Biżuteria świątynna jest jednym z najstarszych indyjskich rzemieślników rzemieślniczych wprowadzonych do świata sztuki. Biżuteria świątynna została zaprojektowana z emblematami hinduskiego boga, a boginie zostały po raz pierwszy stworzone, aby ofiarować bożki boga i bogini w świątyni. Stopniowo stał się biżuterią, którą noszą tancerze. I z biegiem lat stało się to powszechne dla wszystkich pań.

Wisiorek z biżuterią świątynną

Wzory biżuterii świątynnej:

Dzieło sztuki stosowane do tworzenia biżuterii świątynnej jest bardzo czasochłonne, a także kosztowne i trudne. Tutaj zobaczysz 9 wspaniałych wisiorków, które możesz nosić na indyjskich tradycjach.

1. Wisiorek z wytłoczonym godłem Lorda Ganesha:

świątynna-biżuteria-wisiorki-wisiorek-z-panem-ganesha-embosowana

Powyższy wisior z motywem świątyni wykonany jest z nadrukiem Lorda Ganesha na jego głównej części. Wisiorek jest ozdobiony zawieszkami z czerwonych i zielonych maleńkich pereł. A nawet kolczyk z rubinem i szmaragdami.

2. Wisiorek z brązu Lakshmi:

świątynia-biżuteria-wisiorki-lakshmi-wisiorek

To jest tradycyjny wisiorek świątynny. Możesz go nosić z mangalsutra mala, a także z prostym złotym łańcuszkiem. Ten projekt jest wykonany na metalu z brązu.

3. Wisiorek ze sztucznej świątyni:

świątynia-biżuteria-wisiorki-sztuczna-świątynia-wisiorek

To bardzo przyciągający wzrok projekt wisiorka. Nie jest ze złota, ale ze sztucznego metalu, który przypomina złoto. Wzór użyty do wykonania tego projektu to starożytny projekt świątyni. Takie ozdoby można nosić do pasujących do nich strojów.

4. Rubinowy i szmaragdowy stadnina w pawim wisiorku:

świątynia-biżuteria-wisiorki-rubin-szmaragdy-szpilka-w-pawie-wisiorek

Spójrz na ten cudowny wisior świątynny. Wisiorek można nosić na dowolnym łańcuszku, niezależnie od tego, czy jest to złoty łańcuszek, czy łańcuszek z czerwonych, białych lub zielonych pereł. Urocza zawieszka rozświetli wszystkie oczy. Pawie w wisiorku są pięknie wyrzeźbione ze szmaragdami i rubinami.

5. Wisiorek z monetą Lakshmi Ginni:

świątynia-biżuteria-wisiorki-moneta-lakshmi-ginni-wisiorek

Ten piękny wisiorek ginni ma wygląd starożytnego designu. Biżuteria świątynna opiera się głównie na nadrukach bogini, a ginni to wspaniały wzór, który w dużej mierze uwielbiają wszystkie oczy.

6. Srebrny wisiorek Pana Kryszny:

świątynia-biżuteria-wisiorki-pan-krishna-wisiorek-w-srebrze

Wykonany ze srebra, jest to kawałek starożytnej biżuterii świątynnej wisiorka. Pan Kryszna jest pięknie wyrzeźbiony na wisiorku, podziwiany przez wiele kobiet. Młode dziewczyny również chciałyby założyć tak wyjątkowy strój nawet do zachodnich strojów.

7. Złoty wisiorek Temple Design z dwoma ptakami:

świątynny-wisiorek-z-dwoma-ptakami

Dwa ptaki pięknie narysowane na złotym kawałku i pokolorowane przez pracę meenakari. Wisiorek jest pięknym przykładem wisiorka świątynnego.

8. Legendy ukrytej świątyni wisiorka:

świątynna-biżuteria-wisiorki-legendy-ukrytej-świątyni-wisiorek

Ten wisior z pewnością reprezentuje antyczną tradycję biżuterii świątynnej, ale ma inną nowoczesną zmianę z twarzą i wyglądem wisiorka. Ten wisiorek pokochają zarówno mężczyźni, jak i kobiety.

9. Otwierany wisiorek do świątyni:

świątynia-biżuteria-wisiorki-otwierana-świątynia-wisiorek

Zawsze pojawiają się nowe wersje sztuki. Oto otwierany wisiorek pięknie wyrzeźbiony z wzorem zauszników na obu częściach wisiorka. Praca nad wisiorkiem jest cudowna. Wisiorek jest również wykańczany drobno oszlifowanym rubinowym diamentem. Nad otwieraną częścią dwa pawie. Oba otwory są różnie upiększane po obu stronach. Górna strona z rubinami, a wewnątrz piękna rzeźba boga i bogiń.

Są to wspaniałe projekty świątynnych wisiorków jubilerskich. Możesz znaleźć więcej wzorów według własnego wyboru. Efekt świątyni w biżuterii z kreatywnymi rzeźbieniami i ćwiekami z kamieni szlachetnych podnosi wartość Twojej osobowości. Takie zawieszki sprawiają, że wyglądasz jak korek funkcji. Wzory wisiorków zausznych mogą również uzupełnić Twój opatrunek samodzielnie, bez naszyjników i szklanej ozdoby. Zawieszki z biżuterią świątynną nadają niepowtarzalny akcent Twoim zestawom ozdób. Powinieneś mieć w swoim przypadku co najmniej jedną zaprojektowaną biżuterię z zestawu zauszników.