Pozłacane łańcuszki to łańcuszki wykonane ze srebra lub miedzi, które mają na powierzchni cienką warstwę złota. Najlepszą częścią procesu złocenia jest obniżenie kosztów produktu końcowego. Ponieważ cały łańcuszek nie jest wykonany ze złota, cena łańcuszka jest znacznie tańsza.

Najnowsze pozłacane łańcuchy:

Oto 9 najlepszych pozłacanych łańcuszków, które wyglądają modnie. Wybierz te pozłacane łańcuszki do noszenia na co dzień i możesz je łatwo sparować z dowolną inną biżuterią.

1. Pozłacany łańcuch 18K:

Pozłacany łańcuch 18K

Jest to piękny pleciony łańcuszek pozłacany w 18K. Łańcuszek składa się z cienkich złotych linek połączonych ze sobą, a następnie dobrze splecionych. Łańcuszek może być unisex i jest bardzo prosty i elegancki.

2. Masywne pozłacane łańcuchy dla mężczyzn:

Masywne pozłacane łańcuszki dla mężczyzn

Ten pozłacany łańcuszek dla mężczyzn jest nieporęczny i masywny i najlepiej pasuje do dobrze zbudowanych mężczyzn. Łańcuszek wykonany z jasnego złocenia. Jeśli lubisz obnosić się ze swoją modą, to jest to najlepszy pozłacany męski łańcuszek.

3. Kwiatowy pozłacany łańcuch:

Kwiatowy pozłacany łańcuszek

Ta urocza biżuteria to idealny prezent dla dziewczynki. Delikatne złote kwiatki przymocowane do łańcuszka stanowią bardzo ładne wykończenie. Ten kwiatowy łańcuszek jest elegancki, atrakcyjny i bardzo delikatny. Można go nosić na okazje i do noszenia na co dzień.

4. Płaski pozłacany łańcuch:

Płaski pozłacany łańcuch

Istnieje wiele odmian pozłacanych łańcuszków. Wśród nich jest ten płaski łańcuszek, który wygląda bardzo sportowo. Łańcuch wykonany w poszyciu 18K lub 24K to dość efektowny kawałek. Łańcuszek ma efekt podwójnego tonu, który jest atrakcyjny.

5. Zroszony pozłacany łańcuch:

Pozłacany łańcuszek z koralikami

Kup piękny prezent walentynkowy dla ukochanej osoby i zaskocz ją tym przyciągającym wzrok pozłacanym łańcuszkiem. Najlepszą rzeczą w tym pozornie prostym łańcuszku są maleńkie pozłacane koraliki rozmieszczone w odstępach w całym łańcuszku. Koraliki dodają pięknego wymiaru temu wykwintnemu łańcuszkowi.

6. Pozłacany łańcuch z litego ogniwa:

Pozłacany łańcuch z litego ogniwa

Tutaj masz naprawdę solidny pozłacany łańcuszek, który wygląda ciężko i intensywnie. Łańcuch składa się z kilku ogniw, które przeplatają się ze sobą w efekcie odgórnym. Powoduje to połączenie łańcucha pętla po pętli i bardzo wytrzymały łańcuch.

7. Diamentowy pozłacany łańcuch:

Pozłacany diamentowy łańcuch

Obecnie bardzo modna jest biżuteria sztuczna i sztuczna. Ten piękny designerski pozłacany łańcuszek z diamentami CZ jest stworzony w grubym okrągłym kształcie. Biżuteria ma bogaty wygląd i jest idealna do noszenia okazjonalnego.

8. Pozłacany łańcuch inkrustowany kamieniem:

Pozłacany łańcuszek inkrustowany kamieniem

Zastosowanie koralowców lub innych kolorowych kamieni szlachetnych wraz ze złoceniem podkreśla piękno łańcuszka. Użyto tu kamieni takich jak czarne koraliki i koral wraz z centralnym pozłacanym wisiorkiem. Możesz wybierać spośród różnych kolorów kamieni szlachetnych, które są syntetyczne. Kształty kamieni mogą się różnić od okrągłych i owalnych po kwadratowe.

9. Pozłacany łańcuch 24K dla mężczyzn:

Pozłacany łańcuszek dla mężczyzn 24K

Kup ten modny męski pozłacany łańcuszek w 24K dla świadomego mody mężczyzny. Łańcuszek wykonany jest z dużych pętelek, które pasują do mężczyzn, a wykończenie jest płaskie. Wybierz ten męski łańcuszek jako prezent dla Pana Młodego lub na specjalną okazję.

Męskie pozłacane łańcuszki mogą być grube lub płaskie. Złoto może mieć 18K, 22K lub 24K. Ta powłoka powoduje błyszczącą powierzchnię i połysk, który nadaje złoto. Wybierz te najlepsze pozłacane łańcuszki do noszenia na co dzień i możesz je łatwo sparować z dowolną inną biżuterią.