Wisiorek po francusku oznacza “zwisać”. Zawieszki to elementy biżuterii, które są przymocowane do naszyjników za pomocą małej pętli. Nadają prostemu naszyjnikowi ciężki wygląd i mogą być noszone przy różnych okazjach. Istnieją różne rodzaje wisiorków, takie jak talizmany, amulety, medaliony i tak dalej. Wisiorki występują w szerokiej gamie wzorów i kolorów. Wisiorki mają również szeroki zakres cenowy. Są to zarówno tanie plastikowe, jak i drogie złote i rzadkie. Mogą je nosić zarówno dzieci, kobiety, jak i mężczyźni.

Wisiorki Wzory biżuterii

Piękne i stylowe wisiorki Wzory biżuterii z obrazami:

Oto najlepsze projekty wisiorków dla mężczyzn i kobiet

1. Srebrny wisiorek nieskończoności:

Srebrny wisiorek nieskończoność

Jest to piękny wisiorek w kształcie nieskończoności wysadzany diamentami. Może być noszony zarówno przez dzieci, jak i kobiety. Ten symbol reprezentuje wieczność i niekończącego się ducha. W ostatnim czasie zyskała popularność wśród współczesnego pokolenia, stąd ma bardzo duże zapotrzebowanie na rynku. Ze względu na prosty wygląd i niewielką wagę można go nosić na co dzień.

2. Wisiorek perłowy w stylu japońskim:

Wisiorek perłowy w stylu japońskim

Jest to wisiorek w stylu japońskim przymocowany do złotego łańcuszka. Perła utrzymywana jest w środku przez złotą osłonę. To elegancki kawałek. Można ją założyć na suknię balową lub prostą czarną sukienkę. Będzie dobrze wyglądać również na zwykłej czarnej sari. Równie dobrze wygląda zarówno na tradycyjnym, jak i zachodnim stroju.

3. Wisiorek pasjansa:

Wisiorek do pasjansa

Pasjans to pojedynczy, duży, pięknie ukształtowany diament. Ten pasjans jest przymocowany do złotego łańcuszka za pomocą złotej pętli. Jest to coś, co jest kupowane do codziennego użytku przez bogaty tłum. Ponieważ jest wykonany z pasjansa, będzie pasował do wszystkich rodzajów strojów, dodając mu bogatego wyglądu. Łańcuszek nadaje mu klasy y wygląd, ponieważ jest wykonany ze złota. Złota pętla, na której wisi pasjans, również wygląda po królewsku. Każdy miłośnik wisiorków, który ma wysoki budżet, powinien go kupić.

4. Wisiorek pobożnego Ganesha:

Pobożny Ganesha wisiorek

Ta zawieszka to tylko jedna z najpiękniejszych kreacji. Jest elegancki, z klasą, a każde dobre słowo można opisać. Złoty łańcuszek przymocowany do kręgu diamentów to prawdziwe arcydzieło. Pośrodku znajduje się figura boga Ganeszy, która jest wykonana ze złota i ma również dwa diamenty. To jest naprawdę piękne i jest koniecznością dla wszystkich ludzi, którzy czczą Pana Ganesha.

5. Wisiorek szafirowy:

Szafirowy Wisiorek

To jedna z uroczych i eleganckich zawieszek dla kobiet. Ma kształt kropli i jest przymocowany do srebrnego łańcuszka. Szafir jest utrzymywany pośrodku przez obudowę z brylantem. Niebieski szafir wygląda majestatycznie i elegancko. Najlepsze w tym wisiorku jest to, że można go nosić zarówno na tradycyjnym, jak i zachodnim stroju, takim jak sukienka lub suknia wieczorowa. Jest prosty, więc mogą go nosić również młode kobiety.

6. Wisiorek z podwójną pętlą:

Wisiorek z podwójną pętlą z pereł

To wyjątkowy wisiorek. Jest podwójnie zapętlony, zwisa ze złotego łańcuszka. Pierwsza to złota pętla, która jest dodatkowo przymocowana do srebrnej pętli. Srebrna pętla jest wysadzana pięknymi diamentami. Ze złotej pętli zwisa perła. To wygląda naprawdę atrakcyjnie dla oczu i pokochają go kobiety w każdym wieku. Można go nosić na oficjalnej imprezie i z pewnością przyciągnie uwagę wszystkich.

7. Wisiorek z tanzanitem i diamentem:

Wisiorek z tanzanitem i diamentem

Tanzanit jest wyjątkowy, ponieważ występuje tylko w jednym miejscu na ziemi – Tanzanii. To bardzo rzadkie. W różnych warunkach oświetleniowych kolor wisiorka wydaje się zmieniać. To jest cecha minerału. Ten wisiorek jest odważny i wygląda bardzo feministycznie. Jest prosty i będzie świetnie wyglądać z parą pasujących kolczyków.

8. Szmaragdowy wisiorek:

Szmaragdowy Wisiorek

To naprawdę ładny kamień szlachetny. Piękny wisiorek jest przymocowany do srebrnego łańcuszka i ma sześć diamentów w rzędzie, a następnie wisiorek ze szmaragdem. To jeden z klasycznych wisiorków jubilerskich. Będzie dobrze wyglądać zarówno na indyjskich, jak i zachodnich ubraniach. Może być noszony przez kobiety w każdym wieku.

9. Wisiorek z kotwicą:

Kotwica Wisiorek

Ten uroczy wisiorek jest bardzo poszukiwany przez młode pokolenie. Kotwica oznacza, że ​​jeden jest systemem wsparcia dla drugiego. To naprawdę miły prezent od przyjaciela dla drugiego. Ten wisiorek można nosić regularnie, ponieważ jest mały i lekki. Będzie dobrze wyglądać na wszystkich dziewczynach w każdym wieku. Złota kotwica wygląda prosto, ale atrakcyjnie. Może to również ojciec swojej córki.

10. Opalowy naszyjnik z wisiorkiem:

Opal wisiorek naszyjnik

Opal to jeden z najładniejszych minerałów. Ten opalowy wisiorek jest prostym i uroczym, jasnoniebieskim wisiorkiem, przymocowanym do złotego łańcuszka. Jest lekki, dzięki czemu można go nosić na co dzień. Będzie dobrze wyglądać na każdym stroju. Może być noszony zarówno przez dzieci, jak i dorosłych. Jego prostota sprawia, że ​​wygląda dobrze na każdym.

11. Wisiorek w stylu deszczu:

Wisiorek w stylu deszczu

W przeciwieństwie do innych wisiorków, które mają tylko jeden kamień, wisiorek z deszczem jest wyjątkowy, ponieważ ma wiele wiszących kamieni. Kamienie dają efekt spadających kropli deszczu. Sposób, w jaki kamienie są połączone z głównym złotym łańcuchem, nadaje mu bardzo wspaniały wygląd. W połączeniu z westernowym strojem poprawia wygląd i nadaje czarujący wygląd. Co więcej, wisiorek z deszczem jest czymś bardzo nowym i nigdy nie wyjdzie z mody. Jest czymś innym niż ogólna koncepcja wisiorka, stąd zyskuje popularność wśród młodego pokolenia.

12. Wisiorek Funky Sowa:

Wisiorek Funky Sowa

Ten wisiorek cieszy się dużym zainteresowaniem wśród nastolatków. Sowa stała się „fajnym” ptakiem i od tego czasu sowy akcesoria zalały rynki. Ta zawieszka z sową należy do innej klasy. Jest przymocowany do wielowarstwowego naszyjnika. Sowa ma ładne oczka z kamieni szlachetnych, a lśniący wygląd dodaje jej uroku. To pozycja obowiązkowa dla miłośników wisiorków, którzy lubią aktualizować swoją garderobę z akcesoriami i szykować ją do życia.

13. Wisiorek z kamieniem księżyca:

Wisiorek z kamieniem księżyca

To klasyczna i elegancka zawieszka. Złoty łańcuszek jest przyczepiony do złotego księżyca, który ma naprawdę ładny wzór w środku. Księżyc ma również przymocowany do niego kamień szlachetny, który ma fioletowy kolor i nadaje luksusowy wygląd. To jeden z najładniejszych i najbardziej urokliwych wisiorków wszech czasów. Może być noszony przez osoby w każdym wieku i na wszystkie rodzaje strojów.

14. Prosty wisiorek z literami:

Prosty wisiorek z literami

To jeden z najczęstszych rodzajów zawieszek. Wykonany jest ze złota i ma wygrawerowaną literę na złotym wisiorku w kształcie dysku. Wygląda to prosto, ale fajnie. Ze względu na swój minimalistyczny wygląd może być noszony do pracy lub na studia, dzięki czemu można go nosić regularnie. Na niczym nie będzie wyglądać za dużo. Nie ogranicza się również do żadnej konkretnej grupy wiekowej i może być noszony przez każdego.

15. Dziwaczny wisiorek z ananasem:

Dziwaczny wisiorek ananasa

Ten wisiorek jest dla miłośników owoców lub kogoś, kto jest bardzo dziwaczny. Współczesne pokolenie nie wierzy w projekty z głównego nurtu i każdy chce spróbować czegoś nowego. Ta zawieszka wykonana jest ze złota, dlatego ma wysoką wartość. Jest przymocowany do złotego łańcuszka, a wzór ananasa jest bardzo dokładny i wygląda jak dokładne odwzorowanie owocu.

16. Wisiorek Yin Yang:

Wisiorek Yin Yang

Yin yang jest symbolem taoizmu. Oznacza to, że chociaż dwie siły mogą być ze sobą przeciwstawne, są ze sobą powiązane. Czarno-biała kolorystyka symbolizuje przeciwstawne siły. Biel reprezentuje wszystko co dobre, a czerń wszystko złe. Mała biała kropka w czarnej części pokazuje małe dobro we wszystkich złych rzeczach, a czarna kropka pokazuje małe zło we wszystkich dobrych rzeczach. To wymowna wiadomość, którą dostarcza ten wisiorek. Wisiorek wygląda elegancko i może być noszony przez każdego.

17. Wisiorek Myszki Miki:

Wisiorek z Myszką Miki

Ta modna zawieszka w kształcie postaci Walta Disneya – Myszki Miki. Jest kolorowy i wysadzany okrągłymi kamieniami. Pokochają to dzieci i młodzież. Srebrny łańcuszek jest prosty, dzięki czemu wisior uwydatnia ogólny wygląd. Kolorowe kamienie nadają mu uroczy wygląd. Każdy fan Disneya kocha Myszkę Miki i z pewnością pokocha ten wisiorek.

18. Wisiorek ze złotego kwiatu:

Wisiorek ze złotym kwiatem

Ta zawieszka w kształcie kwiatu jest elegancka i szykowna. Ma łańcuszek z czystego złota ze złotym kwiatkiem. W środku ma diament. Ogólnie rzecz biorąc, jest to drogi wisiorek i może być kupiony przez tych, którzy chcą rozlać pieniądze. Będzie dobrze wyglądać na tradycyjnym stroju i może być noszony na uroczystości rodzinne. Nie jest zbyt jazzowy i przez to dobrze wygląda. Jest to jeden z najprostszych wisiorków ze złotej biżuterii dla kobiet.

19. Wisiorek Snoopy:

Wisiorek Snoopy

Ten wisiorek ma kształt bardzo znanej postaci z komiksu – Snoopy’ego. To jedna z ulubionych postaci dla dzieci. Wszyscy kochają Snoopy’ego. Ze względu na różowozłoty kolor wisiorka, który jest wysadzany diamentami, ten snoopy ma zupełnie inny wygląd niż pozostałe wisiorki. Ma głośny wygląd i dobrze komponuje się z prostymi ubraniami. Fani Snoopy’ego będą zainteresowani zakupem tego, więc ogranicza to popyt na wisior. Wisiorek wygląda uroczo na dzieciach.

20. Wisiorki kwarcowe:

Wisiorki kwarcowe

Kwarc jest drugim najliczniej występującym minerałem w skorupie ziemskiej. Jest to kamień półszlachetny. Od dawna wykorzystywana jest do wyrobu biżuterii oraz rzeźb z twardego kamienia. Ten wisiorek to prosty wisiorek z białego kwarcu, przymocowany do kilku złotych łańcuszków wraz ze złotymi koralikami i sercem na nich. Wisiorek jest prosty i wygląda wyrafinowanie. Wraz z naszyjnikiem nadaje przytłaczający wygląd szyi i uwydatnia obojczyk. Dodaje urody szyi i można ją założyć na prostą sukienkę lub top. Może być noszony zarówno przez dzieci, jak i starsze kobiety.

21. Wisiorek tańczącej dziewczyny:

Wisiorek tańczącej dziewczyny

Ten wisiorek przedstawiający dziewczynę wykonującą balet jest jednym z najładniejszych wisiorków dla kobiet. Posiada złoty łańcuszek, a wisior wykonany jest z diamentów oraz kamienia szlachetnego. Niebieski kamień stanowiący część sukienki jest błyszczący i atrakcyjnie wygląda. Małe diamentowe ćwieki dodają temu kawałkowi trzeźwego wyglądu.

22. Wisiorek z łapą:

Łapa wisiorek

Ten wisiorek jest dla wszystkich miłośników zwierząt domowych. Występuje w złocie i srebrze. Wisior również jest w tym samym kolorze, a łapa psa jest wydrążona w środku. To jest urocze i dzieci to pokochają.

23. Wisiorek z topazem:

Wisiorek z topazem

Ta zawieszka z topazem jest urocza i prosta. Wisi na prostym srebrnym łańcuszku. Jasnoniebieski topaz jest osadzony w złotej obudowie i jest błyszczący i wygląda ładnie. Dobrze wygląda na wszystkich rodzajach strojów.

24. Złoty wisiorek z żółwiem:

Złoty wisiorek z żółwiem

Ten wisiorek jest elegancki i wysadzany diamentami, co czyni go bardziej atrakcyjnym.

25. Srebrny wisiorek ze szterlingiem:

Wisiorek ze srebra Sterling

Jest to klasyczny wisiorek, który jest wysadzany diamentami i złotym kamieniem w środku. Będzie dobrze wyglądać ze srebrnym łańcuszkiem.

Wisiorki nosi się od czasu wynalezienia biżuterii. W dzisiejszych czasach istnieje ogromna różnorodność do wyboru. Zawieszki dla kobiet są dostępne we wszystkich zakresach, od bardzo tanich do bardzo drogich.