Włoska biżuteria złota słynie ze wspaniałego rzemiosła. Włoskie 14-karatowe złoto jest zawsze wykute na złotej biżuterii. Na biżuterii znajdują się nawet fałszywe włoskie znaki złota, które nie mają żadnej gwarancji, że zostanie wykonane ze złota. Czyste włoskie złoto ma sfałszowane znaki z 18-karatowym złotem, ponieważ włoscy jubilerzy używają więcej biżuterii z 18-karatowego złota.

Atrakcyjne włoskie złote łańcuszki w różnych stylach:

Zasadniczo włoska biżuteria złota to dzieło sztuki w modzie jubilerskiej, które jest wykonane i zaprojektowane i stworzone przez każdą firmę złotniczą, która ma siedzibę we Włoszech. Oto nasze 9 najlepszych włoskich złotych łańcuszków ze zdjęciami.

1. Włoski łańcuch w stylu vintage:

Włoski łańcuszek w stylu vintage

Zazębione ze sobą kwadratowe ogniwa w stylu vintage to doskonały wzór włoskich złotych łańcuszków. Kwadratowe ogniwa są ciasno splecione, tworząc gruby wzór. Taki designerski złoty włoski łańcuszek mogą nosić zarówno mężczyźni, jak i kobiety.

2. Włoski złoty łańcuch Miami Curb:

Włoski złoty łańcuszek Miami Curb

Włoski złoty łańcuszek z krawężnika Miami wygląda podobnie do łańcuszków wężowych, ale jest nieco inny w wykonaniu. Włoskie wzory złotego łańcuszka mają wyjątkowy charakter dzięki odmiennemu sposobowi produkcji.

3. Solidny dwukolorowy złoty włoski łańcuszek:

Solidny dwukolorowy złoty włoski łańcuszek

Dwukolorowe złote włoskie wzory łańcuszków są bardzo wyjątkowe i standardowe w tworzeniu. Fantastyczne krzywe i wzajemne łączenie połączeń jest oszałamiające. Ogniwa są zazębione w przeciwnych kierunkach, tworząc piękny wzór. Tak gruby łańcuszek można skrócić i nosić samodzielnie, aby uzyskać dynamiczny wygląd.

4. Włoski gruby złoty łańcuch Franco:

Włoski gruby złoty łańcuszek Franco

Wzór francuskich złotych łańcuszków włoskich jest bardzo znanym i ulubionym wzorem wśród kobiet i mężczyzn. Może być wykonany w różnych rozmiarach, cienki lub gruby, długi lub krótki. Ogniwa są zazębione w sposób tworzący kształt litery V zarówno po stronie wewnętrznej, jak i zewnętrznej.

5. Projektant włoskich złotych łańcuchów:

Projektant włoskich złotych łańcuszków

Designerski łańcuszek z okrągłymi ogniwami w obu rozmiarach, małym i dużym, zazębiającymi się ze sobą, dzięki czemu wyraźnie widoczne koła wyglądają fantastycznie. Taki specjalny projekt męskich włoskich złotych łańcuszków to wybór wielu.

6. Włoski złoty łańcuch linkowy:

Włoski złoty łańcuszek z linką

Wspaniały designerski włoski złoty łańcuszek wygląda spektakularnie na dekolcie pięknych pań. Linki połączone ze sobą w prosty sposób, a jednocześnie tworzące bogaty i wyrazisty projekt, wyglądają niesamowicie. Włoska biżuteria łańcuszkowa słynie ze wspaniałych kreacji.

7. 14-karatowy włoski łańcuszek z żółtego złota:

14-karatowy włoski łańcuszek z żółtego złota

Włoskie złote łańcuszki 14k to klasyka. Przeważnie konstrukcja liny i łańcuchy pudełkowe są wykonane z 14-karatowego złota. Uważa się, że trwałość jest dobra dla osób, które uwielbiają nosić łańcuszki w zwykłe dni.

8. Genialny włoski złoty łańcuch projektanta:

Genialny włoski złoty łańcuszek projektanta

Włoskie projekty biżuterii łańcuszkowej sprawiają, że zapomina się o drugim. Wzory są tak pięknie wyrzeźbione, że można uznać je za podróbkę, a nie ze złota. Włoscy rzemieślnicy uwielbiają eksperymentalne projekty i tworzą wspaniałą biżuterię.

9. Włoski łańcuszek z żółtego złota:

Włoski łańcuszek z żółtego złota

Wzór siateczki w złotych włoskich łańcuszkach wygląda niesamowicie. Cienkie łańcuszki z siatki wyglądają niesamowicie na kobietach. Ale nawet mężczyźni uwielbiają grube i szerokie łańcuszki w siateczkowym wzorze. Włoskie wiązanie sprawia, że ​​łańcuszek wygląda bardziej olśniewająco pod względem połysku i trwałości.

Włoską biżuterię ze złotych łańcuszków można łatwo zidentyfikować dzięki unikalnym wzorom, rzadko wykonywanym przez innych złotników. Projekty są niepowtarzalne i jednoczęściowe. Złotnicy we Włoszech prawie nie ujawniają tajników robienia złotej biżuterii. Włoskie złoto i biżuteria w stylu florenckim występuje z 18-karatowym żółtym złotem i białym lub różowym złotem. Doświadczeni wykwalifikowani rzemieślnicy i kobiety z włoskiego dziedzictwa mają wyjątkową kreatywność w tworzeniu spektakularnej złotej biżuterii, w której inne kraje świata nie są tak dobre.