Ilekroć ogólnie mówimy o biżuterii, pierwszą rzeczą, która przychodzi nam do głowy, są kobiety, ale teraz czas się zmienił, mężczyźni również próbują eksperymentować w swoim wyglądzie przy wsparciu stylowej biżuterii męskiej. Obecnie dostępnych jest wiele ozdób biżuteryjnych również dla mężczyzn, takich jak łańcuszki, bransoletki, pierścionki i wisiorki.

wisiorki dla mężczyzn

Różne rodzaje wisiorków męskich w złotych i srebrnych wzorach:

Wisior to jeden z najsłynniejszych elementów biżuteryjnych wśród mężczyzn. Zerknijmy na 15 najlepszych męskich wisiorków, które są tyleż modne, co stylowe.

1. Złoty wisiorek w kształcie serca dla mężczyzn:

Wisiorek ze złotym sercem dla mężczyzn

Złote wisiorki w kształcie serca są powszechnie używane przez mężczyzn do zdobienia dekoltu. Wisiorek ze złotego serca dodaje luksusowego i bogatego wyglądu Twojej osobowości. Złote wisiorki dla mężczyzn dostępne są w różnych rozmiarach i kształtach. Do wyboru serduszko opuchnięte, serduszka poskręcane lub serduszko proste otwarte.

2. Wisiorki męskie z kamieni szlachetnych:

Wisiorki męskie z kamieni szlachetnych

Wisiorki z kamieni szlachetnych kojarzą się z astrologią, ale są również w stanie nadać stylowy wygląd użytkownikowi. Połącz ze złotym lub srebrnym łańcuszkiem i uwydatnij piękno wisiorka. Wisiorki z kamieniami szlachetnymi są bardzo popularnym stylem w kategorii wzorów męskich złotych wisiorków.

3. Wisiorki ze złotej sztabki dla mężczyzn:

Wisiorki ze złotej sztabki dla mężczyzn

Zawieszki barowe to jedne z najbardziej stylowych zawieszek. Jeśli chcesz zaprezentować swój wyjątkowy łup, możesz wybrać ten wisiorek barowy. Zawieszka barowa ma kształty pionowe i poziome. Wybierz ten, który najbardziej Ci odpowiada i przygotuj się na afiszowanie się z nowym stylem.

4. Religijne złote wisiorki dla mężczyzn:

Religijne złote wisiorki dla mężczyzn

Religijne złote wisiorki dla mężczyzn mogą być idealnym prezentem dla ojca, brata lub męża. Te wisiorki są dostępne w różnych wzorach i kształtach. Jako zawieszkę można również wybrać ikonę Pana. Takie męskie złote wisiorki są lubiane przez mężczyzn na całym świecie.

5. Srebrne wisiorki z alfabetem dla mężczyzn:

Srebrne wisiorki z alfabetem dla mężczyzn

Wisiorek z alfabetem nie wymaga noszenia na specjalne okazje ani specjalnego stroju. Po prostu wybierz wisiorek z pierwszą literą swojego imienia i możesz go nosić do codziennego noszenia. W tym stylu można znaleźć szeroką gamę wzorów i wzorów. Jeśli chcesz nosić prostą literę, możesz wybrać zwykły alfabet, ale jeśli chcesz pokazać trochę innowacyjność, możesz wybrać skręcone.

6. Róg męski złoty wisiorek projekt:

Róg męski złoty wisiorek projekt

Wisiorek róg to bardzo wyjątkowy styl wisiorka w kategorii projektów wisiorków męskich. Zawieszki rogowe dostępne są w różnych rozmiarach i kolorach. Jeśli chcesz pokazać swoją postawę macho, ten wisiorek z rogu może dobrze zaspokoić tę potrzebę.

7. Diamentowe wisiorki dla mężczyzn:

Diamentowe wisiorki dla mężczyzn

Jak wszyscy wiemy, diamenty nie mają konkurencji, bo mają swój urok i piękno, dlatego prosta diamentowa zawieszka dla mężczyzn może wystarczyć, aby nadać Ci królewską i elegancką osobowość.

8. Srebrny i złoty wisiorek z łańcuszkiem słonecznym:

Srebrny i złoty wisiorek z łańcuszkiem w kształcie słonecznika

Zawieszka w kształcie słonecznika ma w sobie coś wyjątkowego i innego w swoim własnym stylu. Zawieszka ze srebra słonecznikowego dla mężczyzn podkreśli urodę dekoltu i podkreśli urok całego stroju.

9. Pierścienie wisiorek dla mężczyzn:

Pierścionki Wisiorek dla Mężczyzn

Wisiorek Rings jest obecnie bardzo popularnym elementem biżuterii. Męskie wisiorki są szeroko stosowane ze względu na wysoki połysk i atrakcyjny wygląd. Możesz znaleźć wisior z pojedynczym pierścieniem lub możesz również wybrać wisiorki z dwoma lub trzema pierścieniami.

10. Wisiorek w kształcie gitary dla mężczyzn:

Wisiorek w kształcie gitary dla mężczyzn

Wisiorek w kształcie gitary przeznaczony dla miłośników muzyki. Widzieliśmy, że większość młodych chłopców zawsze uwielbia grać na gitarze i dlatego ten wisiorek w kształcie gitary zajmuje miejsce na tej liście. Zawieś ten wisiorek w kształcie gitary na łańcuszku na szyję i pozwól światu zobaczyć twoją miłość w muzyce.

11. Wisiorek Play Boy w kolorze srebrnym:

Srebrna zawieszka Play Boy

Zawieszki dla chłopców do zabawy są obecnie bardzo poszukiwane. Zawieszki dla chłopców do zabawy są bardzo popularne, zwłaszcza wśród młodzieży. Młodzi ludzie naprawdę uwielbiają pokazywać swoje osobiste młode łupy w swoich grupach, a ten wisiorek z zabawkowym chłopcem pomaga im to zrobić w skuteczny sposób.

12. Męski wisiorek z kulą w kolorze srebrnym:

Męski wisiorek pocisk w srebrze

Srebrny wisiorek w kształcie kuli dla mężczyzn to wyjątkowy styl wisiorka, który pomaga im pokazać ton ich stylu. Można to nosić zarówno na co dzień, jak i na imprezę. Aby dodać nieco kreatywności, możesz wybrać zawieszki z grawerowanymi kulami, aby wyglądały wyjątkowo atrakcyjnie.

13. Projekt wisiorka dla psa:

Projekt wisiorek z nieśmiertelnikiem

Wisiorek Nieśmiertelnik ma coś innego w swoim wyglądzie, czego nie możemy zignorować. Możesz wybrać breloczek dla pojedynczego psa lub breloczek dla podwójnego psa. Bez względu na to, który nosisz, ten wisiorek zawsze będzie działał, aby przyciągnąć wzrok ludzi i sprawić, że staniesz się gwiazdą dnia.

14. Naszyjnik z wisiorkiem tarczy:

Tarcza wisiorek naszyjnik

Kiedy mówimy o męskich projektach wisiorków, nie możemy zapomnieć o wprowadzeniu tutaj wisiorka z tarczą. Wisiorek z tarczą nadaje noszącemu elegancki wygląd. Ten wisiorek może być ostatnim akcentem Twojego stroju.

15. Projekt wisiorka z drzewa plemiennego:

Tribal Tree wisiorek projekt

Plemienny wisior Drzewo ma coś, czego mężczyzna szuka w wisiorku. Wysoko wykończone kroje wisiorka wydobywają w Tobie wygląd idealnego mężczyzny. Ten plemienny wisiorek z drzewem jest niezbędnym dodatkiem do Twojej kolekcji biżuterii.

Niezależnie od tego, czy są to spotkania towarzyskie, czy zatłoczony nocny bar, każdy mężczyzna chce wywrzeć odpowiedni wpływ na otaczających go ludzi, a stylowy i modny wisiorek na szyi może to zrobić za Ciebie. Noszenie fajnego wisiorka sprawi, że wyróżnisz się z tłumu. Możesz wybrać dowolny z modnych wisiorków, a będziesz gotowy, aby dodać blasku swojej osobowości. Daj więc szansę designerskiemu wisiorkowi, aby dodać Ci akcesoriów i pozwól, aby wisiorek odzwierciedlał Twój styl ludziom wokół Ciebie.