Żywa, nieskazitelna skóra to marzenie każdej kobiety. Aby osiągnąć ten cel, próbujemy wszystkie produkty dostępne na rynku. Niektóre z nich działają dobrze, a inne nie. Tyle pieniędzy wydajemy na sztuczne kosmetyki. Ale możemy zrobić maseczkę w domu, która pomaga uzyskać nieskazitelną cerę. Spróbujmy czegoś naturalnego. Kwiat nagietka na twarz jest bardzo dobry, aby uzyskać lepszy efekt.

Jak zrobić nagietkową maseczkę do twarzy dla świecącej skóry

Korzyści z nagietka dla skóry

  • Nagietek ma właściwości antybakteryjne, przeciwzapalne i antyseptyczne. Więc chroni skórę przed infekcją.
  • Przeciwdziała zmarszczkom poprzez stymulację produkcji kolagenu.
  • Kontroluje sebum w skórze.
  • Nagietek ma właściwości antyoksydacyjne, dzięki czemu pomaga oczyścić skórę usuwając zanieczyszczenia.
  • Pomaga odmłodzić skórę.

Możesz użyć tego niesamowitego kwiatu, aby uzyskać żywą skórę. Maseczki do twarzy z nagietka są odpowiednie dla każdego rodzaju skóry i są łatwe do wykonania w domu.

Jak zrobić i używać maseczki do twarzy nagietka:

Sprawdź niektóre popularne listy pakietów twarzy nagietka.

1. Pakiet twarzy z miodem nagietkowym:

Zestaw do twarzy z miodem nagietkowym

Do przygotowania tego opakowania do twarzy potrzebujesz pasty z nagietka, kremu mlecznego i miodu. Ta maska ​​​​na twarz nadaje się do suchej skóry

Jak to zrobić/ Jak aplikować/ Jak używać?

Weź 1 łyżkę pasty z kwiatów nagietka. 1 łyżeczka świeżej śmietanki mlecznej i ½ łyżeczki miodu. Dobrze wymieszaj w misce, a następnie nałóż na twarz i trzymaj do wyschnięcia. Po 20 minutach zetrzyj tę maskę okrężnymi ruchami i usuń, myjąc twarz wodą.

Dlaczego to działa

Kwas mlekowy i minerały zawarte w kremie mlecznym poprawiają wygląd cery. Nawilża skórę i poprawia jej strukturę. Miód działa przeciwstarzeniowo, a także nawilża skórę.

Ostrożność

Zastosuj tę mieszankę na małym obszarze skóry, aby sprawdzić podrażnienie skóry.

Korzyści

Ten pakiet do twarzy z miodem nagietkowym zapewnia pozbawioną plamek czystą twarz.

2. Maseczka do twarzy z jogurtu nagietka:

Jogurtowa maseczka do twarzy z nagietkiem

Zawiera pastę z nagietka, jogurt, sok z cytryny i wodę różaną. Ten nagietkowy zestaw do twarzy zapewnia czystą skórę i naturalny blask.

Jak to zrobić/ Jak aplikować/ Jak z tego korzystać?

W misce wymieszaj 1 łyżkę pasty z kwiatów nagietka, 1 łyżeczkę jogurtu, ½ łyżeczki soku z cytryny i 1 łyżeczkę wody różanej. Dobrze wymieszaj, aby uzyskać delikatną pastę. Po nałożeniu tego okładu na twarz musisz trochę poczekać, aby wysuszyć ten okład na twarzy, a po 15 minutach umyć twarz wodą. Zastosuj tę pastę 2 razy w tygodniu, aby uzyskać najlepsze rezultaty.

Dlaczego to działa

Kwas mlekowy i kwas alfa-hydroksylowy zawarte w jogurcie pomagają usuwać martwe komórki naskórka i zapobiegają wypryskom. Woda różana pomaga utrzymać równowagę pH skóry. Nawilża i odżywia skórę. Sok z cytryny ma właściwości plażowe i jest dobry dla skóry tłustej.

Ostrożność

Ten marigoldowy zestaw do twarzy jest odpowiedni dla każdej skóry. Dzięki temu nie spowoduje podrażnień skóry

Korzyści

Ta maska ​​do twarzy usuwa zmarszczki i drobne linie oraz odmładza skórę. Więc to jest nagietek, który zapewnia promienną skórę.

3. Pakiet do twarzy z mąki nagietka Gram:

Maseczka do twarzy z mąki Marigold Gram

Główne składniki tego opakowania do twarzy to surowe mleko, pasta z nagietka, pasta z nagietka. To doskonały okład do twarzy dla skóry normalnej.

Jak to zrobić/Jak aplikować/Jak używać?

Wymieszaj 1 łyżkę pasty z kwiatów nagietka, 1 łyżeczkę mąki Gram i 1 łyżeczkę surowego mleka w misce, aby uzyskać delikatną pastę. Oczyść twarz i nałóż tę pastę na twarz i szyję. Pozostaw do wyschnięcia i umyj twarz po 20 minutach. Możesz to robić 3 razy w tygodniu, aby uzyskać dobry wynik.

Dlaczego to działa

Mąka Gram jest bardzo przydatna do pielęgnacji skóry. Sprawia, że ​​skóra staje się miękka i gładka. Usuwa również martwe komórki naskórka. Witamina E, kwasy alfa-hydroksylowe, wapń i inne przeciwutleniacze zawarte w surowym mleku odżywiają skórę.

Ostrożność

Nie nadaje się do skóry tłustej.

Korzyści

Ten zestaw do twarzy z kwiatem nagietka nawilża skórę i zapewnia młodą, wibrującą skórę.

Oto kilka skutecznych masek do twarzy z nagietka, które zapewniają świecącą skórę. Jeśli nie możesz iść do spa na zabieg na twarz, zdobądź ten nagietkowy zestaw do twarzy, aby lepiej odświeżyć skórę.