Istnieje wiele opcji wyboru idealnej torby na podróż biurową, służbową lub weekend. Skórzane torby Duffle to najlepsza opcja na te wycieczki. Oferują elastyczność i mobilność oraz ułatwiają przenoszenie bagażu na lotnisko bez utraty osobowości. Worki marynarskie są zaprojektowane w taki sposób, aby mogły pomieścić wiele przedmiotów bez nadmiernego obciążania. Pozostają małe i w razie potrzeby można je sprawnie nosić na plecach lub w rękach.

Stylowe i nowoczesne wzory toreb marynarskich dla kobiet i mężczyzn:

Oto lista 15 najlepszych designerskich toreb podróżnych i na siłownię dla kobiet i mężczyzn ze zdjęciami i markami.

1. Skórzana torba marynarska na wycieczkę:

Skórzana torba marynarska na wycieczkę

Skórzane torby Duffle są wykonane z tkaniny ze skóry PU i składają się z poliestrowych podszewek. Występują w kolorze czystej czerni. Waga tej torebki wynosi 2,5 funta ze względu na wytrzymałą skórzaną wyściółkę, dzięki czemu jest miękka w obsłudze. Skórzana torba marynarska jest elastyczna, jeśli planujesz krótką wycieczkę lub wycieczkę na noc.

2. Podróżna torba podróżna Leaper Canvas:

Podróżna torba podróżna Leaper Canvas

Torba Leaper Canvas Duffle to preferowany model, który nadaje wojskowy wygląd, gdy ktoś ją nosi. Przeznaczony jest do przewożenia przedmiotów o dużej objętości bez nadwagi. Ta torebka ma ciężkie, ale oryginalne skórzane paski, a nity są przymocowane, aby zwiększyć trwałość. Torba podróżna jest nieco większa niż zwykła torba sportowa. Występuje w różnych kolorach i jest dostępny ze skórzaną powłoką, dlatego jego koszt jest nieco wyższy.

3. Skórzana torba marynarska z suwakiem u góry:

Skórzana torba marynarska z zamkiem na górze

Torba New York Leather Duffle to najlepsza torba transportowa do podróży służbowych. Ma elegancki wygląd i składa się z dwóch zapinanych na zamek kieszeni otoczonych dużą przegrodą. Występuje w kolorze czarnym lub brązowym, który jest w całości podszyty skórą bydlęcą. Jego szyte skórzane uchwyty są wygodne do noszenia w dowolnym miejscu.

4. Skórzana torba marynarska dla pań:

Skórzana torba marynarska dla pań

Skórzana torebka Duffle ma wyjątkowy i przyciągający wzrok design w stylu retro. To doskonały wybór dla tych, którzy chcą wysokiej jakości torby na wyjazdy służbowe lub weekendowe. Wykonany jest ze skóry i zapewnia szklistą powierzchnię na ciele. Rozmiar tej torby marynarskiej jest nieco większy niż rozmiar toreb międzynarodowych i waży około 5,2 funta. Ta torba zapewnia trwałość dzięki paskom na ramię, które są wykonane z prawdziwej skóry.

5. Oprawiona torba podróżna Fossil Estate dla kobiet:

Torba podróżna z ramą Fossil Estate dla kobiet

Torebki Estate Frame Duffle marki Fossil to najlepsze torby dla weekendowych turystów, którzy chcą wysokiej jakości toreb z miękkiej skóry. Posiada regulowany i odpinany pasek Webber oraz zwijane górne uchwyty. Ta torba sportowa wykonana jest w 100% z czystej skóry z poliestrem na wewnętrznej powierzchni. Projekt skupia się na wyglądzie dziedzictwa.

6. Długa torba z nadrukiem:

Długa torba z nadrukiem

Woreczki z nadrukiem są idealne dla dziewczynek w podróży. Posiadają duże wnętrze, które najlepiej nadaje się na ubrania i sprzęt sportowy. Różowe torby Duffle z nadrukiem są dostępne we wszystkich rozmiarach i mają dużą przegrodę i 2 boczne kieszenie oraz 2 przednie kieszenie na dodatkowe miejsce do przechowywania. Ta torba ma ruchomy pasek na ramię i podwójny uchwyt do przenoszenia.

7. Torba podróżna Rolling Club:

Torba podróżna Rolling Club

Podróżuj z pasją i stylem z tą torbą na kółkach. Ma kółka z łożyskami kulkowymi, teleskopowy uchwyt do toczenia i górne uchwyty do przenoszenia go w dowolne miejsce. Wykonany jest z poliestru i jest w pełni wyściełanym wnętrzem. Torba Rolling Club Duffle została specjalnie zaprojektowana, aby zmieścić się w schowkach nad głową linii lotniczych.

8. Damska torba sportowa Squad III na siłownię:

Damska torba sportowa Squad III na siłownię

Squad III to idealna torba dla kobiet, które uwielbiają chodzić na siłownię. Jest wystarczająco pojemna, aby pomieścić ubrania i buty gimnastyczne oraz boczne kieszenie do przechowywania wszelkich innych przedmiotów. Torba Duffle jest wykonana z tkaniny poliestrowej i ma regulowany pasek na ramię, który ułatwia jej noszenie.

9. Torba Patagonia Arbor Duffle:

Torba Patagonia Arbor

Torby Patagonia to najlepsze torby marynarskie, ponieważ ich zewnętrzna strona jest wykonana z wytrzymałego i wodoodpornego materiału oraz ma podszewkę z recyklingu. Ta torba ma małe wewnętrzne kieszenie z dodatkową zewnętrzną kieszenią, która pomaga w prawidłowym i bezpiecznym przechowywaniu przedmiotów.

10. Torba Nawigatora:

Torba Nawigatora

Torby Timbuk2 Navigator Duffle są odpowiednie dla tych, którzy potrzebują dodatkowych kieszeni. Wykonany jest z nylonu i ma trzy różne opcje noszenia, w tym paski do plecaka, dzięki czemu zapewnia szeroką gamę opcji przechowywania zarówno po wewnętrznej, jak i zewnętrznej stronie.

11. Torba podróżna BAD:

Torba podróżna BAD

Najlepsi amerykańscy duffle ludzie stworzyli tę torbę z metalowym osprzętem i pasami bezpieczeństwa na teczki, pasek do noszenia i pasek na ramię. Ta torba jest wykonana z nylonu i jest dostępna w przystępnej cenie w różnych kolorach.

12. Torba podróżna z dyrygentem burzowym:

Torba podróżna Storm Proof Conductor

Odporny na burzę pokrowiec wykonany jest z włókna diamentowego, które zapewnia wodoodporność. Torba posiada boczne kieszenie na suwak wraz z zamkami. Kieszenie można wykorzystać do przenoszenia telefonu, kluczy lub książek. Ta torba sportowa zapewnia trwałość i czysty styl.

13. Torba podróżna z dalmierzem:

Torba podróżna z dalmierzem

Ta zewnętrzna torba badawcza jest prostą i przejrzystą, stylową torbą z dwoma uchwytami walizkowymi, jednym bocznym uchwytem, ​​główną przegrodą i pojedynczym zewnętrznym woreczkiem umożliwiającym dostęp do małych przedmiotów. Ta torba jest odpowiednia dla tych, którzy lubią podróżować w porze deszczowej, ponieważ jest zarówno wodoodporna, jak i lekka.

14. Worek marynarski Pour La Victoire Vernon:

Torba Pour La Victoire Vernon

Ta skórzana torba marynarska z pewnością przysporzy Ci sławy, ponieważ ma kieszeń na suwak z przodu i materiałową podszewkę z boczną kieszenią wpuszczaną i podwójnymi kieszeniami. Dzięki podwójnemu kontrastowi nadaje się dla kobiet do noszenia go wszędzie.

15. Klasyczna torba sportowa:

Klasyczna torba sportowa

Najlepsze projekty oferują tę 42-litrową klasyczną torbę, która jest idealnym połączeniem jakości i opcji kolorystycznych. Wykonany jest z wytrzymałego materiału i składa się ze skórzanych pasków, zamka błyskawicznego, metalowego osprzętu i wewnętrznej kieszeni, która pozwala na uporządkowanie niezbędnych rzeczy.

Niezależnie od tego, czy jest to torba marynarska na kółkach, skórzana torba marynarska czy mała torebka marynarska, wszystkie zapewniają łatwość mobilności i pomagają zachować wygląd nawet podczas spotkania z inwestorami w celu prezentacji biznesowej lub krótkiej weekendowej wycieczki. Torby marynarskie są lekkimi torbami, dlatego są zaprojektowane specjalnie na krótkie podróże.