Wisiorki to jedne z najbardziej olśniewających ozdób biżuterii przeznaczonej zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet. W dzisiejszych czasach kształt serca w wisiorku staje się coraz bardziej popularny, a ze względu na ogromną popularność wśród chłopców i dziewcząt pojawiają się w ogromnej różnorodności wzorów i stylów, ale po prostu od Ciebie zależy, czy znajdziesz ten właściwy, będzie Ci najbardziej odpowiadać.

wisiorki w kształcie serca

Wzory wisiorków w kształcie serca ze zdjęciami:

Czasami wybór najlepszej zawieszki w kształcie serca jest dość trudny ze względu na niezliczone wzory i wzory dostępne na rynku. Tutaj mamy Ci pomóc, przedstawiając listę 9 najlepszych wzorów zawieszek w kształcie serca.

1. Wisiorek z kryształowego serca w kolorze srebrnym:

Srebrna zawieszka z kryształowym sercem

Jak wszyscy wiemy, kryształ jest szeroko stosowany w wyrobach jubilerskich, a jednak tutaj również zajmuje szczególne miejsce w wisiorku w kształcie serca. Kryształowy wisiorek w kształcie serca to idealna biżuteria, która doda blasku i piękna Twojej osobowości.

2. Złoty wisiorek w kształcie opuchniętego serca:

Złoty wisiorek w kształcie opuchniętego serca

Wisiorek w kształcie spuchniętego serca jest powszechnym projektem w kategorii projektów wisiorków w kształcie serca, ale nawet będąc powszechnym stylem, projekt nigdy nie wychodzi z mody. W tym projekcie można łatwo znaleźć różne rozmiary i kształty. Wisiorek z bufiastymi złotymi serduszkami to idealny prezent dla ukochanej osoby.

3. Wisiorek ze srebrną strzałą w kształcie serca:

serce-strzałka-wisiorek

Jeśli chcesz spróbować czegoś nowego z prostym srebrnym wisiorkiem w kształcie serca, to wisiorek ze strzałką w kształcie serca będzie dla Ciebie idealnym przedmiotem. Srebrny wisiorek w kształcie serca ze strzałką przyciągnie uwagę ludzi do Twojego wisiorka i sprawi, że staniesz się korkiem pokazu. Ten wzór medalionu może być idealnym wisiorkiem w kształcie serca dla par.

4. Wisiorek z podwójnym sercem z łańcuszkiem:

Wisiorek z podwójnym sercem i łańcuszkiem

Po co mieć jedno, skoro możemy nosić dwa serca razem. Zawieszka z podwójnym sercem to wyjątkowy styl do noszenia zawieszki w kształcie serca w łańcuszku. Istnieje szeroka gama wzorów i wzorów tego wisiorka w kształcie serca dla par. Zbierz więc dwa serca w jeden łańcuch i zaprezentuj ton własnego stylu!.

5. Mesh Design Złoty wisiorek w kształcie serca:

Wisiorek w kształcie złotej siatki w kształcie serca

Projekt jest pod dużym wpływem wisiorka w kształcie spuchniętego serca, ale wisior ma coś innego w swoim własnym stylu i jest to jego siateczkowa konstrukcja. Designerski złoty wisiorek w kształcie serca może być noszony również przez mężczyzn i kobiety. Udekoruj się tym siateczkowym wisiorkiem w kształcie serca i pozwól ludziom mówić o jego pięknie.

6. Wisiorek z pereł w kształcie serca dla dziewczynek:

Wisiorek z pereł w kształcie serca dla dziewczynek

Uważa się, że perły nadają bogaty i klasyczny wygląd. Zestawienie wisiorka w kształcie serca z perłowymi koralikami może być idealnym wyborem dla osób, które chcą pokazać innym swój luksusowy i elegancki wygląd. Połysk pereł i wzór serca mogą uwydatnić piękno twojego łańcuszka wokół dekoltu.

7. Grawerowany wisiorek w kształcie serca z imionami:

Grawerowane serce wisiorek z imionami

Wygrawerowanie zawieszki w kształcie serca ze słowami lub imionami to coś wyjątkowego, co możesz podarować ukochanej osobie. Takie zawieszki pozwalają na stworzenie własnych spersonalizowanych zawieszek. Tak więc wygraweruj imię ukochanej osoby lub specjalne słowa na wisiorku i pozwól wisiorkowi wypowiadać słowa miłości.

8. Kwiatowy wisiorek w kształcie serca:

Kwiatowy wisiorek w kształcie serca

Wisiorek w kształcie serca z kwiatem to urocza biżuteryjna ozdoba do noszenia na specjalne okazje. Wysoko wykończona zawieszka w kształcie serca z kryształowym kwiatkiem doda Ci elegancji w Twoim stylu.

9. Srebrny łańcuszek z wisiorkiem w kształcie serca:

Srebrny łańcuszek z wisiorkiem w kształcie serca

Kluczowy wisiorek w kształcie serca to piękna biżuteria będąca idealnym połączeniem nowoczesności i klasy. Piękny wisiorek w kształcie serca z kluczem można nosić na każdą specjalną okazję lub wydarzenie. Zdobądź kluczowy wisiorek w kształcie serca w łańcuszku na szyję, a będziesz gotowy, aby obnosić się z nowym stylem.

Serce jest symbolem „miłości i przyjemności”, dlatego wisiorek w kształcie serca jest idealnym prezentem na urodziny lub rocznicę ukochanej osoby, aby okazać jej miłość i troskę o nią. Wisiorki w kształcie serca można wykorzystać do stworzenia kompletnego naszyjnika, który można nosić na specjalne okazje. Jeśli ktoś chce wyglądać inaczej i stylowo, te wisiorki w kształcie serca mogą dobrze zaspokoić tę potrzebę. Tak więc, jeśli chcesz uzyskać bujny wygląd swojej osobowości, możesz wybrać dowolny wisiorek w kształcie serca, a będziesz gotowy, aby przyciągnąć wzrok ludzi wokół ciebie.