Wisiorki dodają uroku Twojej kolekcji biżuterii. Złoty łańcuszek wraz z piękną zawieszką to wszystko, czego potrzebujesz, aby podkreślić piękno swojej szyi. Kobiety mają dużą kolekcję niesamowicie zaprojektowanych złotych wisiorków. Jubilerzy wykonują spektakularne wzory w złotych wisiorkach, które można nawet sklasyfikować według mężczyzn, kobiet, dzieci, osób starszych, przyjaciół, miłości, zwierząt domowych, a nawet na okazje.

złote wzory wisiorków

Możesz również otrzymać wisiorki z inicjałami imienia, a nawet pełnym imieniem wyrzeźbionym w złocie. Istnieją wzory w złotych wisiorkach, w których otrzymujesz również klejnoty i perły wysadzane bajecznie złotymi wzorami.

Różne rodzaje złotych wisiorków dla mężczyzn i kobiet:

Złote wisiorki uatrakcyjniają nawet nadanie dwu lub trójkolorowej tonacji końcowej części. Przedstawiamy 25 popularnych wzorów wisiorków w kolorze złotym dla panów i pań.

1. Projekt wisiorek z różą i sercem w kolorze złotym:

Złoty wisiorek z różą i sercem

Wzory wisiorków ze złota w kształcie serca są jednymi z najlepszych wisiorków, które są bardzo wybierane przez kobiecy strój. Dostajemy duży wybór wzorów wykonanych w kształcie serca w biżuterii. Róże drugie pod względem popularności wśród kobiet to także ich słabość. Kiedy podarujesz jej złoty wisiorek z sercem i piękną różą, na pewno będzie cała Twoja.

2. Złota zawieszka z dwoma sercami i diamentami:

Złota zawieszka z dwoma sercami i diamentami

Podwójne złote wisiorki w kształcie serca są pulsującym sercem dla kochających się par. Bliźniacze serca, które są porównywane do serc obojga kochanków, są noszone przez noszących jako obietnica. Pary uwielbiają projekt bliźniaczych serc. Kiedy diamenty są inkrustowane złotymi sercami, daje to podwójny efekt iskrzenia.

3. Diamentowe złote wisiorki dla kobiet:

Diamentowe złote wisiorki dla kobiet

Wzory wisiorków z diamentowego złota są pragnieniem prawie wszystkich kobiet. Efekt złotej zawieszki lub dowolnej metalowej zawieszki wygląda spektakularnie z brylantami. Kiedy wisiorek w kształcie złotej monety ma okrągłą obwódkę z diamentów, wygląda wspaniale. Złote wisiorki wyglądają niesamowicie w kształcie monety ginni. Bruk diamenty tworzące granicę monety sprawiają, że jest bardziej urocza.

4. Wisiorek z niebieskiego szafirowego złota z diamentami Pave:

Zawieszka z niebieskiego szafiru i diamentów Pave

Szafirowe diamenty wyglądają niesamowicie w oprawie ze złotem i diamentami. Wygląd dużego szafirowego diamentu pośrodku innych diamentów brukowych wygląda uroczo wisząc na twojej szyi. Niebiesko-zielony efekt szafirowego diamentu odbija się od białych diamentów brukowanych pomiędzy błyszczącym złotem, wygląda wspaniale na każdą okazję, a nawet wygląda niesamowicie w zwykłe dni.

5. Projekt złotej monety wisiorka:

Złota Moneta Wisiorek Projekt

Wisiorki ze złotej monety to również jeden z najlepszych wzorów, które wyglądają bogato i cennie wśród starszych pań. Nawet panie w średnim wieku uwielbiają takie wisiorki, ponieważ wygląd monety przypomina nam biżuterię z czystego złota, wykonaną w starożytności. Wisiorek z monetą jest również jednym z bogato wyglądających wzorów.

6. Vintage złote wzory wisiorków dla dziewczynek:

Vintage złote wzory wisiorków dla dziewczynek

Bardzo popularnym stylem wzorów złotych wisiorków jest dziś efekt vintage nadany złotym ozdóbkom. Na złoty wisior nakładana jest warstwa zardzewiałego stopu, która nadaje produktowi końcowemu wygląd vintage. Młodzieży bardziej przyciąga zabytkowa biżuteria i wisiorki. Możesz nosić starożytne wisiorki nawet w przypadku codziennego noszenia, takiego jak dżinsy i spódnice, a nawet szorty. Ogólny efektowny wygląd biżuterii vintage sprawia, że ​​czujesz się inaczej i modnie.

7. Początkowe złote wisiorki dla dzieci:

Początkowe złote wisiorki dla dzieci

Dużą popularnością cieszą się również złote wisiorki z inicjałami imion. Rodzice decydują się na wykonanie takich zawieszek dla swoich dzieci. Początkowy złoty wisiorek pięknie prezentuje się na szyi uroczych małych dzieci. Możesz również znaleźć inicjały liter wyryte kursywą odręcznie, a także wyryte pomiędzy kształtami, takimi jak koła, serce, a nawet połączone diamentami.

8. Złoty filigranowy wisiorek:

Złoty filigranowy wisiorek

Filigran to sztuka skręcania stopu złota i robienia niesamowitych rzeźb ze złota. Sztuka skręcania nadaje złotej biżuterii zupełnie inny wygląd. Złota zawieszka z filigranową grafiką z pewnością przyniesie wiele uznania Twojej kolekcji złotej biżuterii. Wisiorki z filigranową pracą często mają symboliczne wzory. Wisior w kształcie nadgarstka wygląda inaczej i niepowtarzalnie. Najmłodsi mogą również nosić taką zawieszkę z kolorowymi nitkami, aby uzyskać modny wygląd.

9. Stalking Tiger Gold wisiorki dla mężczyzn:

Stalking Tiger Złote wisiorki dla mężczyzn

Wisiorki ze zwierzętami są specjalnie wybierane przez mężczyzn. Tygrys jest przeznaczony szczególnie dla mężczyzn. Takie złote zawieszki nie mogą być dostępne w sklepach jubilerskich. Zdecydowanie można uzyskać tak niesamowity projekt, dając precyzyjne zamówienie złotnikowi. Wzory zwierzęcych wisiorków świetnie prezentują się z grubymi łańcuszkami, które dają podobny męski efekt do wisiorka.

10. Designerski złoty wisiorek z prostą perłą:

Designerski złoty wisiorek z prostą perłą

Perły to symbol czystości i spokoju. Ludzie decydują się nosić perły dla spokojnego umysłu i otoczenia. Mówi się, że perły w złotych oprawkach dają spokojny wpływ na życie. Dziś złote rzemiosło sprawia, że ​​ozdoby z pereł wyglądają niesamowicie i atrakcyjnie. Welon ze złota skrywający perłę z efektem liściastości z brylantami to idealny wisiorek, który możesz nosić na uroczej randce.

11. Złoty wisiorek z małym kółkiem:

Złota zawieszka z małym kółkiem

Drobny okrągły złoty wisiorek jest jednym z najsłodszych prostych i trzeźwo wyglądających projektów wisiorków w historii. Wisiorek z bardzo mniejszą ilością złota potrzebnego do wykonania jest również jednym z ulubionych wśród młodzieży. Drobny fason mogą nosić zarówno dziewczęta, jak i chłopcy. Drobne zawieszki są wydrążone od wewnątrz. Jedynym powodem, dla którego wyglądają tak maleńko, jest atrakcyjna część projektu. Można również znaleźć wzory serc i pierścionków w postaci drobnych złotych zawieszek.

12. Wzory złotego wisiorka z irlandzką monetą:

Wzory wisiorków z irlandzką monetą

Irlandzka biżuteria ma swoje własne wzory, które sprawiają, że wygląda inaczej. Złoty wisiorek z wyrzeźbionymi na nim irlandzkimi symbolami to nieustająca moda wśród młodzieży. Wzory w irlandzkiej biżuterii dają swój własny urok. Możesz również znaleźć instrumenty muzyczne w wisiorkach zaprojektowanych w irlandzkim stylu. Irlandzka biżuteria niesie ze sobą piękne przesłanie, które odzwierciedla celtycką symbolikę i irlandzkie tradycje dzięki niesamowitemu wzornictwu i niepowtarzalnemu stylowi. Misterna praca węzła celtyckiego, tradycyjne irlandzkie błogosławieństwa, pierścienie okładzinowe, węzły trójcy, krzyże celtyckie i koniczynki symbol Irlandii.

13. Dwukolorowy złoty wisiorek z krzyżem dla mężczyzn i kobiet:

Dwukolorowy złoty wisiorek z krzyżem dla mężczyzn i kobiet

Złote wisiorki są zaprojektowane w dwóch kolorach. Wygląd takiej zawieszki nada Twojej kolekcji biżuterii wspaniały wygląd. Wisiorek z krzyżem z żółtego złota i wyrzeźbionym na nim Pan Jezus jest przez wielu zdobiony. Podobne wzory można znaleźć również w przypadku innych emalii, a nawet przy użyciu stopów trójkolorowych. Złotnicy używają srebra, miedzi, a nawet stopów platyny lub rodu, aby nadać wisiorkowi inny kolor.

14. Piękny wisiorek ze szkła szklanego w kolorze złotym:

Piękna emaliowana zawieszka ze szklanym słojem w kolorze złotym

Jedną z najbardziej kreatywnych sztuk, które pojawiły się, jest oprawianie przedmiotów złotem. Najnowszy projekt wśród takich wisiorków to mini szklany słoik, w którym znajdują się małe kamienie z epoki, jest pięknie oprawiony złotym drutem i noszony ze złotym łańcuszkiem. Takie wisiorki pokochają chłopcy o skalistej naturze. Mini wygląd przedmiotów oprawianych złotem lub srebrem przyniósł zupełnie nowy trend w biżuterii modowej.

15. Złota zawieszka z kwiatowymi sercami:

Złota zawieszka z kwiatowymi sercami

Kwiatowe wzory wisiorków ze złota są bardzo popularne wśród wisiorków noszonych przez panie i młode dziewczyny. Wisiorki z motywem kwiatowym mają wiele wzorów. Wisiorek z kwiatów składa się z kilku połączonych ze sobą serc, dzięki czemu wzór kwiatowy wygląda atrakcyjnie nawet z daleka. Zielone i białe romby w środku dodają jej uroku. Złote kwieciste wisiorki uroczo prezentują się w połączeniu z kolczykami, podobnie jak w kwiecistych wzorach. Proste kwiaty również wyglądają uroczo.

16. Złoty wisiorek z zielonego jadeitu:

Zielony Jadeitowy Złoty Wisiorek

Złoty wisiorek z zielonym jadeitem pośrodku jest ulubionym miejscem osób, które uwielbiają nosić biżuterię z kamieniami szlachetnymi. Krawędź wisiorka jest również wyrzeźbiona pięknym, atrakcyjnym wzorem. Ludzie wierzący w astrologię i efekty kamieni szlachetnych robią wisiorki z wysadzanymi w nich kamieniami szlachetnymi. Można też zobaczyć takie wisiorki pięknie oprawione w złote płytki artystycznie zaprojektowane jak welony i kwiaty.

17. Tradycyjny złoty geometryczny wisiorek z kwiatem:

Tradycyjny złoty wisiorek z geometrycznym kwiatem

Złote wisiorki są również rzeźbione w geometryczne wzory. Rzemieślnicy mają klocki wykonując takie geometryczne wzory, a następnie łączą każdy wzór tworząc piękną zawieszkę w całość. Tutaj możesz zobaczyć pracę wykonaną z małych złotych kulek, skręconego łańcuszka i rombów tworzących piękny wisiorek. Takie wisiorki są noszone przez panie w połączeniu z kolczykami pasującymi do tego samego wzoru.

18. Złote wisiorki Ganesha dla dzieci:

Złote wisiorki Ganesha dla dzieci

Złoty wisiorek Lord Ganesha jest zwykle kupowany dla noworodka. Podczas gdy złoty wisiorek tworzący Om lub Lord Krishna, a nawet symbol swastyki, preferuje się kupować dla noworodków. Podarowanie dzieciom takich złotych wisiorków jest dla nich błogosławieństwem. I życzenie, aby Pan zawsze pozostał z nowo narodzonymi. Można znaleźć wisiorki wykonane na bogu i bogiń idole wytłoczone na złotych metalowych powierzchniach. Istnieją wydrążone złote rzeźby w małych rozmiarach, aby zrobić wisiorki.

19. Złoty wisiorek z amerykańskimi diamentami:

Złoty wisiorek z amerykańskimi diamentami

Znajdują się również wisiorki wykonane w całości z diamentami. Do tak spektakularnych projektów preferowane są głównie amerykańskie diamenty. Kształt nadany wisiorkowi w całości pokryty jest białym amerykańskim diamentem. Blask takiej zawieszki odbija się jasno nawet w nocy. Amerykańskie diamenty wyglądają olśniewająco, gdy są odbite od światła słonecznego lub wysokich świateł w nocy. Połysk złotej zawieszki wysadzanej diamentami jest z pewnością niesamowity i przyciąga wzrok.

20. Piękny złoty paw wisiorek:

Piękny złoty paw wisiorek

Piękno pawia jest spektakularne, gdy jest wytłoczone na biżuterii. Tutaj wisior jest wyrzeźbiony w pięknym pawie. Pióra pawia wykonane są z cienkiej złotej siatki, a podane kolory są z pracy meenakari. Wisiorek w kształcie pawia jest ulubionym na każdą okazję. Możesz zobaczyć różne inne projekty z pawem jako głównym projektem. Zawieszki z pawiem, ponieważ motyw jest nieco cięższy, a jego koszt rośnie wraz z użyciem większej ilości złota i dodatków. Ludzie wybierają również kolorowe diamenty wysadzane ćwiekami zamiast meenakari, aby pokazać kolory pawia.

21. Złoty wisiorek w kształcie świątyni:

Złoty wisiorek w kształcie świątyni

Projektowanie świątyń w biżuterii jest jednym z najstarszych wzorów. Wisiorki też są wykonane w stylu świątyni. Taki wzór jest najczęściej spotykany z parą kolczyków. Wisiorek jest najczęściej noszony podczas uroczystości weselnych lub tradycyjnych okazji. Wisiorki w kształcie świątyń są zwykle widywane ze świętym wzorem, który przypomina świątynię i hinduskiego boga i boginie. Ma bardzo drobną pracę nad całym utworem. Wykonanie takich wisiorków i biżuterii wymaga czasu, ponieważ do zaprojektowania wzoru potrzebne są małe rzeźbienia.

22. Złoty wisiorek z imieniem:

Złoty wisiorek z imieniem

Wisior z imieniem wyrzeźbionym w złocie to jeden z projektów wisiorków uwielbianych przez ludzi od wieków. Fascynująca rzecz w wisiorkach z imionami jest ozdobiona przez ludzi w każdym wieku z całego świata. Wisiorek z imieniem może być również wspaniałym prezentem dla dzieci. Możesz również podarować taki wisiorek współmałżonkowi i stworzyć ze sobą ścisłą więź miłości.

23. Tradycyjny zestaw wisiorków w kolorze złotym:

Tradycyjny zestaw wisiorków w kolorze złotym

Najlepszą biżuterią, jaką kobiety mogą nosić, jest zestaw złotego wisiorka i pasującego do niego kolczyka. Tradycyjny wzór z efektem zielono-czerwonym z rubinów i szmaragdów wyrzeźbionych na liściastym wzorze wygląda uroczo na każdą okazję. Piękny kształt liści i kolory, które odzwierciedlają naturę, wyglądają niesamowicie zwisając z Twojej szyi. Taki zestaw wisiorków świetnie prezentuje się z indyjskimi strojami, takimi jak sari czy choli, czy garnitury salwarowe.

24. Duży złoty wisiorek dla kobiet:

Duża złota zawieszka dla kobiet

Symbol słońca przypomina nam o mocy, energii i ogniu. Mężczyźni kochający design słońca to także jeden z najnowszych projektów wykonanych ze złotych zawieszek. Słońce jest atrakcyjnie wyrzeźbione i wysadzane diamentami. Duże wisiorki są również widoczne z wzorami pawi lub wzorami zwierząt, a nawet z najnowszymi wzorami orła.

25. Artystyczna złota perła wisiorek:

Wisiorek ze złotej perły artystycznej

Złoto jest dziś rzeźbione tak artystycznie, że nie można się oprzeć podziwianiu piękna biżuterii. Perła tak pięknie pokryta stopem złota wygląda jak welon ze złota o czystości perły. Inny jest również artystyczny sposób wkładania łańcuszka do naszyjnika.

Dlatego jeśli chcesz zaskoczyć swoją żonę, mamę lub córkę, najlepszym prezentem będzie złoty wisiorek, który wywoła duży uśmiech na jej twarzy. Złota zawieszka wysadzana diamentami to wiecznie zielony prezent dla każdej dziewczyny, która go otrzyma. A mówiąc o biżuterii dla piękna Twojej zadbanej szyi, złoty łańcuszek nie wystarczy. Złoty wisiorek zrobi to wszystko za Ciebie. Prosty łańcuszek z zawieszką może być dla Ciebie nawet regularnym strojem.

Dziś również mężczyźni mają swój wybór biżuterii. Złote wisiorki zaprojektowane z męskim efektem są obecnie gorącym ulubieńcem mężczyzn. Wisiorki z emaliami ze zwierzętami i orłami są bardzo podziwiane przez mężczyzn. Podczas gdy małe dzieci są zawsze obdarowane, wyrzeźbiono na nim wisiorek zaprojektowany przez Lorda Ganesha lub Oma. Urocze wisiorki z sercem, motylkiem czy muzycznymi emaliami to marzenie młodych dziewczyn.