Torby kabinowe są określane jako torby lub bagaż, który można przewozić razem z pasażerami i przechowywać w przedziale powyżej, zamiast przenosić się do przedziału ładunkowego. Ponieważ linie lotnicze mają określone limity wagowe na bagaż podręczny, powinieneś wybrać odpowiedni, aby Twoja podróż była fajna i bezproblemowa.

Wzory toreb kabinowych

Małe i duże torby kabinowe na kółkach do podróży:

Torby kabinowe są dostępne w różnych rozmiarach, kolorach i wzorach i są wykonane z bardzo lekkiego materiału, aby Twoja podróż była płynniejsza i lżejsza. Rzućmy okiem na 9 najlepszych wzorów toreb kabinowych dla mężczyzn i kobiet.

1. Torba kabinowa z wieloma kieszeniami:

Torba podręczna z wieloma kieszeniami

Torba kabinowa posiada wiele małych kieszonek i ładownic na zewnątrz torby, co zapewnia dużo miejsca do przechowywania drobnych i niezbędnych przedmiotów potrzebnych w podróży. Torba posiada wytrzymałe zamki błyskawiczne do zamykania oraz regulowane uchwyty do przenoszenia torby. Worek oddzielny woreczek, w którym uchwyty można wepchnąć, gdy nie są potrzebne.

2. Proste torby podróżne do kabiny:

Proste podróżne torby kabinowe

Tego typu torby to proste, ale bardzo pojemne torby kabinowe. Torba ma wystarczająco dużo miejsca do przechowywania artykułów i małych kieszeni nawet na zewnątrz. Torba posiada wysuwane uchwyty na górze, pozwalające na wyciąganie torby w pozycji pionowej. Torby kabinowe stają się łatwiejsze do przenoszenia i ciągnięcia, gdziekolwiek jesteś.

3. Torba podróżna Ryanair:

Torba podróżna Ryanair

Niektóre linie lotnicze mają własną specyfikację torby podręcznej. Ta torba podręczna jest idealna i zatwierdzona przez linie lotnicze Ryanair i można ją nosić bez żadnych ograniczeń. Torba ma rozmiar podany przez linie lotnicze 35*20*20, a te torby idealnie nadają się jako torby kabinowe.

4. Torba na kółkach na kółkach Spinner Wheels:

Torba podręczna na kółkach Spinner Wheels

Torba posiada bardzo schludne i gładkie wykończenie na każdym rogu. Dno torby posiada cztery obrotowe kółka oraz mały regulowany i uchwyt do przenoszenia torby. Ten rodzaj toreb kabinowych jest dostępny w wielu kolorach i wzorach, a Ty możesz wybrać taką, która odpowiada Twojej strefie komfortu.

5. Torby kabinowe w stylu pracy dla kobiet:

Patch Work Style Cabin Bags dla kobiet

Oto urocza i pięknie wyglądająca praca w kabinie. Torba wykonana jest z tkaniny i ma na sobie niesamowity patchwork. Torbę można łatwo przenosić jako torbę kabinową. Ta torba nie uwiera zbyt wysoko w kieszeniach, więc możesz mieć dobrą kolorową kolekcję tych toreb, które chcesz.

6. Małe torby na bagaż z kółkami:

Małe torby na bagaż na kółkach

Te torby kabinowe są niewielkie i można je z łatwością przenosić jako torby kabinowe. Torba ma wiele małych wyściełanych kieszeni z przodu, w których można również przechowywać laptopa. Torba posiada przenośny uchwyt i kółka, co ułatwia ciągnięcie na lotniskach.

7. Lekka torba kabinowa na kółkach:

Lekka torba kabinowa na kółkach

Ponieważ dzisiejsze linie lotnicze mają rygorystyczne zasady dotyczące bagażu, ta torba kabinowa została zaprojektowana z bardzo lekkiego materiału. Dzięki temu możesz nosić tyle, ile chcesz, ponieważ torba ma znikomą wagę. Te torby są idealną i idealną torbą kabinową do noszenia podczas podróży.

8. Skórzana torba podróżna do kabiny:

Skórzana torba podróżna w kabinie

Ta torba kabinowa jest wykonana ze skóry. Torba posiada małą komorę oraz głębokie kieszenie po bokach. Ma małe, wyściełane uchwyty, takie jak dobrze długi pasek do noszenia torby. Tego typu torby kabinowe są trwałe i wytrzymują przez długie lata.

9. Duża torba podróżna na kabinę:

Duża podróżna torba kabinowa

Zgodnie z zasadami linii lotniczych ta torba podręczna jest idealna. Torba posiada głęboką przednią kieszeń pozwalającą na przechowywanie dodatkowego bagażu. Połączenie kolorów i stylowe metalowe elementy sprawiają, że torba wygląda bardzo stylowo i różni się od innych toreb.

Kabina powinna być doskonale zaprojektowana i posiadać ogromną przestrzeń do przechowywania artykułów podczas podróży. Powinna być lekka i łatwa do odróżnienia od innych toreb kolorem lub wzorem, aby można ją było łatwo zidentyfikować. Torba podręczna musi pasować do Twojej podróży i można ją łatwo zabrać w dowolne miejsce, bez obawy, że coś pójdzie nie tak. Wybierz więc torbę zgodnie z potrzebami podróży.