeb.

4. Fajne torebki Diesel dla dziewczynek:

Fajne torebki Diesel dla dziewczynek

Torebka wykonana jest ze skóry naturalnej, a czarny kolor torebki prezentuje się cudownie i niepowtarzalnie. Małe złote wytłoczone ćwieki i wzór w paski na całej powierzchni sprawiają, że torebka wygląda niesamowicie i pięknie, gdy noszą ją młode dziewczyny. Ta czarna, elegancka i fajnie wyglądająca torba Diesel to idealna torba do noszenia przez każdą kobietę na każdą okazję.

5. Torby podróżne na olej napędowy:

Torby podróżne na olej napędowy

Ten rodzaj toreb podróżnych jest bardzo wygodny w przenoszeniu i bardzo pojemny. Choć wydaje się mały, ma wiele szafek do przechowywania. Denimowe torby podróżne są dość mocne i można je nosić bez obaw. Jest dostępny w szerokiej gamie i różnych kolorach, a możesz wybrać ten zgodnie z własnym wyborem i osobowością.

6. Torba na ramię Diesel dla kobiet:

Torba na ramię Diesel dla kobiet

Te torby na olej napędowy są bardzo popularne i poszukiwane, ponieważ są łatwe w obsłudze i użytkowaniu. Torbę można łatwo nosić na ramionach, dzięki czemu masz wolne ręce. Ten typ torebki dostępny jest w wielu kolorach i rozmiarach, a także możesz otrzymać taki w zależności od potrzeb i stylu.

7. Torby Cross Body Diesel dla kobiet:

Torby na ramię Diesel dla kobiet

Oto najnowsze i modne torby crossbody zaprojektowane przez Diesel. Długi zamek z przodu sprawia, że ​​torebka wygląda stylowo i modnie. Torba posiada długie regulowane paski, dzięki czemu można ją nosić na jednym ramieniu, co pozwala zachować wolne ręce.

8. Czarno-biała skórzana torba na olej napędowy:

Czarno-biała skórzana torba na olej napędowy

Połączenie kolorów czerni i bieli wygląda wspaniale i atrakcyjnie podczas noszenia. Podstawa torebki wykonana jest z białej połyskującej skóry, a czarne paski podkreślają wygląd torebki licznymi zagięciami. Torba ma skwierczący wygląd i jest idealna na wszelkie imprezy lub spotkania.

9. Stylowe torby na olej napędowy dla pań:

Stylowe torby Diesel dla pań

Ten rodzaj torby Diesel ma piękny krój i design. Torba bardzo różni się od innych toreb, a podczas noszenia wygląda stylowo i modnie. Torba prezentuje się bardzo efektownie, gdy zanosi się ją do biura, a nawet na zakupy czy na spotkanie. Woreczki są dostępne w różnych wzorach i kolorach, a Ty możesz wybrać jedną według własnego stylu.

Produkty Diesel są dostępne na całym świecie, a także w markowym sklepie. Ma nawet swoje punkty sprzedaży, w których otrzymujesz wszystkie produkty Diesel. Torby Diesel są wspaniałe i wyglądają niebiańsko, gdy są noszone. Woreczki są dostępne w szerokiej gamie, rozmiarach, kolorach i odmianach, dzięki czemu możesz mieć je dla siebie. Torba została zaprojektowana z myślą o jej funkcjonalności, a zamknięcia są trwałe i mocne, dość łatwe w użyciu.