Chrupnięcia to jedne z podstawowych ćwiczeń, których ludzie używają, aby ujędrnić mięśnie brzucha i spłaszczyć brzuch. Nie wymaga żadnego sprzętu i już po kilku tygodniach daje dobre wyniki na siłowni. Podkreśla talię i działa na mięśnie brzucha. Istnieją różne rodzaje ćwiczeń Crunch, aby spalić te niechciane kalorie. Podzielili się poniżej w poniższych akapitach.

Najlepsze ćwiczenia na chrupanie, jak to zrobić

Ćwiczenia na chrupanie:

Tutaj masz 9 różnych rodzajów ćwiczeń brzusznych na płaski brzuch.

Podstawowy kryzys:

Połóż się na plecach i ugnij kolana. Trzymaj je płasko na podłodze. Połóż ręce za głową. Nie splataj palców. Wciągnij mięśnie brzucha do środka. Teraz powoli podnieś głowę, szyję i łopatki z podłogi. Przytrzymaj przez kilka sekund, a następnie powoli zejdź z powrotem.

Odwrotne brzuszki:

Aby wykonać odwrotny chrupnięcie, połóż się płasko na podłodze i trzymaj ręce za głową. Przyciągnij kolana do wewnątrz, tworząc kąt 90 stopni. Zacznij przyciągać nogi do klatki piersiowej. Teraz chrup swoje mięśnie brzucha. Przytrzymaj przez kilka sekund, a następnie wróć do normalnej pozycji. Wykonaj około dwóch zestawów po dziesięć, aby uzyskać wyniki.

Kręcenie chrupania:

Aby wykonać chrupiący skręt, trzymaj kolana płasko na podłodze i ugnij je. Przyłóż łokieć do przeciwległego kolana w momencie, gdy masz zamiar wykonać pierwszy brzuszek. Przytrzymaj przez kilka sekund, a następnie wróć do swojej normalnej pozycji. Staraj się zmieniać lewą i prawą stronę. Zrób to około dwadzieścia razy, aby wydobyć z tego to, co najlepsze.

Crunch rowerowy:

Podczas chrupania rowerowego połóż się najpierw na podłodze i przytrzymaj krzesło lub stół, aby móc oprzeć się plecami o ziemię. Podnieś jedną nogę i zegnij ją w kierunku brzucha. Wymień nogę, która jest równoległa do podłoża i wykonuj ruch podobny do ruchu rowerowego. Jedno powtórzenie jest liczone tylko wtedy, gdy lewa i prawa noga podniosą się do brzucha.

Pionowe chrupanie nóg:

Aby wykonać pionowe chrupnięcie nóg, skrzyżowanie i kostki oraz uniesienie nóg do góry. Trzymaj ręce za głową i podnieś teraz łopatki z ziemi. Trzymaj przez kilka sekund, a następnie wróć do normy. Wykonuj krótkie ruchy w górę. To ujędrni Twój brzuch i spłaszczy go.

Chrupnięcie długimi ramionami:

Aby uzyskać chrupnięcie długimi ramionami, najpierw połóż się. Trzymaj kolana ugięte. Teraz połóż ręce za głową i spleć palce. Teraz podnieś górną część ciała wraz z rękami i przytrzymaj przez około dwie sekundy. Wróć powoli do pozycji wyjściowej.

Chrupnięcie palcami:

Aby wykonać chrupnięcie palcami, połóż się płasko na podłodze i podnieś nogi prosto do góry. Trzymaj mięśnie brzucha napięte i wciągnij pępek. Teraz podnieś obie ręce do góry. Następnie podnieś głowę, ramiona i klatkę piersiową i spróbuj dotknąć stóp opuszkami palców. Wróć teraz do normalnej pozycji.

Ukośne chrupanie nóg:

Połóż się na ziemi z plecami opartymi o podłogę. Teraz opuść kolana i połóż opuszki palców po obu stronach głowy. Teraz zwiń ramiona. Trzymaj go kilka cali nad podłogą. Policz do dwóch, a następnie wróć do swojej normalnej pozycji.

Usiądź Crunch:

Aby siadać, połóż się na podłodze i ugnij kolana pod kątem 90 stopni. Teraz zwiń ramiona i podnieś głowę i klatkę piersiową z ziemi. Ręce trzymaj również prosto i pozwól mu dotykać kolan. Wróć do normalnej pozycji i powtórz kilka razy.

Crunch Ćwiczenia na płaski brzuch