Ważną częścią biżuterii noszonej przez kobiety są naszyjniki. Ważną jej część stanowią zawieszki. Złoto, diament, srebro i inne to jedne z niezliczonych opcji dostępnych dla wisiorków. Począwszy od tych najbardziej casualowych po te chwytliwe dla oka i atrakcyjne.

wisiorek naszyjnik

Piękne i stylowe wzory naszyjników z wisiorkami z obrazami:

Zawieszki dostępne są w dużych ilościach. Wśród nich znajduje się lista 9 najlepszych zawieszek, które możesz wybrać dla siebie.

1. Projekt naszyjnika z prostym złotym kółkiem:

Naszyjnik z prostym okrągłym złotem w kształcie koła

Prosty złoty wisiorek w kształcie koła jest trzeźwy do kupienia i noszenia. Powiedzenie, które brzmi „piękno tkwi w prostocie”, ten wisiorek z pewnością doda Ci urody dzięki prostemu wzornictwu i aurze, którą niesie.

2. Sceneria na wisiorku dla dziewczynek:

Dekoracje na wisiorku dla dziewczynek

Jest to zwykły wisior w kształcie koła z zaprojektowaną na jego powierzchni dekoracją w rozproszonych kolorach. Daje piękny wygląd, a także ogólny i można go nosić do zachodniego stroju. Dziewczyny zainteresowane sztuką i rysunkiem mogą z łatwością wybrać ten wisiorek.

3. Srebrny wisiorek z trzema błękitnymi oceanami:

Srebrny wisiorek z trzema błękitnymi oceanami

Trzy niebieskie kamienie z ciemnymi w rogach i jasnoniebieskim pośrodku zapewniają kojący wygląd. Umocowane w spiralne nitki nadają wygląd oceanu i jednocześnie symbolizują przyjemną atmosferę. Każda dziewczyna może to kupić jako część swojej kreatywnej biżuterii i nosić z zachodnią sukienką.

4. Projekt naszyjnika z wisiorkiem z czarnej Germii:

Naszyjnik z wisiorkiem z czarnej Germii

Wisiorek jest jasnozielony, bardzo przypadkowo zaprojektowany po bokach w kolorze czarnym z małymi kamyczkami. Wisior może być noszony przez dziewczynę w połączeniu z zachodnią sukienką w kolorze czarnym.

5. Wisiorek wiolinowy naszyjnik:

Wisiorek wiolinowy naszyjnik

Atrakcyjna ozdoba dla dziewczyny kochającej muzykę. Wisiorek zaprojektowany w formie klucza symbolizuje koryto i grzebienie powstające podczas wydawania dźwięku. Cienka, srebrna kotwica zapewnia ostry wygląd dzięki ogromnej pracy włożonej w produkcję tego wisiorka.

6. Biżuteria z wisiorkiem z drewna:

Biżuteria z wisiorkiem z drewna

Płaska drewniana deska jako wisior nadaje trzeźwy wygląd. Przysłowie napisane prostą czcionką dodaje zawieszce „prostego, ale wspaniałego wyglądu”. Linia okrążająca się ze strzałkami w jednym kierunku również potęguje piękno pisanych słów. Dziewczęta lubiące książki i literaturę, które mają charakter geekowy lub nerdowy, chciałyby kupić ten wisiorek dla siebie.

7. Wisiorek z zielonym paskiem agatu w kolorze srebrnym:

Wisiorek z zielonym paskiem z agatu w kolorze srebrnym

Zielony odcień w kamieniu i otoczone spiralą oraz srebrne półowale nadają wisiorkowi trzeźwy wygląd. Ten wisiorek, choć prosty, może być używany do noszenia na prostym spotkaniu i imprezie. Każda dziewczyna lub kobieta może kupić tę, która pragnie wielozadaniowej biżuterii.

8. Czerwony kamień duży naszyjnik wzory dla kobiet:

Duży naszyjnik z czerwonego kamienia wzory dla kobiet

Jest to czerwony wisiorek z małymi i dużymi czerwonymi kamieniami wykonanymi w wisiorku, nadającym etniczny i tradycyjny wygląd. Zawieszkę można nosić z dowolnym strojem w kolorze czerwonym lub etnicznym. Czerwony to kolor pożądany przez większość kobiet i ta biżuteria byłaby dla nich idealną opcją.

9. Wielowarstwowe kamyki w wisiorku:

Wielowarstwowe kamyki w wisiorku

Wyjątkowa zawieszka z dwustronną złotą nitką z umieszczonymi wewnątrz wieloma kamyczkami nadaje wisiorkowi elegancki wygląd. Noszony z podobnym strojem, a nawet modnym, wisior będzie pasował do każdego z nich, dodając również wiele do twojej osobowości.

Zatem proste wisiorki są najbardziej eleganckie, jakie można znaleźć wśród różnych opcji w kategorii wisiorków. Te 9 prostych wisiorków powyżej to wybrane spośród nich.