Rubin jest jednym z drogocennych kamieni szlachetnych, który emanuje jaskrawoczerwoną barwą przypominającą wiśnię. Kolor jest dopasowany do składu chemicznego zawierającego tlenek glinu i chrom. Ten kamień przypomina znak miłości, który przykuł wzrok wielu par jako znak miłości dzielonej w prezencie. Aby uczynić go bardziej interesującym dla chłopców, którzy planują zaskoczyć twoją miłość swoim życiem oszałamiającym wisiorkiem w kolorze wiśniowo-czerwonym rubinowym.

Najnowsze i atrakcyjne wzory czerwonych rubinowych wisiorków dla modnych pań:

Oto 9 najlepszych wzorów wisiorków rubinowych, które ułatwią Ci życie w ich wyborze!!

1. Rubinowy wisiorek w kształcie serca:

rubinowe wzory wisiorków

Pierwszym wzorem, który rzuca się w oczy, gdy chłopcy myślą o podarowaniu swojej dziewczynce prezentu, byłaby biżuteria, która do wisiorka z rubinami doprowadzi ją do szaleństwa! Ta zawieszka w kształcie serca wykonana z pojedynczego kamienia rubinowego z podszewką z białego złota, w połączeniu z eleganckim łańcuszkiem z białego złota, który jest oszałamiającą kombinacją.

2. Truskawkowo-czerwony Rubinowy wisiorek projekt:

Wisiorek rubinowo-truskawkowy

Ten wyjątkowy i ekstrawagancki wisior rubinowy w kształcie truskawek, wykonany przy użyciu laserowej techniki mikrofalowej, która daje płaskie błyszczące wykończenie. Trzon wisiorka z motywem truskawki jest wykonany z białego złota z listkami wysadzanymi diamentami. To niesamowity wisiorek z rubinowym diamentem.

3. Okrągły wisiorek z rubinem Halo z brylantami:

Okrągła aureola rubinowa zawieszka z diamentami

Zawieszka rubinowa Halo to jeden z najprostszych, ale najbardziej lubianych projektów wśród pań. Rogi zaokrąglonego rubinowego kamienia Ruby zostały zaprojektowane z błyszczącym kamieniem diamentowym. To prawdziwy rubinowy naszyjnik z wisiorkiem!.

4. Kwiatowy klaster Rubinowy wisiorek wzory:

Wisiorek z kwiatowym gronem rubinowym

Klastry z Rubinowego kamienia w kwiatowy wzór, który jest jedną z tradycyjnych biżuterii powszechnie widywanych wśród południowoindyjskich pań wraz ze złotym łańcuszkiem. Ten rodzaj wzoru jest wykonany z jasnego kamienia rubinowego, co czyni go jeszcze bardziej różniącym się od zwykłego rubinowego wisiorka.

5. Naszyjnik z białego złota z rubinowym kamieniem szlachetnym:

Naszyjnik z białego złota z rubinami i kamieniami szlachetnymi

Wisiorek w formie sztabki jest bardzo popularnym wzornictwem stosowanym przy projektowaniu wielu rodzajów wisiorków ze srebra i złota. W tym typie sztabka wykonana jest z białego złota lub srebra, pomiędzy sztabką mocowane są kamienie rubinowe w kształcie kulki. Ten zestaw jest przymocowany do łańcuszka z białego złota za pomocą pierścienia mocującego.

6. Wzory wisiorków Teardrop Solitaire Ruby:

Wisiorek z rubinowym pasjansem w kształcie łzy

Ten rodzaj wzoru wykonany z pojedynczego kamienia Różowy kamień rubinowy. Kamień jest wyrzeźbiony w kształcie łzy. Ten wzór jest popularny obok wisiorka w kształcie serca. Wisiorek jest przymocowany do łańcuszka za pomocą srebrnego zaczepu w kształcie sprężyny.

7. Antyczny rubinowo-mosiężny naszyjnik choker:

Naszyjnik choker z antycznego rubinu i mosiądzu

Antyczna biżuteria jest bardzo popularna wśród pań w średnim wieku. Koszt jest również stosunkowo wysoki w stosunku do normalnego wisiorka. Kamień rubinowy jest przymocowany do środka antycznej złotej ramy. Całość jest naklejona na koronkowy choker, który nadaje zmodernizowany antyczny wygląd.

8. Wisiorek z rubinowym diamentem w naszyjniku z czerwonego kryształu:

Wisiorek z rubinowym diamentem w naszyjniku z czerwonego kryształu

Połączenie kryształu z rubinem można nazwać fantazyjnym naszyjnikiem. Ten wyrazisty naszyjnik składa się z trzech oddzielnych rzędów czerwonego kryształowego naszyjnika z zawieszonym centralnie wisiorkiem wykonanym z błyszczącego rubinu i diamentów. Kształt wisiorka jest ogólnie owalny, co sprawia, że ​​trzy rzędy łańcuszka są wiązane po bokach.

9. Trójkątny pojedynczy rubinowy złoty wisiorek:

Trójkątna pojedyncza rubinowa złota zawieszka

W tym projekcie rama wisiorka jest wykonana ze złota zaprojektowanego w trójkątny kształt ze złotym wzorem liny przylutowanym pośrodku do tego elementu, do którego przymocowany jest jasnoczerwony rubinowy kamień. Ten klejnot najlepiej nosić na specjalne okazje wraz ze złotym łańcuszkiem.

Rubiny są bez wątpienia drogim kamieniem szlachetnym, który do kupienia wymaga dobrego oświetlenia. W przypadku zakupów o niskim budżecie rubiny wypełnione szkłem to zakłady, które są piękne, ale mieszczą się w przedziale cenowym. Przy średnim budżecie najlepiej zwrócić uwagę na afrykańskie rubiny. W przypadku wysokobudżetowych zakupów najlepsze są birmańskie kamienie szlachetne.