Jako szereg połączonych ogniw lub pierścieni, łańcuszki są zwykle wykonane z metalu i połączone ze sobą. Styl łańcuszka zależy od zastosowania łańcuszka. Diamenty zawsze były znane z tego, że podczas noszenia wywołują uczucie miłości i zaangażowania. To może być powód, dla którego ludzie wybierają diamenty na swoje śluby, rocznice i inne uroczystości. Jakość i wyrazistość diamentu nigdy nie zanikają.

różne-rodzaje-diamentowych-łańcuszków-dla-mężczyzn

Elegancka prostota diamentowego pasjansa sprawia, że ​​pasuje do każdego rodzaju stroju.

Diamentowe łańcuchy dla mężczyzn i kobiet:

Łańcuchy diamentowe są drogie, ale wciąż równie cenne ze względu na swoją jakość. Diamentowe łańcuszki będą jednocześnie czarować elegancją i luksusem. Przy tak wielu niesamowitych kolekcjach biżuterii diamentowej dostępnych w Indiach.

1. Diamentowy łańcuch z okrągłym dekoltem:

Diamentowy łańcuszek z okrągłym dekoltem

W dawnych czasach łańcuszki z diamentami uważano za ozdobę tylko dla kobiet. Wraz z nadejściem seksualnego mężczyzny diamenty również dokonały poważnego powrotu w modzie męskiej. Te diamentowe łańcuszki z okrągłym dekoltem składają się z wisiorka z okrągłego kamienia diamentowego. Klasyczny diamentowy łańcuszek nadaje się do codziennego użytku.

2. Niebieski diamentowy łańcuch cyjanitowy:

Niebieski cyjanitowy diamentowy łańcuch

Na rynku indyjskim dostępnych jest wiele wzorów łańcuchów diamentowych. Ten prosty, delikatny łańcuszek z brylantami jest idealny do noszenia na co dzień lub na specjalne okazje. Drut łańcuszka jest pokryty srebrem i skojarzony z atrakcyjnym wisiorkiem z niebieskiego cyjanitu. Minimalny mały biały diament jest używany, aby dodać dodatkowego spojrzenia do wisiorka. Konstrukcja jest elastycznym cienkim łańcuszkiem składającym się z pojedynczego rzędu dopasowanego indywidualnie osadzonego diamentu, który po prostu emanuje klasą i nadaje ponadczasowy urok.

3. Wytłaczany diamentowy łańcuch okrągły:

Okrągły łańcuszek z wytłoczonym diamentem

Ten piękny łańcuszek z wytłoczonym diamentem zawiera diamentowe kamienie w kolorze brązowym i białym, spięte pojedynczym łańcuszkiem pokrytym diamentami. Te łańcuszki są używane do ślubu i innych funkcji, a noszenie tego łańcuszka na szyi poprawia cały twój wygląd. Te okrągłe diamenty są owinięte drutem z kamieniami i nadają oszałamiający wygląd twojej szyi.

4. Vintage żółty diamentowy łańcuszek rubinowy:

Vintage żółty diamentowy rubinowy łańcuszek

Diamentowy łańcuszek z lat 50. jest również popularnym wzorem wśród kobiet w każdym wieku. To eleganckie włoskie złoto z żółtym diamentowym łańcuszkiem ocieka drogocennymi kamieniami. To może wisieć na płaskim złotym łańcuszku, który daje wyjątkowy i wspaniały widok dla innych w porównaniu z innymi projektami

5. Łańcuch z białego szkła diamentowego:

Diamentowy łańcuch z białego szkła

Diamentowe łańcuszki składają się z pojedynczych lub wielu kamieni, które są przymocowane lub osadzone w ogniwach łańcuszka, który otacza szyję. Niektóre projekty łańcuszków Diamond są dość wyrafinowane dzięki swoim wzorom wisiorków. Ten biały szklany łańcuszek z diamentami składa się z białych szklanych diamentów i zawieszek z pozłacanym łańcuszkiem i nadaje tradycyjny wygląd.

6. Unikalny łańcuszek z diamentowym wisiorkiem:

Unikalny łańcuszek z wisiorkiem z diamentami

Większość mężczyzn i kobiet miała przyjemność zobaczyć prawdziwy łańcuszek z czarnym diamentem. Łańcuchy z czarnego diamentu są dość rzadkie. Wyjątkowy łańcuszek z brylantami ozdobiony diamentowymi kamieniami zostaje zawieszony na cienkim łańcuszku pokrytym diamentami. Ze względu na czystość diamentu zawieszka tego łańcuszka nadaje wielokolorowy wygląd.

7. W pełni diamentowy naszyjnik:

W pełni diamentowy naszyjnik

W pełni diamentowy naszyjnik składa się z ciężkich wzorów z czystego diamentu i był ciężki, diament jest osadzony w zaokrąglonych zapięciach, ma podwójne ogniwa do łańcuszka o długości 12,5 i ma zapięcie na haczyk. Ma złożony design z fakturą, a naszyjnik nadaje się do każdego rodzaju stroju.

8. Modny łańcuch diamentowy:

Modny diamentowy łańcuch

Modny łańcuszek z diamentami został zaprojektowany z ciemną, szeroką zawieszką i drutem owiniętym cienkim diamentowym łańcuszkiem, który nadaje elegancki i prosty wygląd z klasą. Może to być mistrzowsko wykonany ręcznie diamentowy projekt, niezależnie od tego, czy zdecydujesz się nosić ten łańcuszek jako modny prezent, czy jako idealny diamentowy dodatek w dniu ślubu, możesz mieć pewność, że ten jedyny w swoim rodzaju diamentowy łańcuszek jest absolutnie oszałamiający.

9. Pływający krzyż diamentowy łańcuch:

Pływający krzyż diamentowy łańcuch

Niezliczone łańcuszki z diamentami są dostępne dla mężczyzn. Do wyboru masz gładki okrągły diament lub kamień o licznych fasetach. Dostępne są również w wersji lekkiej. Ten pływający łańcuszek z diamentami jest oddzielnie używany przez chrześcijan i mają nadzieję na ten łańcuszek z krzyżem, podczas gdy ty nosiłeś ten łańcuszek, Jezus zawsze pomoże rozwiązać twoje problemy i zmartwienia.

10. Diament ze złotym łańcuchem:

Diament ze złotym łańcuchem

Diament ze złotymi ogniwami łańcuszka, wykonany jest z pozłacanego łańcuszka z koralików, a na środku łańcuszka znajdują się białe diamenty. Proste i minimalistyczne delikatne złoto z diamentowym łańcuszkiem podkreśla piękne naturalne kamienie diamentowe na środku łańcuszka. To może być lekkie i klasyczne. Możesz nosić ten naszyjnik sam lub mile widziany i oszałamiający dodatek do przyciągającego wzrok łańcucha łańcuszkowego.

11. Złoty początkowy łańcuch diamentów:

Złoty Początkowy Diamentowy Łańcuch

Męskie łańcuszki z diamentami są bardzo popularne niż kiedykolwiek wcześniej. Dziś mężczyźni wykazują chęć pokazania światu swojej tożsamości. Ten pozłacany łańcuszek z zaokrąglonymi ogniwami został zawieszony z początkowym wisiorkiem ozdobionym diamentami; może pasować do każdego rodzaju stroju.

12. Cztery liście Clever Charm Diamond Chain:

Cztery Liście Sprytny Diamentowy Łańcuch Urok

Czterolistne sprytne łańcuszki do zawieszek zostały zaprojektowane z pozłacanego cienkiego łańcuszka, a wisiorek jest wyposażony w diamentowe kamienie. Jest to kolekcja vintage w wzorach diamentowych łańcuszków. Ten słodki łańcuszek z brylantami można nosić na każdą okazję, aby uzyskać odrobinę elegancji, nawet jako łańcuszek ślubny.

13. Białe złoto, elegancki łańcuszek z różowego złota:

Elegancki łańcuszek z białego złota, różowego złota i diamentów

Ten elegancki łańcuszek z białego złota w kolorze różowego złota został wykonany z pozłacanego i posrebrzanego metalu i diamentowych kamieni, które są umieszczone na górze prostego projektu. Ten projekt oferuje klasyczny wygląd i można go nosić z cienkim łańcuszkiem na szyję, który dodaje dodatkowej urody twojej szyi.

14. Tradycyjny łańcuch diamentów:

Tradycyjny diamentowy łańcuch

Piękny złoty łańcuszek z diamentami na szyję wykonany jest z litego złota i czarnego łańcuszka z koralikami, wisiorek zawiera diamentowe kamienie o tradycyjnym wzornictwie. Może to być idealny prezent na funkcję weselną, która daje elegancki wygląd niż inne projekty.

15. Diamentowy łańcuch z opuchniętym sercem:

Diamentowy łańcuch z opuchniętym sercem

Puffy 3-d wisiorek diamentowy łańcuszek w kształcie serca został wykonany z czystego diamentu i drutu owiniętego posrebrzanym łańcuszkiem. To oszałamiający oryginalny projekt w porównaniu z innymi projektami. Każda strona serca składa się z kamienia diamentowego; możesz używać tego łańcucha również do zwykłego i biurowego użytku.

Łańcuchy diamentowe są bardzo skuteczne. Do niedawna na rynku był najpopularniejszy rodzaj łańcuszka. Diament oferuje najwyższą jakość w najlepszych cenach. Jeśli chcesz zrobić prezent z diamentowego łańcuszka, możesz wybrać klasyczne i proste wzory łańcuszków. Oczywiście możesz chcieć podarować swoim bliskim diamentowy łańcuszek; to może być najwspanialszy prezent w historii.