Złoto było używane do wyrobu biżuterii od czasów epoki kamienia. Można z niego zrobić łańcuch, bransoletki ze względu na swoją plastyczność. Mężczyźni i kobiety noszą je na szyi jako łańcuchy. Od cienkich po grube, łańcuchy są tworzone tak, aby zaspokoić każdy gust. Czystość złota zmienia się również w zależności od stylu. Idealny złoty łańcuszek wykonany jest z 18k do 22k.

Złote łańcuchy 18k

Piękne 18-karatowe złote łańcuszki dla kobiet i mężczyzn:

Łańcuchy 18 k mają ogromną różnorodność wzorów. Wyglądają dobrze i nie kosztują dużo. Ponieważ ma 18k, można go przerabiać na różne projekty. Tutaj spójrz na damskie i męskie 18-karatowe złote łańcuszki ze zdjęciami.

1. Długi złoty łańcuch 18k dla kobiet i mężczyzn:

Długi złoty łańcuszek 18k dla kobiet i mężczyzn

Wiele osób uważa, że ​​złoto pokazuje ich standardy. Wolą nosić długie łańcuszki, żeby to pokazać. Długie, 18-karatowe złote łańcuszki są ulubieńcem mężczyzn i kobiet w średnim wieku. Możesz je nosić z zawieszką. Dobrze wygląda na sari. Jeśli nie chcesz nosić ciężkiego złotego zestawu, najlepszym wyborem będzie długi łańcuszek z 18-karatowego złota.

2. Krótki prosty złoty łańcuch 18k:

Krótki prosty złoty łańcuszek 18k

Wiele młodych dziewcząt chce nosić cienki, krótki złoty łańcuszek na delikatnej szyi. Łańcuszki z czystego 18-karatowego złota są idealne do wykonania krótkich łańcuszków. Noszone są z maleńkim wisiorkiem. Dobrze wygląda na cienkiej ramie korpusu. Nadaje się do codziennego użytku. Ale trzeba uważać, bo jest delikatna.

3. Ogromny i ciężki łańcuch 18-karatowego złota:

Ogromny i ciężki łańcuch z 18-karatowego złota

Ogromne 18-karatowe złote łańcuchy są uwielbiane przez osoby pakujące oraz kobiety i mężczyzn w średnim i starszym wieku. Są ciężkie i nieporęczne. Jest stworzony, by błyszczeć i przyciągać całą uwagę. Możesz nie nosić go i chodzić po ulicach bez broni. Idealnie nadaje się na wesela. Jest to jeden z najlepszych damskich i męskich łańcuszków z czystego złota 18k.

4. Okrągłe złote łańcuchy 18k:

Okrągłe złote łańcuchy 18k

Round 18k Gold Chains ma zaokrąglone paski. Nie są bardzo delikatne. Nie jest wskazany dla kobiet z długimi włosami, ponieważ włosy mogą się plątać. Jest fajny ze średniej wielkości wisiorkiem. To też jest trochę ciężkie.

5. Płaski i zwykły złoty łańcuch 18k:

Płaski i gładki złoty łańcuch 18k

Płaski 18-karatowy żółty złoty łańcuch to łańcuszek w stylu lat 90-tych. Są sprasowane i szerokie. Nosi się go z dużym wisiorkiem. Ten łańcuch jest zwykle krótki. Dobrze wygląda na grubej osobie. Ten łańcuch jest ciężki. To przyciąga całą uwagę. Możesz go nosić na imprezach.

6. Kabel liniowy 18-karatowy złoty łańcuch:

Kabel liniowy 18k złoty łańcuszek

Kabel liniowy 18k Złoty łańcuszek to tradycyjny złoty łańcuszek. Są zazębiony wzór. Ten wzór jest widoczny w łańcuchu kotwicy statku. Jest bardzo prosty w wyglądzie. Idealnie nadaje się do codziennego użytku.

7. Złote łańcuchy Hex Link 18k:

Hex Link 18k złote łańcuszki

Hex link 18ct Gold Chain to nowoczesny wzór łańcuszka. Wygląda podobnie do okrągłego złotego łańcuszka. Lubią je ludzie, którzy nie chcą dużych łańcuchów. Jest prosty i delikatny. Możesz go nosić do pracy i do codziennego użytku. Dobrze wygląda zarówno na strojach indyjskich, jak i zachodnich.

8. Złoty łańcuch 18k z diamentami:

Złoty łańcuch 18k z diamentami

Każda kobieta lubi diamenty, nosi je jako wisiorek lub kolczyki. Diamenty są również dodawane do łańcuchów. Zwykle są nieoszlifowane, ale niektóre nowoczesne wzory mają diamenty w całym łańcuchu. Są bardziej i przydatne do funkcji imprezowych lub weselnych.

9. Współczesny design 18-karatowy złoty łańcuszek dla kobiet:

Współczesny design 18-karatowy złoty łańcuszek dla kobiet

Wiele złotych łańcuszków ma jakiś wzór i wzory. Współczesny design 18-karatowego białego złota ma eleganckie wzory. Są to liście, kwiaty, pióra i zaawansowane technologicznie kształty. Są bardzo nowoczesne i fajne. Kochają go wszyscy młodzi ludzie. Wielu nosi je na zachodnich sukienkach.

18-karatowy złoty łańcuszek to łatwy w użyciu styl w złotych łańcuszkach. Nie są tak drogie jak złote łańcuchy 22k. Możesz go nosić do pracy lub na imprezy. Wyglądają elegancko i bardzo atrakcyjnie. Mają podobny połysk jak zwykły złoty łańcuszek.