Parowanie twarzy jest jednym z najlepszych zabiegów na skórę, ponieważ uwalnia pory do głębokiego, świeżego nadmiaru oleju, brudu i brudu, aby Twoja skóra była czysta i czysta. Gotowanie na parze pobudza krążenie krwi, co zwiększa dotlenienie i składniki odżywcze dla skóry, a także zmiękcza i nawilża.

parowiec do twarzy 1

Parowanie twarzy jest często wykonywane w spa, ale jeśli masz więcej minut, jest to jeden z najłatwiejszych i najtańszych zabiegów na twarz, które możesz wykonać w domu, aby uzyskać najlepszy zysk dla skóry dzięki naczyniu z gorącą wodą.

Korzyści z gotowania na parze twarzy:

parowiec do twarzy 2

• Twarz parowa otworzy Twoje pory, umożliwiając głębokie czyszczenie.

• Zapobiegaj i zmniejszaj trądzik.

• Pozostawia skórę miękką i promienną.

• Twarz parowa otworzy zatoki.

• Regularna maseczka parowa pomoże uwolnić cały olej, brud, bakterie, zanieczyszczenia i toksyny ze skóry.

• Zwiększa krążenie krwi i stymuluje pocenie.

• Działa jako detoksykant.

Najnowszy model parownicy do twarzy:

Sprawdź te indyjskie modele maszyn parowych do twarzy.

1. Ozonowa maszyna do gotowania na parze twarzy:

Ta maszyna do gotowania na parze twarzy firmy Ozone jest najbardziej popularna wśród kosmetyczek. Działa w oparciu o technologię ozonową, która może eliminować bakterie ze skóry. Para jest bardzo delikatna i wnika głęboko w pory, odsłaniając promienną skórę. Nawilża skórę i jest najlepszym partnerem do oczyszczania twarzy i detoksykacji.

2. Sauna na twarz Revlon:

Sauna twarzy Revlon jest planowana zarówno z myślą o pełnej twarzy, jak i poza mini-twarzą; narzędzie ma stożek na twarz, z mniejszym trzonem, aby wycelować w nos, w celu odmłodzenia po trądziku lub odmłodzenia po chorobie. Jest wyposażony w miarkę i wtyczkę ścienną, dzięki czemu idealnie nadaje się do prostych, pojedynczych łazienek.

parowiec do twarzy 3

Konsumenci w dużej mierze wyrażali zadowolenie z sauny Revlon, podziwiając ją za dopasowany do twarzy kształt i ciepło; głównie użytkownicy zauważyli liczne zmiany w skórze dzięki niezawodnemu stosowaniu (naturalnie po 4 tygodniach), licząc zmniejszenie trądziku, zmniejszenie porów, a także ogólnie czystszą, mniej tłustą skórę. Klienci wahają się w poprzek tablicy co do powodu zakupu; niektóre kupiono ze względu na piękno produktu, a inne kupiono w celu złagodzenia przeziębień i problemów z zatokami. Niezależnie od celu zakupu, większość użytkowników wyrażała zadowolenie z wydajności produktu.

3. Parowiec do ziół Ionto:

W pełni elektroniczny parowiec ziołowo-aromatyczny również odniósł sukces. Jest to gęsta, zajmująca niewiele miejsca podstawka z zamykanymi rolkami i przyjazną dla użytkownika klawiaturą w obudowie z folii. Teraz elektroniczne monitorowanie jakości wody i pary może poprawić stan Twojej skóry na dużych wysokościach. Chociaż wszystko poszło na marne, ostatecznym zyskiem są parowce do twarzy.

parowiec do twarzy 4

Zabieg parowy może zapewnić zdrowszą skórę i zdjąć z niej lata. Uwalnia pory skóry, a delikatna para ożywia skórę, nadając jej gładszy wygląd i zmniejsza zmarszczki.

4. Sauna Conair z timerem:

Zawiera zarówno szczoteczkę do twarzy, jak i nasadkę do nosa. Do szczoteczki dołączona jest gąbka i nasadka do szczoteczki, jedna przeznaczona do czyszczenia, a druga służy do dogłębnego stosowania kremu nawilżającego. Conair oferuje również klientom ograniczoną roczną gwarancję, dzięki czemu jest doskonałym zakupem dla osób fizycznych dzięki „czarnemu kciukowi” w spojrzeniu na elektronikę.

parowiec do twarzy 5

Jednak nawet osoby korzystające z urządzenia do łagodzenia zatok zauważyły ​​poprawę wielkości porów i przejrzystości. Chociaż większość użytkowników twierdzi, że pojawienie się pary zajmuje kilka minut, większość była zaskoczona i zadowolona z ilości pary wytwarzanej przez urządzenie, twierdząc, że jest ona równa lub większa niż rzeczywisty zabieg w spa.

5. Parowiec do twarzy Panasonic EH-SA31VP Nano parowiec do twarzy:

parowiec do twarzy 6

Należy pamiętać o parowniku, że niektóre z nich mogą wytwarzać bardzo ciepłą, w przeciwnym razie nadal gorącą wilgoć. Upewnij się, że parowiec wytwarza również chłodną parę, w przeciwnym razie zmienia się temperatura, aby można było obniżyć temperaturę. Wyobraź sobie pieniądze i czas, które zaoszczędzisz, mając własny parowiec do twarzy, który uwalnia pory, dogłębnie oczyszcza skórę, a także zapewnia silny połysk.

Domowe parowce do twarzy:

Poznaj metodę przygotowania własnego urządzenia do gotowania na parze, a także dowiedz się, jak korzystać z urządzenia do gotowania na parze w domu:

Przygotowanie twarzy parowej w domu jest niedrogą alternatywą dla tych, które otrzymujemy na rynku. Jeśli przeoczysz fakt, że są brudne, domowe parowce są najlepsze.

Aby przygotować domowy parowiec do twarzy:

  • Weź duże naczynie i wlej do ćwiartki wody
  • Doprowadź do wrzenia
  • Teraz wlej tę wodę do ceramicznej miski i umieść ją w bezpiecznym miejscu
  • Twój domowy parowiec jest gotowy

Używać:

  • Najpierw oczyść twarz łagodnym środkiem myjącym.
  • Ostrożnie pochyl się nad naczyniem/parem do gotowania na parze i zakryj twarz szmatką
  • Teraz pozwól parze działać na skórę przez 5 minut
  • Ostrożnie podnieś szmatkę i oczyść twarz bawełnianą szmatką

Zawsze pamiętaj, że gotowanie na parze może być również niebezpieczne. Temperatura pary jest wyższa niż wrzącej wody i może dosłownie „ugotować” skórę, jeśli jest wystawiona na zbyt długo i zbyt blisko. Dlatego zachowaj bezpieczną odległość i postępuj zgodnie z instrukcjami. Szczęśliwego gotowania na parze!