Naszyjniki stanowią ważną część biżuterii noszonej przez każdą kobietę, a wisiorki są ważniejszą częścią naszyjników jako ozdoba. Nie zawsze te złote czy diamentowe, dziewczyny niejednokrotnie szaleją na punkcie tych metalicznych i srebrnych.

srebrne wisiorki

Różne rodzaje wzorów srebrnych wisiorków:

Oto lista 15 najlepszych srebrnych wisiorków i możesz wybrać najlepsze dla siebie.

1. Srebrny wisiorek z czerwonymi krwinkami:

Srebrny wisiorek z czerwonymi krwinkami

Kreatywnie zaprojektowany wisior z zawieszką w postaci czerwonej krwinki. Wyjątkowy naszyjnik z pięknym wzorem to idealna ozdoba na każdą okazję. Srebrny łańcuszek z czerwonym wisiorkiem o mniejszym wzornictwie, ale trzeźwym w noszeniu.

2. Srebrny wisiorek z niebieskim kamieniem:

Srebrny wisiorek z niebieskim kamieniem

Srebrny łańcuszek z ciemnoniebieskim kamieniem w spiralnie zaprojektowanym srebrnym medalionie to elitarna ozdoba do noszenia na każdą okazję. Trzeźwy, ale przyjemny kawałek szyi do kupienia.

3. Posrebrzany wisiorek:

Posrebrzany Wisiorek

Amerykański diament zawieszony na medalionie ze srebrnym łańcuszkiem to coś, czego każda dama pragnie na przyjęcie lub okazję. Prosty w wyglądzie, ale elegancki w noszeniu, srebrny wisiorek to kawałek, który możesz nosić, aby pochwalić się na każdej imprezie lub funkcji.

4. Srebrny wisiorek z młotkiem:

Srebrna zawieszka z młotkiem

Srebrny wisiorek to młotkowany kawałek wisiorka, który nada Ci modny wygląd, gdy będziesz go nosić. Wisiorek w kształcie koła i młotkowany nada Twojej osobowości kołyszący wygląd. Tak więc, jeśli planujesz wyjść w aksamitnym stroju i rozbujać swoją osobowość z odrobiną kolczastego charakteru, zawsze możesz preferować noszenie tego wisiorka w srebrnym łańcuszku.

5. Srebrny wisiorek Ognisty Jastrząb:

Srebrny wisiorek ognisty jastrząb

Innowacyjny wisior z wieloma połączonymi ze sobą kamieniami w kolorze perłowym i brązowym jest wyjątkowym do kupienia. Kamienie w różnych rozmiarach, tak niedokładnie rozmieszczone, ale dają doskonały wygląd, gdy są przymocowane do łańcuszka i dają niesamowity wygląd, gdy wiszą na szyi.

6. Prosty wisiorek z wróblem w kolorze srebrnym:

Prosty srebrny wisiorek z napisem wróbel

Innowacyjna zawieszka po raz kolejny. Wróbel wpisany w wisior w wydrążonej formie zamiast być zaprojektowany i umieszczony na górze płaskiego wisiorka, jest pewnym kreatywnym projektem. Wisiorek zachęciłby do zakupu każdego, kto interesuje się kategorią ptaków lub dzikich zwierząt. Wróbel w jakiś sposób też symbolizuje wolność i taki przekaz za wisiorkiem pozwoliłby go kupić każdemu.

7. Astrologiczny srebrny wisiorek:

Astrologiczny srebrny wisiorek

Astrologowi lub czytelnikowi kart tarota z pewnością spodobałby się ten wisior jako biżuteria. Płaskie metalowe srebrne wisiorki z ciałami niebieskimi, takimi jak słońce, księżyc itp. oraz sceneria dzikiej przyrody narysowana na wisiorku z czarnym kamieniem w rogu wisiorka przedstawia całą gamę scenariuszy, które każdy czytelnik kart lub astrolog z pewnością wolałby mieć . Nie tylko zawodowo, ale kobiety, które mają osobiste zainteresowania takimi koncepcjami, mogą kupić ten wisiorek wraz ze srebrnym łańcuszkiem, aby nadać sobie dociekliwy wygląd.

8. Owalny i okrągły kształt srebrny podwójny wisiorek:

Owalny i okrągły kształt srebrny podwójny wisiorek

Ten wisior jest podwójnie zaprojektowany, pierwszy w kształcie owalu, a drugi szterlingowy połączony ze sobą i wykonany w formie wisiorka. Swobodny do noszenia z łańcuszkiem, ten rodzaj srebrnych wisiorków będzie pasował do każdego stroju.

9. Wisiorek srebrna biżuteria Lotus:

Wisiorek Lotosu Srebrna Biżuteria

Srebrny wisiorek wykonany w formie lotosu symbolizuje spokój i jest przyjemny w noszeniu. Nie tylko będziesz miał przyjemne uczucie noszenia tego, ale także publiczność będzie miała to samo uczucie. Idealnie rozmieszczone płatki nadają również piękny wygląd.

10. Opalowy wisiorek w kolorze srebrnym:

Opalowy wisiorek w kolorze srebrnym

Wisior został pięknie zaprojektowany z kółkami ułożonymi naprzemiennie względem siebie. Dwa projekty, w których jeden z kół jest gładki, a drugi z koncentrycznymi kółkami i niebieską perłą pośrodku wszystkich kół, nadają mu wspaniały wygląd. Wisiorek, który może być używany do wielu celów, to taki, który można nosić na każdą uroczystość lub imprezę, a nawet na spotkanie z przyjaciółmi.

11. Designerski współczesny wisiorek srebrny:

Designerski Współczesny Wisiorek Srebrny

Ten wisiorek z kółkami przymocowanymi do zwykłego długiego sznurka w małych i dużych rozmiarach symbolizuje początek i koniec czegoś. Projekt wygląda również jak niekończący się, gdy początek lub koniec nie jest jasny i pozwala zajrzeć głębiej. Pragnąc takich zawieszek o nietuzinkowych wzorach, zawsze możesz wybrać tę zawieszkę.

12. Wisiorek z czystego srebra z granatowym krzyżem dla mężczyzn:

granatowy krzyż-zawieszka

Każdy, kto wywodzi się ze środowiska wojskowego, może go kupić bez namysłu. Nie tylko zawodowo, ale osoby, które osobiście mają miękki zakątek dla wojska lub marynarki, mogą preferować noszenie tego i spełnianie ich życzeń.

13. Srebrny wisiorek z kotem:

kot-wisior

Dziewczynki zazwyczaj bardzo pociągają koty i chcą je mieć. Ten wisiorek z wydrążonym kotkiem na powierzchni przeznaczony jest dla dziewczynek posiadających miękki róg dla kotów. Drzewo z wzorami liści i małymi otworami rozrzuconymi na powierzchni dodają urody wisiorkowi.

14. Geometryczny wisiorek dla dziewczynek:

geometryczny-wisiorek

Jest to symetrycznie zaprojektowany wisiorek z trzema kształtami nałożonymi na siebie. Trójkąt, koło i półkole z okrągłą kulką na rogu to geometrycznie zaprojektowana zawieszka, która nadaje wisiorkowi matematyczny, ale piękny wygląd i nie tylko dziewczyny zainteresowane matematyką, ale także inne mogą go nosić ze względu na jego piękno.

15. Ręcznie wykonany naszyjnik wiszący:

ręcznie robiony naszyjnik

Ten wisiorek jest jednym z okrągłym srebrnym wisiorkiem, ale z wiązką pasm i poziomym segmentem linii powyżej przymocowanym do srebrnego łańcuszka. Preferowany jest casual i możesz go nosić na każdą imprezę w swobodnym stroju.

Tak więc powyższa lista zawiera najlepsze 15 srebrnych wisiorków Projekty biżuterii na rynku. To zawsze żmudne zadanie dla dziewczyn, aby wybrać te najlepsze i możesz łatwo wybrać jedną z powyższych i nosić to, co najlepsze dla siebie.