Diamenty na całe życie cenna biżuteria to bicie serca dla wszystkich kobiet. Kobiety są bardzo szalone na punkcie biżuterii diamentowej, ponieważ diamenty i biżuteria są częścią kobiecości i główną jej częścią w statusie społecznym. Przede wszystkim biżuteria, diamenty zajmują szczególne miejsce w kobiecym sercu. Fascynującą rzeczą diamentów jest wspaniała, nigdy nie zacieniająca iskra, która błyszczy za każdym razem, gdy nosi.

najpiękniejsze-diamentowe-zawieszki-wzory

Diamenty są uważane za ostateczny wyraz mody. Dziś najnowsza moda w świecie biżuterii jest zauroczona diamentową biżuterią. Wszystkie kobiety chcą wyglądać świetnie i wyróżniać się odmiennym stylem ubierania się, niezależnie od tego, czy chodzi o jej ubrania, buty czy ozdoby.

Różne rodzaje zestawów diamentowych wisiorków:

Oto lista 15 najnowszych wzorów wisiorków z diamentami dla kobiet i mężczyzn. Możesz to wybrać.

1. Pojedynczy diamentowy wisiorek w kształcie prawdziwego serca:

Wisiorek z pojedynczym diamentem w kształcie prawdziwego serca

Prawdziwe diamenty to serce mężczyzn i kobiet, zarówno mężczyzn za cenę prawdziwego diamentu, jak i kobiet za piękno prawdziwego diamentu. A biorąc pod uwagę duży jednoczęściowy prawdziwy diament w kształcie serca, lepiej przygotuj się na wygranie kilku innych serc.

Prawdziwy diament w kształcie serca wysadzany czystym złotem przyciągnie wzrok na każdą okazję. Bez wątpienia kobieta nosząca prawdziwy diament jest uważana za jedną z najszczęśliwszych kobiet, ponieważ ma prawdziwy diament i kochanka, który daje jej prawdziwy diament.

2. Prosty amerykański diamentowy zestaw wisiorków dla dziewczynek:

Prosty amerykański diamentowy zestaw wisiorków dla dziewczynek

Amerykańskie diamenty lub diamenty syntetyczne są zasadniczo wykonane ze szkła lub plastiku. Są to fałszywe diamenty, ale blask i blask amerykańskich diamentów są nie mniejsze niż prawdziwe diamenty. Pod względem ceny diamenty amerykańskie są bardzo tanie w zależności od ich jakości. A czasem nawet zbliżone do ceny prawdziwych.

Wygląd, jaki amerykańskie diamenty nadają biżuterii, okazał się piękniejszy niż inne diamenty. Amerykański zestaw wisiorków wysadzanych diamentami wygląda niesamowicie, gdy jest noszony. Cały złoty wisiorek pokryty jest diamentami, które przyciągają wiele oczu.

3. Niestandardowy diamentowy wisiorek z kreskówek:

Niestandardowy diamentowy wisiorek z kreskówką

Niestandardowa biżuteria diamentowa to coś, co nie jest powszechne. Biżuteria na zamówienie jest wykonywana według wyboru klienta. Tutaj jednym z przykładów jest wisiorek z brylantem z kreskówek. Piękny wisiorek tweety jest w całości wysadzany kolorowymi maleńkimi brylantami. Tylko miłośnik tweety może zamówić taki wisiorek. Ale można zobaczyć ludzi w szaleństwie diamentów zamawiających wisiorki o różnych wzorach, które są w całości wysadzane ćwiekami.

4. Diamentowy wisiorek z łezką:

Wisiorek z diamentem w kształcie łzy

Biały diament w kształcie łezki jest wysadzany białym złotem, tworząc piękny wisiorek. Diamenty można drobno ciąć, tworząc piękny kształt, taki jak ta łza. Wisiorek w kształcie łezki wygląda bardzo uroczo zawieszony na łańcuszku z białego złota. Srebrny blask białego złota sprawia, że ​​wygląda osobno wisząc z połyskiem na granicy.

5. Diamentowy kwadratowy wisiorek z pojedynczym kamieniem:

Diamentowy kwadratowy wisiorek z pojedynczym kamieniem

Kamienie szlachetne są połączone ze światłem słonecznym ludzi. Wiele osób uwielbia nosić biżuterię wykonaną z kamieni szlachetnych. Cytryn jest również jednym z klejnotów słońca i jest uważany za jeden z najlepszych. Wisior z cytrynowym diamentem owinięty złotymi pierścieniami inkrustowanymi małymi białymi diamentami to bogate wzornictwo wisiorka.

6. Diamentowy rubinowy wisiorek dla kobiety:

Wisiorek z diamentowym rubinem dla kobiety

Mówiąc o rubinowym diamentie, myślisz o bogactwach świata. Gwiazdy i bogaci ludzie ze społeczeństwa kochają rubinową biżuterię i są zafascynowani jej noszeniem. Jeśli podarujesz kobiecie rubinowy naszyjnik z brylantem lub biżuterię, zatrzyma to na zawsze.

Rubinowa zawieszka pokryta białymi diamentami doda wisiorkowi zapierającego dech w piersiach blasku. Diamenty rubinowe są również dostępne w różnych kształtach i rozmiarach. Rubinowy diament na naszyjniku damy z pewnością sprawi, że poczuje się wyjątkowo i cennie.

7. Wisiorek z białego diamentu o drobnym szlifie:

Wisiorek z białego diamentu o drobnym szlifie

Odkładając na bok drogocenne kamienie i klejnoty, a kiedy pojawia się nazwa białych diamentów, nie można się oprzeć, by raz jej nie oświetlić. Połysk i blask białego diamentu oraz szlif w kształcie serca podbija serce każdej kobiety. Wisiorek z białego złota z białym diamentem w kształcie serca tylko fantastycznie wygląda.

8. Wisiorek z czarnego diamentu w kształcie serca:

Wisiorek z czarnego diamentu w kształcie serca

Czarny diament to z pewnością ciemny kolor, który zasługuje na pochwałę, ale jego piękno jest bez wątpienia niesamowite. Podarunek wisiorka z czarnym diamentem dla Twojej jedynej miłości sprawi, że poczuje się niesamowicie. Może nosić wisiorek z czarnym diamentem na swojej czarnej sukni bez rękawów na piękną, uroczą randkę z tobą.

9. Wisiorek z czarnego szafirowego diamentu z tanzanitem w kształcie serca:

Wisiorek z czarnym szafirem i tanzanitem w kształcie serca

Ciemnoniebieski szafirowy diament w kształcie serca wygląda niesamowicie w otoczeniu błyszczących białych diamentów. Kobiety z chęcią założyłyby taki wisior w wyjątkowy dzień ze swoją miłością, ubrana w piękną suknię z szerokim dekoltem, która ukazuje piękno wisiorka.

10. Wisiorek z czterech okrągłych szafirowych diamentów dla mężczyzn:

Wisiorek z czterema okrągłymi szafirowymi diamentami dla mężczyzn

Cztery szafirowe diamenty otoczone białymi diamentami tworzące kwadratową zawieszkę to piękny, trzeźwy wisiorek. Niebieskie odcienie szafirowego diamentu oczarowują patrzące na niego oczy. Blask diamentu sprawia, że ​​czujemy głębię. Biżuteria z szafirowymi diamentami jest również uwielbiana przez mężczyzn.

11. Okrągły wisiorek z diamentową ramką:

Okrągły wisiorek z diamentową ramką

Idealny okrągły biały diament wygląda uroczo na białej zimnej ramie i włożony przez łańcuszek z białego złota. Jedyny diament świecący na twojej szyi wygląda pięknie. Wygląd pojedynczego białego diamentu jest godny podziwu nawet w codziennym życiu.

12. Błękitny Topaz i Diamentowy Wisiorek:

Błękitny topaz i diamentowa zawieszka

Diamentowy wisiorek z błękitnym topazem wygląda spektakularnie i uroczo. Wzór wykonany na topazowym rombie jest bardzo delikatny i daje poczucie kobiecego wyglądu. Wisiorek z topazem na szerokiej sukience będzie wyglądał niesamowicie nawet w świetle dziennym.

13. Opalowy diamentowy wisiorek z łańcuszkiem:

Opalowy diamentowy wisiorek z łańcuszkiem

Opalowy diament ma wygląd rozmyty, ale wisiorek wykonany z Opalowego diamentu jest podziwiany przez wielu miłośników Opalu. Cenny opal występuje w różnych kolorach, takich jak przezroczysty, biały, szary, czerwony, pomarańczowy, żółty, zielony, niebieski, magenta, różany, różowy, łupkowy, oliwkowy, brązowy i czarny. Czarne opale są bardzo rzadkie.

14. Wisiorek z fioletowym diamentem:

Wisiorek z fioletowym diamentem

Fioletowy diament jest bardzo powszechnym kolorowym diamentem, ale biżuteria wykonana z fioletowych diamentów jest z pewnością hipnotyzująca. Wygląd fioletowego diamentu w wisiorku jest niesamowity i widziany przez wiele kobiet i mężczyzn.

15. Jasnozielony diamentowy wisiorek:

Wisiorek z jasnozielonym diamentem

Jasnozielony diament wygląda uroczo, gdy jest wysadzany złotem i upiększony białymi diamentami. Połysk zielonego diamentu jest niesamowity.

Diamenty były w sercach świata od wieków. Diamenty fascynowały kobiety i mężczyzn swoim pięknem i statusem. Diamenty jako kamienie zbierane ze strumieni i rzek są w dzisiejszych czasach bardzo rzadkie, ale ich wartość była cenna od samego początku tworzenia diamentów. Wcześniej uważano, że diamenty są produkowane tylko dla bogatych ludzi, teraz jest inaczej. Każdy miłośnik diamentów może nosić diamentową biżuterię według własnego wyboru!.