Kto nie chce promiennej skóry? Większość ludzi spędza dużo czasu i pieniędzy na różne sztuczne produkty, aby uzyskać promienną skórę. Ale nie dadzą dłuższych efektów i dlatego dzisiaj w tym artykule zbadałam kilka naturalnych sposobów na łatwe uzyskanie promiennej skóry. Najlepiej stosować naturalne metody, ponieważ nie mają skutków ubocznych.

Sposoby na naturalne uzyskanie promiennej skóry

Jak naturalnie uzyskać promienną skórę:

Oto 10 naszych najlepszych sposobów i wskazówek, jak naturalnie uzyskać promienną skórę w następujący sposób.

1. Olej kokosowy dla promiennej skóry:

Olej kokosowy dla promiennej skóry

Pamiętaj, że olej kokosowy Virgin ma zdolność odbudowy i rewitalizacji uszkodzonej skóry. Działa leczniczo, pielęgnuje i pozostawia promienną skórę. Olej kokosowy ma wyjątkowe właściwości przeciwutleniające, a także pomaga niszczyć wolne rodniki. Ponadto może wyrównać koloryt skóry; nadaj mu dodatkową różową konsystencję i blask.

2. Peeling dla promiennej skóry:

Peeling dla promiennej skóry

Musisz wiedzieć, że złuszczanie naskórka jest niezbędne, jednak aby uzyskać promienną cerę, jest to konieczność. Musisz spróbować peelingów, które zawierają alfa-hydroksykwasy, takie jak kwas glikolowy. Korzyści z kwasu glikolowego wspierają naturalne złuszczanie oraz ekstrakt z glinki do mycia skóry i usztywniania porów. Peeling domowy jest dodatkowym skutecznym sposobem na gładszą, bardziej wyrównaną skórę i zwykle zawiera 30 procent kwasu glikolowego, podczas gdy dermatolog może wykorzystać 70 procent stężenia, aby uzyskać spektakularne rezultaty.

3. Krem przeciwsłoneczny dla promiennej skóry:

Krem przeciwsłoneczny dla promiennej skóry

Nasmaruj twarz i inne nagie części ciała na 20 minut przed wyjściem z domu, aby chronić skórę przed różnorodnymi uszkodzeniami spowodowanymi słońcem.

4. Ćwiczenie dla promiennej skóry:

Ćwiczenie dla promiennej skóry

Trening jest również szczególnie ważny dla promiennej skóry. Odejdź na standardowe poranne spacery. Twoja skóra każdego dnia znajdzie dopływ świeżego tlenu; ponadto ćwiczenia często sprzyjają zdrowiu, a nie tylko dopasowanej skórze.

5. Sen:

Spać

Śpij przez 7-8 godzin każdej nocy. Brak snu będzie miał konsekwencje dla matowych, opuchniętych oczu, zmęczonej skóry, a także cieni. Uzyskaj na przykład swój piękny sen, a dodatkowo będziesz zdumiony tym, jak skóra reaguje na odpowiednią ilość snu.

6. Pij wystarczająco dużo wody:

Pij wystarczająco dużo wody

Pij od 8 do 10 szklanek wody każdego dnia pomoże wypłukać toksyny, a także utrzymać nawilżenie skóry od wewnątrz. Już to zdajemy sobie sprawę, obecnie jest to istota podążania za tym teraz. Zaufaj mi, dla błyszczącej skóry nie ma nikogo lepszego od wody. Uchwyć rutynę poboru wody w powtarzających się odstępach czasu.

7. Naturalne pakiety do twarzy dla promiennej skóry:

Naturalne pakiety do twarzy dla promiennej skóry

Postaraj się użyć okładów do twarzy zawierających namoczone lub ugotowane płatki owsiane, malai lub świeżą śmietanę ze świeżo ugotowanego mleka, w przeciwnym razie nadal zwykły, łatwy kwaśny twaróg. Nadadzą one Twojej skórze naturalny połysk. Używaj naturalnych peelingów i płynów do mycia twarzy przygotowanych z gramowej mąki, inaczej besan i innych naturalnych składników. Ziemia fulerska, inaczej proszek z drewna sandałowego, są bardzo dobrymi normalnymi składnikami, których można użyć.

8. Zmodyfikuj swoje nawyki:

Złe nawyki modyfikują

Palenie z pewnością nie jest dobre dla zdrowia Twojej skóry, oprócz ogólnego stanu zdrowia. W stanie palisz, a wtedy rozsądnie jest zmniejszyć lub całkowicie go zaoferować. Śpij dobrze każdej nocy. Ogranicz jedzenie herbaty i kawy. Trzymaj z dala od fast foodów, kolorowych produktów spożywczych, napojów gazowanych, rzeczy, które są zbyt słodkie.

9. Ssać na kostce lodu:

Ssać na kostce lodu

Musisz wiedzieć, że ssanie kostek lodu chłodzi całe miliony komórek na policzkach i ustach, powoduje zwiększenie ruchu, a co za tym idzie, pulchniejszą, bardziej zaróżowioną skórę. Kostka lodu jest ogromnym środkiem utrwalającym blask w środku kolacji, w przeciwnym razie przed urzekającym zdjęciem, aby przywrócić zmęczonej skórze do dodatkowego brzoskwiniowego i kremowego odcienia skóry.

10. Joga dla promiennej skóry:

Joga dla promiennej skóry

Joga to naturalny sposób na utrzymanie zdrowego ciała i umysłu. Zrób kilka odwróconych pozycji. Uważa się, że dwie pozy są szczególnie dobre do tej pozycji: pozycja psa w dół i twarz lwa.