Czy mogę schudnąć w 10 dni? To najczęstsze pytanie wśród osób cierpiących na otyłość na całym świecie. Każdy z nas kocha jedzenie i dlatego nie woli odchudzania się na diecie. „Zdrowe odżywianie” i „więcej ćwiczeń” to świetne powiedzonka, ale czasami ludzie chcą po prostu powiedzieć, co mogą zrobić bez zbytniej zmiany stylu życia. Dlatego dzisiaj w tym artykule przedstawiamy kilka najlepszych sposobów na schudnięcie w 10 dni.

Chociaż istnieje wiele modnych diet, które mogą pomóc Ci schudnąć, powodują również uczucie głodu i niedożywienia. Dla wszystkich osób, które nie mają czasu lub ochoty na dietę awaryjną, a nawet na siłownię, mamy wygórowane wieści. Jeśli masz ochotę schudnąć w mocny i łatwy sposób, wypróbuj kolejne plany. Wreszcie nie chodzi o to, co jesz, ale w jaki sposób jesz. Postępując zgodnie z tym, spowoduje nawet bardzo szybką, intensywną utratę wagi.

Jak schudnąć w 10 dni?

Najlepsze wskazówki, jak schudnąć w 10 dni:

Teraz przedstawiamy kilka najlepszych wskazówek, jak schudnąć w zaledwie 10 dni. Są one następujące;

1. Ustaw realistyczne cele:

Policz te kalorie

Zamiast koncentrować się na całkowitej kwocie, którą chcesz stracić, twórz osiągalne cele przez 10 dni w czasie, o którym wiesz, że możesz osiągnąć. Zastanów się nad swoim rutynowym treningiem. Ile kalorii dziennie chcesz spalić? Jeśli spalasz 400 kalorii dziennie, to 2800 kalorii tygodniowo. Jeden funt to 3500 kalorii.

2. Żuj więcej, jedz mniej:

Jedz zdrową żywność, aby schudnąć

Badania pokazują, że im więcej czasu spędzasz na żuciu, tym mniej kalorii jesz. Żucie na dłużej zatrzymuje przejadanie się, dając mózgowi więcej czasu na otrzymanie sygnałów z żołądka, że ​​jest napakowany. Jest nie tylko niezliczona do przetwarzania, ale także pomaga kontrolować wielkość pomocy. Spróbuj zjeść jedzenie od 35 do 50 razy na każdy kęs.

3. Pij wodę:

Woda pitna na odchudzanie

Zwiększenie spożycia wody doprowadzi do utraty wagi. Zatrzymuje głód i zmniejsza szanse na połknięcie słodkich napojów, które są tak kuszące. W rzeczywistości niemal natychmiast podkręca Twój metabolizm. Dlatego zaleca się, aby każda osoba wypijała codziennie około 8 do 12 szklanek wody.

4. Podnieś ciężary:

Martwy ciąg na sztywnych nogach z hantlami

Trening siłowy jest niezbędny do kontrolowania wagi, ponieważ osoby, które mają większą masę mięśniową, mają większe tempo przemiany materii. Mięśnie to tkanka energetyczna, która pochłania kalorie, podczas gdy odłożony tłuszcz zużywa bardzo niewiele energii. Trening siłowy może zapewnić nawet 15% wzrost tempa metabolizmu, co jest niezwykle pomocne w utracie wagi i długoterminowej kontroli wagi.

5. Owoce przed posiłkami:

Owoce i warzywa

Pożądane jest spożywanie owoców co najmniej 30 minut przed każdym ciężkim posiłkiem. W ten sposób owoce będą szybko trawione. Spożywanie owoców na pusty żołądek odtruwa organizm i dostarcza mnóstwo energii na odchudzanie.

6. Nie przegap śniadania:

Zjedz śniadanie

Unikaj przegapiania śniadania, ponieważ nazywa się je najważniejszym posiłkiem dnia. Twoje ciało (nieco mózg) wierzy, że jest uzupełniane kilka razy dziennie, więc kiedy podjadasz śniadanie, czujesz się tak głodny, że gdy zbliża się pora lunchu, przedawkujesz lub wybierasz produkty spożywcze, które nie są najlepszym wyborem. Brak śniadania zmniejsza tempo przemiany materii. Mówiąc bardziej ogólnie, stale spożywaj śniadanie w ciągu godziny po przebudzeniu, ponieważ twoje ciało przez całą noc obeszło się bez jedzenia.

7. Spożywaj mniejsze posiłki, częściej:

Plan posiłków

Idealnie, musisz jeść pięć do sześciu razy dziennie, z 2-3 godzinną przerwą między każdym posiłkiem a przekąską. Regularne jedzenie przyspiesza metabolizm i utrzymuje go na podwyższonym poziomie przez cały dzień.

Oto kilka korzystnych wskazówek, jak schudnąć w 10 dni i mam nadzieję, że spodobał Ci się ten artykuł i uznasz go za pomocny i pouczający!