Kaski rowerowe są kluczowym elementem zapewniającym bezpieczeństwo rowerzysty. Te kaski zostały specjalnie zaprojektowane, aby zapobiegać urazom głowy, które mogą powstać w wyniku uderzenia. Pomagają również zapobiegać skutkom ubocznym związanym z tymi uderzeniami, takimi jak widzenie peryferyjne. W rzeczywistości toczy się debata na temat tego, czy używanie kasku powinno być obowiązkowe, zwłaszcza w przypadku dzieci i kobiet.

kaski rowerowe

Te kaski rowerowe nie powinny być zbyt ciężkie i powinny również zapewniać wentylację, ponieważ jazda na rowerze może stać się dość intensywną aktywnością. Oto niektóre z najlepszych kasków rowerowych.

Składany kask:

Nie ma nic wygodniejszego niż składany kask rowerowy, który można schować, gdy nie jest używany podczas wyprawy rowerowej. Ten klasyczny biały kask jest elegancki, stylowy, czysty i funkcjonalny. Odpowiedni zarówno dla mężczyzn jak i kobiet, rozcięcia pośrodku umożliwiają cyrkulację powietrza. Ten kask to świetna opcja podczas jazdy po gorących i wilgotnych miejscach.

Stylowy hełm:

Prosta kombinacja szarości i bieli tego kasku rowerowego nadaje mu stylowy akcent. Zastosowanie ciekawych linii geometrycznych podnosi również projekt z przyziemnego na wyjątkowy. Ciekawy design sprawia, że ​​jest to pozycja obowiązkowa wśród młodzieży. Rozcięcia porów po każdej stronie kasku zostały dodane, aby zapewnić cyrkulację powietrza.

Hełm pochodni:

Ten elegancki i nowocześnie zaprojektowany kask posiada dodatkową zaletę latarki umieszczonej z tyłu kasku. Latarka jest zasilana bateryjnie i jest szczególnie przydatna podczas jazdy na rowerze w nocy. Pozwala również innym jadącym z Tobą na rowerze, aby mieć zakładkę na temat Twojego miejsca pobytu.

Kobiecy hełm:

Ten turkusowo-niebieski kask będzie świetnym dodatkiem rowerowym dla kobiet, które lubią odrobinę koloru i nie boją się zaakcentować swojej kobiecości. Prosty design z nutą bieli sprawia, że ​​jest stylowy. Istnieją 3-4 pory nad głową, aby zapewnić odpowiednią cyrkulację powietrza wewnątrz kasku.

Miejski kask rowerowy:

Dla tych rowerzystów, którzy kochają styl i chcą go włączyć do swojego sprzętu rowerowego, ten inspirowany miastem kask rowerowy jest idealny. Metalowa powierzchnia jest polerowana i szykowna oraz promieniuje na nią połyskiem, który będzie wyglądał atrakcyjnie pod wpływem promieni słonecznych. Miękka amortyzacja we wnętrzu kasku ochroni głowę w przypadku upadku. Ogromne pory są również dodane do cyrkulacji powietrza.

Hełm inspirowany ogniem:

Ten inspirowany czarnym płomieniem kask jest bardzo popularny wśród dzisiejszej młodzieży. Ten stylowy hełm z porami w kształcie płomieni z pewnością zrobi wrażenie. Ponadto rozcięcia na kasku zapewniają rowerzyście dobrą cyrkulację powietrza. Lekka konsystencja sprawi również, że rowerzyści nie będą musieli martwić się o dodatkową wagę.

Kask przyjazny dla środowiska:

Ten składany kask został zainspirowany wyglądem pancernika. Ten kask jest również lekki i opłacalny. Pomoże też chronić środowisko, ponieważ w 100% nadaje się do recyklingu. Ma również elegancki i stylowy wygląd, który będzie dobrze wyglądał zarówno na kobietach, jak i mężczyznach.

Kask odporny na pot:

Ten czarny kask może wyglądać trochę za ciężki, ale jest lekki. Odporny na pot aspekt kasku zapobiega gromadzeniu się potu we włosach, co może prowadzić do późniejszego wypadania włosów. Strategicznie rozmieszczone rozcięcia na górze kasku zapewniają cyrkulację powietrza.

Designerski kask damski:

Damski kask projektanta

Rowerzystki zawsze doceniają użycie zabawnych kolorów w swoich kaskach. Dlatego ten tęczowy kask jest dla nich idealnym dodatkiem. Zastosowanie odważnych kolorów i dodanie rozcięć zapewniających cyrkulację powietrza sprawiają, że ten kask jest niezbędny.