Kamienie szlachetne to kolorowe kamienie, które mogą być naturalne lub syntetyczne. Kamienie szlachetne używane do wyrobu biżuterii są jasne i piękne oraz mają wspaniały połysk. Wisiorki z kamieni mogą być wykonane ze złota lub srebra. Można je pociąć na kształty lub pozostawić naturalne. Wybierz najlepszą opcję, aby uzyskać efektowny lifting.

Najnowsze i atrakcyjne wisiorki z kamieni szlachetnych dla dziewczyn w modzie:

Oto najlepsze wzory wisiorków z kamieniami szlachetnymi z obrazami.

1. Wisiorki z naturalnych kamieni szlachetnych:

Wisiorki z kamieni naturalnych

Zdobądź ten wisiorek z naturalnym kamieniem szlachetnym, który ma piękny turkusowy kolor, który jest wspaniały. Duży klejnot w kolorze srebrnym jest bardzo ładny. Srebrna rama też jest bardzo misterna. Owalny krój kamienia jest idealny na wisiorki i świetnie nadaje się również do noszenia na co dzień.

2. Złoty wisiorek z kamieniem szlachetnym:

Złoty wisiorek z kamieniem szlachetnym

Wybierz naszyjnik ze złotym kamieniem szlachetnym, który wyróżnia się na tle innych. Ten naszyjnik z żółtego 14K złota ma ametystowy wisiorek o owalnym szlifie. Przejrzystość ametystu jest bardzo wysoka, a blask widać w jego szlifie. Kamień jest oprawiony w złoto ze złotymi klamerkami widocznymi na przedniej stronie wisiorka.

3. Wisiorek z wieloma kamieniami szlachetnymi:

Wisiorek z wieloma kamieniami szlachetnymi

Po co wybierać jeden wisiorek z kamieniem szlachetnym, gdy masz ich wiele. Wybierz ten oszałamiający wisiorek z wieloma kamieniami szlachetnymi, który ma wiele kolorowych kamieni szlachetnych osadzonych w asymetrycznym wzorze. Ten wspaniały wisiorek z kamieniem szlachetnym świetnie nadaje się do noszenia na okazje i przyjęcia.

4. Sześciokątny wisiorek z kamieniem szlachetnym:

Sześciokątny wisiorek z kamieniem szlachetnym

Ten współczesny projekt jest dość uderzający. Kamień jest tutaj oszlifowany w kształcie sześciokąta, a górna część wisiorka jest oprawiona w srebro. Wisiorek ma kilka wzorów, które zawierają więcej kamieni szlachetnych. Końcówka sześciokątnego kamienia jest jak końcówka ołówka, co sprawia, że ​​wisiorek jest bardzo dziwaczny.

5. Wiszący wisiorek z kamieni szlachetnych:

Wisząca zawieszka z kamieni szlachetnych

Ten przyciągający wzrok zielony wisiorek z kamieniem szlachetnym to coś, co pokochasz. Kamień jest oszlifowany w kształcie cylindrycznym i wycięty w środku. Srebrny wisiorek jest następnie przeciągany przez ten kamień, tak że wydaje się, że kamień wisi. To również sprawia, że ​​kamień szlachetny toczy się wokół wisiorka.

6. Wisiorek z kamieni szlachetnych w kształcie butelki:

Zawieszka do butelki z kamieniem szlachetnym

Ten jest dla każdej modowej szalonej osoby. Niesamowity wisiorek wykonany jest z zawieszki w kształcie butelki wypełnionej drobnymi kamieniami szlachetnymi. Zakrętka jest również wykonana z kamieni szlachetnych w kształcie zakrętki. Całość zawieszona jest następnie na cienkim srebrnym łańcuszku, dzięki czemu naszyjnikowi nie można się oprzeć.

7. Wisiorek z kamieni szlachetnych do owijania drutu:

Wisiorek z kamieni szlachetnych do owijania drutu

Oto fajna technika DIY, którą możesz zrobić. Naturalnie szlifowane kamienie szlachetne są owinięte drutem, co nadaje tym wisiorkom z kamieni szlachetnych prosty, ale elegancki wygląd. Kolory kamieni szlachetnych również mają duże znaczenie. Wybierz kolory, które są bardziej przezroczyste, ponieważ odbijają światło i wyglądają wspaniale.

8. Srebrny wisiorek z kamieniem szlachetnym:

Srebrny wisiorek z kamieniem szlachetnym

Kup sobie delikatny srebrny wisiorek z kamieniami w kształcie serca. Ten efektowny srebrny wisiorek ma olśniewający czerwony granat w okrągłym kształcie, który jest osadzony z boku wisiorka. Wisiorki w kształcie serca są jednym z najczęstszych wzorów, a wiele z nich ma wbudowane kamienie szlachetne. Wybierz ten, który kochasz i spraw, aby był osobistym sentymentalnym ulubieńcem.

9. Wisiorek z kamieni szlachetnych wstążki:

Wisiorek z kamieni szlachetnych wstążki

Większość wisiorków, które są wykonane, wykorzystuje srebro, złoto lub inny metal jako łańcuszki. Tutaj masz możliwość wykorzystania wstążki do zawieszenia zawieszki. Duży wisiorek z kamieniem szlachetnym to nakrapiany agat w kolorze zielonym. Użyta wstążka ma ten sam zielony kolor i dobrze łączy się z dużym kamieniem szlachetnym.

Wisiorki z kamieni szlachetnych mogą być duże lub małe i tak czy inaczej wyglądają genialnie. Niektóre wisiorki są wykonane i oprawione w złoto lub srebro, a niektóre mają nawet kolorowe wstążki.