Wisiorki to jeden z najważniejszych elementów biżuterii, z którego korzystają nie tylko kobiety, ale i mężczyźni. Wisiorki, które różnią się od tradycyjnych wzorów, są w większości współczesne i używane przez młodszą część społeczeństwa. Te projekty nazywane są niestandardowymi projektami wisiorków i tutaj jest szeroki wybór przedmiotów do wyboru. Możesz wybrać wykonany na zamówienie wisiorek, który ma inicjał lub imię lub coś, co może ci się podobać. Wybierz niestandardowy wisiorek z tej listy i wyjdź ze stylem.

Najnowsze i stylowe spersonalizowane wisiorki dla mężczyzn i kobiet:

Spójrzmy na 9 najlepszych wzorów wisiorków na zamówienie.

1. Nazwij początkowy niestandardowy wisiorek:

Imię i nazwisko Początkowy niestandardowy wisiorek

Zdobądź spersonalizowany wisiorek na zamówienie z inicjałem swojego imienia w bardzo artystyczny sposób. Wybierz kreatywny naszyjnik na zamówienie, aby pochwalić się swoją modą. Ten początkowy wisiorek ma wzór korony ze skrzydłami po obu stronach. Możesz dostosować ten wisiorek do swoich upodobań i uczynić go bardziej kreatywnym.

2. Niestandardowe wisiorki z kreskówek:

Wisiorki na zamówienie z kreskówek

Dla miłośników komiksów i kreskówek to najlepszy wisiorek w historii. Wykonane z maleńkich kolorowych kamieni te wisiorki mają głównie twarz postaci z kreskówek. Wybierz taki, który jest również błyszczący i dziwaczny. Te spersonalizowane wisiorki są idealne zarówno dla dzieci, jak i dorosłych.

3. Niestandardowy wisiorek z logo:

Logo niestandardowe wisiorek

Zawieszki na zamówienie świetnie sprawdzają się w firmach i organizacjach. Wisiorki te noszą logo firmy i są wykonane w kolorze srebrnym lub złotym. Wybierz styl, który jest powiązany z Twoją organizacją, a następnie zdobądź te niestandardowe zawieszki wykonane dla swoich pracowników.

4. Niestandardowy wisiorek ze złotą statuą:

Złota Statua Niestandardowy Wisiorek

Zdobądź ten niestandardowy złoty wisiorek z posągiem Buddy dla Ciebie lub jako prezent. Ten wspaniały wisiorek z posągiem Buddy ma duży rozmiar i jest wykonany z 10K złota. Możesz kupić inne wisiorki z posągami, takie jak Jezus, King Tut itp..

5. Niestandardowy wisiorek z nadrukiem dla dzieci:

Niestandardowy wisiorek z nadrukiem dla dzieci

Stwórz wspomnienie dzięki tym wspaniałym wisiorkom z nadrukiem stóp dziecka. Te piękne wisiorki są wspaniałymi skarbami dla rodziców, ponieważ te nadruki są pierwszymi nadrukami dziecka i dlatego są najbardziej urocze. Możesz również wybrać odcisk dłoni dziecka.

6. Niestandardowe wisiorki z dwoma nazwami:

Niestandardowe wisiorki z dwoma nazwami

To wspaniały prezent dla ukochanej osoby na rocznicę lub wyjątkowy moment w życiu. Ten niestandardowy srebrny wisiorek ma dwa uroki z ręcznie wybitymi nazwami na srebrze. Wisiorki również maleńkie kolorowe kamienie, które można dostosować do własnych upodobań.

7. Niestandardowe wisiorki wytrawione laserowo:

Niestandardowe wisiorki grawerowane laserowo

Idź na zielono dzięki tym niestandardowym wisiorkom z biżuterią, które zostały wykonane ze szkła topionego. Trawienie laserowe wykonane na tych wisiorkach ze stopionego szkła daje bardzo dramatyczny efekt. Wzór drzewa jest jednym z wielu wzorów, z których możesz wybierać.

8. Wisiorek z drewna na zamówienie:

Wisiorek z drewna na zamówienie

Te urocze okrągłe wisiorki z drewna na zamówienie świetnie nadają się do noszenia na co dzień na dżinsach i topach. Te drewniane wisiorki są wykonane z kawałków drewna, które są cięte w okrąg, a następnie tworzone są projekty za pomocą drutów. Naturalne kolory kawałka drewna również pomagają tworzyć wspaniałe wzory.

9. Niestandardowy wisiorek z motywem zwierzęcym:

Niestandardowy wisiorek w kształcie zwierząt

Te wykonane na zamówienie złote wisiorki są idealne dla miłośników zwierząt. Dziwaczne projekty mają wspaniałe detale i sprawiają, że zwierzę wygląda bardzo realistycznie. Możesz wybrać złote wisiorki z maleńkimi brylantami, aby uzyskać większe wrażenie.

Niestandardowe wisiorki są najlepsze dla tych, którzy lubią rzeczy, które są z dala od normalności. Te wisiorki mogą być wykonane dokładnie tak, jak je zaprojektujesz. Zrób je ze srebra, złota, szkła, a nawet drewna, aby uzyskać bardziej kreatywny efekt. Zrób zawieszkę dla swojej firmy, a nawet dla swojego dziecka lub bliskiej osoby dzięki szerokiej gamie dostępnych projektów niestandardowych.