Kryształy z pewnością zachwycą Ciebie i Twoich bliskich. Kolory dostępne w kryształkach są tak rozległe, że zadowolą wszystkie kubki smakowe. Przejrzyste i przezroczyste kryształy dają efekt połysku, a nieprzezroczyste kryształy dodają wyrafinowania. Wybierz kryształową zawieszkę, która spełnia wszystkie Twoje wybory i wygląda w nich oszałamiająco. Ta lista kryształowych wisiorków skupia się na typach, które są teraz dostępne na rynku.

Najnowsze i stylowe wzory kryształowych zawieszek dla kobiet w modzie:

Musimy spojrzeć na 9 najlepszych wzorów kryształowych wisiorków z obrazami.

1. Kryształowy wisiorek z drutu:

Wisiorek z drutu owiniętego kryształem

To naprawdę fajny kryształowy wisiorek, który ma nieoszlifowany lub szorstki kryształ, który jest przymocowany do wisiorka za pomocą drutu. Technika wire wrapping jest dość wyjątkowa i daje ciekawy kształt i efekt. Końce drutu są zwykle zakrzywione na końcu w spiralę.

2. Wisiorek z kryształu Swarovskiego:

Wisiorek z kryształem Swarovskiego

Kryształowy wisiorek Swarovski to jedna z najsłynniejszych i najdroższych kolekcji biżuterii. Tutaj masz wspaniały pomarańczowy kryształ, który jest wycięty w kształcie łzy. Kryształ jest oprawiony w srebro i ma diamenty na srebrnej oprawie. To idealny prezent dla każdego, kogo cenisz.

3. Wisiorek Crystal Point:

Wisiorek z kryształowego punktu

Wybierz ten kryształowy naszyjnik, aby uzyskać swobodny i dziwaczny styl. Zawieszka crystal point wykonana jest z kryształu oszlifowanego na kształt szpiczastej krawędzi. Wierzch kryształu jest utrzymywany przez srebrną ramę, która jest prosta. Wybierz ten rodzaj wisiorka w dowolnym z dostępnych wspaniałych kolorów kryształów.

4. Szklana fiolka z kryształowym wisiorkiem:

Szklana fiolka kryształowy wisiorek

To kolejny niezwykły wzór, który uwielbia wielu. Tutaj masz szklaną fiolkę wypełnioną kryształami Moldavitu i Herkimer, które są maleńkie. Szklana fiolka ma kształt cylindryczny i jest zabezpieczona srebrną nakrętką. Naszyjnik z zawieszką jest również wykonany ze srebra.

5. Nieoszlifowany kryształowy wisiorek:

Nieoszlifowany kryształowy wisiorek

Ten naszyjnik z kryształową zawieszką jest bardzo wyjątkowy. Zastosowany tutaj kryształ to różany kryształ kwarcowy, który nie jest cięty ani polerowany w żaden z klasycznych kształtów. Kryształ jest zachowany w swojej naturalnej formie i to właśnie wydobywa jego piękno. Pokrycie tego kryształowego wisiorka to cienka złota blacha, która jest ponownie chropowata i niepolerowana, aby osiągnąć ten sam efekt.

6. Duży kryształowy wisiorek:

Duży kryształowy wisiorek

Wejdź na ten bardzo duży kryształowy wisiorek, aby uzyskać naprawdę odważny i odważny wygląd. Rozmiar kryształu tutaj jest dość duży i jest prosty z tylko czarnym okablowaniem do naszyjnika. Ten wisiorek kryształowy naszyjnik świetnie pasuje do sukienek z głębokim dekoltem i sukni.

7. Modne wisiorki kryształowe:

Moda kryształowe wisiorki

Wybierz ten jedyny w swoim rodzaju modny kryształ, aby uzyskać wspaniały i delikatny wisiorek z niebieskim kryształem. Wisiorek jest zaprojektowany jak pół motyla, a środek każdego skrzydła jest dopasowany do błyszczącego niebieskiego kryształu. Nadaje to zawieszce wspaniały połysk i wygląda oszałamiająco podczas noszenia.

8. Wisiorek z naturalnego kryształu:

Wisiorek z naturalnego kryształu

Wisiorki w kształcie serca są obecnie bardzo poszukiwane przez wszystkich. Wybierz swój ulubiony wisiorek w kształcie serca z tym naturalnym kryształem w kolorze niebieskim. Srebrny kryształowy wisiorek ma niebieski kryształ w kształcie serca i masywną obrożę z zawieszką.

9. Złoty kryształowy wisiorek:

Złoty kryształowy wisiorek

Ta urocza zawieszka ze złotego kryształu to idealny prezent dla Twojej mamy. Wisiorek składa hołd miłości matki. Przejrzysty kryształ osadzony w złotej okrągłej ramie jest bardzo piękny. Jest też złota inkrustacja ze słowami „mama” i urocza róża, które dodają piękna temu wspaniałemu wisiorkowi.

Wybierz swoje ulubione kryształowe wisiorki, które są albo surowo wycięte, albo wycięte w klasyczne kształty, takie jak łezka, okrągłe itp. Zdobądź polerowane kamienie, aby uzyskać bardziej stylowy wygląd, lub pozostaw je niepolerowane, aby uzyskać surowy efekt. Tak czy inaczej na pewno zakochasz się w swoich kryształowych wisiorkach.