Zwierzęta są powszechnie używane jako symbol, powszechnie wiadomo, że motyle stanowią ogromną transformację, są cudem natury, zaczynając jako jedno i zamieniając się w coś innego. Różne kultury przypisują motylom różne znaczenie. Chociaż prawdziwy motyl nie może być noszony przez jednego, ale zdecydowanie wisiorek z motylem może być.

piękne-motylki-zawieszki-na-naszyjniki

Można je znaleźć w metalu szlachetnym i platerowanym, krysztale, akrylu i nie tylko. Dodany do niej motyl wiszący wywołuje uśmiech na twarzy, podnosi na duchu i rozsiewa radość. To dobry sposób na akcesoria. Tak wiele wzorów wisiorków motylkowych myli, oto kilka najlepszych projektów, aby usunąć zamieszanie.

Wzory wisiorków z motylami:

1. Podwójny wisiorek z motylem w kolorze srebrnym:

Srebrna zawieszka z podwójnym motylem

W zawieszce z podwójnym motylkiem dwa motyle są przymocowane poziomo lub pionowo, dzięki czemu wisior wygląda na długi. Rozmiary motyli są różne, gdy są ustawione pionowo, co sprawia, że ​​wyglądają pięknie. Podwójna zawieszka w kształcie motyla po przymocowaniu do cienkiego łańcuszka sprawia, że ​​wygląda jeszcze ładniej.

2. Projekt wisiorka ze skrzydłami motyla:

Projekt wisiorek motyle skrzydło

Zawieszka motylkowa składa się tylko ze skrzydeł motyla lub widoku z boku motyla. Występuje w różnych kolorach, a nawet ma na sobie artystyczne wzory. Kolorowa zawieszka z dopasowanymi strojami doda elegancji.

3. Designerski wisiorek z koralikami w kształcie motyla:

Designerski wisiorek z koralikami w kształcie motyla

Wisiorek z koralikami w kształcie motyla nada czadowy wygląd. Posiada sznurki koralików obecne w skrzydłach motyla. Mogą być wielokolorowe lub jednokolorowe. Są bardzo delikatne i należy się z nimi obchodzić ostrożnie.

4. Wisiorek z wieloma kamieniami w kształcie motyla:

Wisiorek z wieloma kamieniami w kształcie motyla

Ponieważ jest tak wiele kolorowych kamieni, gdy są one oprawione w motylkowy wisiorek, wyglądają bardzo ładnie. Posiadanie różnych kolorowych kamieni na różnych skrzydłach z pewnością sprawi, że wygląd będzie uroczy.

5. Wisiorek motyl w sercu:

Wisiorek motyl w sercu

Tylko motyl jako wisiorek nie sprawi, że będzie wyglądać tak fajnie, ale gdy zostanie dodany z sercem, doda kolorystyce 100 razy. Zawieszka motyl w serduszku może być noszony przez wszystkich, aby uzyskać prosty i fajny wygląd.

6. Wisiorek w stylu vintage z motylem:

Wisiorek z motylem w stylu vintage

Stare jest złotem, ta fraza bardzo mu pasuje. Wisiorki w stylu vintage z motylami są matowe, ale wyglądają pięknie, gdy są w nich osadzone małe kamienie. Można je wyposażyć na tradycyjnych imprezach.

7. Wisiorek z wieloma motylami:

Wisiorek z wieloma motylami

Kiedy pojedynczy motyl może sprawić, że wygląda niesamowicie, pomyśl tylko o wielu motylach. Przyczepione do siebie motyle upiększają wygląd. Wyglądają jak naszyjnik w kształcie motyla.

8. Złoty wisiorek z motylem projekt:

Złoty Motyl Wisiorek Projekt

Ta złota zawieszka w kształcie motyla nadaje bardzo królewski wygląd. Można je nosić w dowolnym stroju i kolorze, ale ozdobione czernią uzyskują pełen wdzięku wygląd.

9. Srebrny wisiorek w kształcie motyla:

Srebrny wisiorek w kształcie motyla

Srebrna zawieszka motylkowa to klasa sama w sobie. Ten biały metal z pewnością sprawi, że piękno doceni. Diamenty dodane do niego sprawiają, że wygląda bardziej olśniewająco i promiennie. Można je ozdobić na każdym stroju. Jest to bardziej znane młodym dziewczynom w życiu codziennym.

Motyl to symbol nowego życia i puszczania starych cykli oraz odnalezienia swojej prawdziwej wewnętrznej jaźni. Motyl wzywa nas, abyśmy rozwinęli skrzydła i z radością ruszyli naprzód oraz znaleźli własne miejsce w życiu. Poza tym to także symbol mody. Zawieszki motyl noszone są z bransoletkami, naszyjnikiem, aby dodać stylu i wyglądać oszałamiająco. Chwytają uwagę, sprawiając, że jest żywy. Zawieszka w kształcie motyla jest dostępna w różnych wzorach i wzorach, aby latać w jeden sposób. Może być noszony przez każdą grupę wiekową i wszędzie.