Wcześniej szafa męska składała się z koszul, t-shirtów, spodni, spodni, dżinsów, butów, trampek, czapek, pasków i blezerów. Torba stała się teraz jej istotną częścią. Większość mężczyzn ma problem ze znalezieniem dla siebie odpowiedniej torby. Skóra to najbardziej uniwersalne płótno, zwłaszcza jeśli chodzi o torby uniwersalne.

Najlepsze męskie skórzane torby podróżne i biurowe

Skórzane torby dla mężczyzn w różnych typach i stylach:

Oto kilka stylów męskich skórzanych toreb do użytku biznesowego i studenckiego.

1. Portfele Skórzana torba:

Portfele Skórzana Torba

Nie ma wątpliwości, że portfele wykonane ze skóry są najmądrzejsze. Idealnie pasują do tylnej kieszeni. Możesz zatrzymać resztę, pieniądze, karty kredytowe i debetowe. Wykonywane są w wielu rodzajach. Wszyscy z niego korzystają.

2. Plecaki Skórzana Torba:

Plecaki Skórzana Torba

Plecaki to dwie torby na ramię. Wykonane są z płótna, skóry lub materiałów syntetycznych. Ale jeśli mnie zapytają, skórzany plecak to najmądrzejszy wybór. Są przestronne i mocne. Skórzany materiał nadaje również szyku i modnego wyglądu.

3. Teczki Skórzane torby dla mężczyzn:

Teczki Skórzane Torby dla Mężczyzn

Skórzana teczka to najczęściej używana torba przez mężczyzn. Występuje głównie w kolorze czarnym i brązowym. Obecnie projektanci eksperymentują z kolorem i fakturą. Posiadają unikalny kod blokady dla celów bezpieczeństwa. W ten sposób pomagając nosić ważne rzeczy.

4. Torba Messenger z czystej skóry:

Torba Messenger z czystej skóry

Kurierzy używali skórzanej torby kurierskiej do dostarczania przesyłek. Teraz jest to powszechny trend. Jest używany przez studentów głównie dlatego, że książki łatwo się dopasowują. Otrzymują różne nadruki i tekstury. Posiadają wiele przegródek z dodanymi zamkami błyskawicznymi. Możesz go używać jako nosideł krzyżowych.

5. Skórzane torby podróżne:

Skórzane torby podróżne Duffle

Skórzana torba typu duffle ma krótkie uchwyty. Nie ma wątpliwości, że jest to torba domyślna. Może być używany w codziennej, aktywnej rutynie, czy to na siłowni, czy podczas wycieczek. Możesz nawet zabrać go ze sobą na weekendową wycieczkę.

6. Męska skórzana torba na ramię:

Męska skórzana torba na ramię

To najbardziej głód na liście. Ale jeśli mnie pytasz, jest najlepszy, ponieważ może pomieścić wiele rzeczy, takich jak laptopy, czasopisma, aparaty fotograficzne, notatniki, a nawet dodatkową koszulę. Jest jak wielka kieszeń, która pomieści wszystko. Jeśli chcesz bezpiecznie grać w tym stylu, postaw na długie uchwyty, które pomogą Ci nosić go na ramieniu.

7. Skórzana torebka Folio:

Skórzana torebka folio

Skórzana torba folio to podręczna torba typu folder. Jest sprytny i dyskretny. Pokazuje elegancję etui i pomaga przedstawić poważny, ale stylowy biznesowy wygląd. Możesz go używać do przenoszenia ważnych dokumentów i wszystkiego, co smukłe, np. iPada. To bardziej jak sakiewka, która mówi, że jesteś tutaj po poważny biznes.

8. Skórzana torba na torby:

Pokrowce skórzane

Skórzana torba na ramię to nic innego jak krótka lub mniejsza torba marynarska. Skóra dodaje temu stylowi wyrafinowania. Możesz go wykorzystać na siłownię lub krótką wycieczkę. Są bardzo przestronne. Sugerowałbym, abyś nie zwiększał ilości. Jeśli dodajesz wagę, upewnij się, że masz wyściełane ramiona dla ułatwienia.

9. Skórzane torby na laptopa dla mężczyzn:

Skórzane torby na laptopa dla mężczyzn

Skórzana torba na laptopa służy do przenoszenia laptopów. Są inteligentne i bardzo eleganckie. Zwykle występują w różnych stylach i różnych kolorach. Ale jeśli zamierzasz używać go do formalnych spotkań, wybierz czarny format ze stylowymi uchwytami.

Patrząc na dzisiejsze trendy, mężczyźni podnieśli branżę torebkową do pierwszych 5 pozycji. Możesz wybrać dowolną skórzaną torebkę i z łatwością wyglądać wytwornie. Pamiętaj tylko, że tak to nosimy, a nie jak wygląda.