Kiedy nosisz dobrą sukienkę, Twój wygląd jest zawsze niekompletny bez czegoś na szyi. Nie każdy lubi mniej nosić ciężką szyję. Łańcuszek jest najczęściej preferowany, aby zachować prosty i elegancki wygląd. Złoty łańcuszek jest dobry do noszenia na każdą okazję lub na co dzień. Złoto jest najlepsze, gdy jest najczystsze. 24-karatowe złote łańcuszki dla mężczyzn i kobiet są dostępne we wszystkich stylach i wzorach. Nadaje hipnotyzujący połysk. Nie jest zbyt olśniewający ze względu na poziom czystości.

9 najnowszych 24-karatowych złotych łańcuchów w trendzie:

Oto nasze najlepsze 24-karatowe złote łańcuszki w różnych wzorach z obrazami. Wybierz ukochaną osobę i noś ją.

1. Szeroki Entwine Lock 24k Złoty łańcuch:

Szeroki Entwine Lock 24k Złoty łańcuszek

Szeroki spleciony łańcuszek z 24-karatowego złota to splatanie cienkich łańcuszków. Są skomplikowane w wyglądzie. Są również nieporęczne i oświetlone dużą wagą. Z pewnością przykuwają uwagę. Lubi go większość kobiet i mężczyzn w średnim wieku. Pasuje do zdrowych ludzi. Idealnie nadaje się na wesela i imprezy.

2. Kabel do sznurka Duo 24k Złoty łańcuch:

Duo sznurek kabel24k złoty łańcuszek

Złoty łańcuszek ze sznurka Duo 24k jest podobny do szerokiego łańcuszka z 24-karatowego złota. Łańcuchy kablowe są ze sobą powiązane. Wyglądają mniej nieporęcznie. Są lżejsze. Dzięki temu nadają się do codziennego użytku. Kobiety mogą go nosić również w miejscu pracy.

3. Gładki 24-karatowy złoty łańcuch:

Złoty łańcuszek Smooth24k

Gładki łańcuszek z 24-karatowego złota ma gładkie okrągłe wykończenie. Jest lekki i bardzo elegancki. Doskonale nadają się do codziennego użytku. Możesz dodać do niego mały wisiorek. Ten łańcuch jest mały do ​​średniej długości. Wiele pracujących kobiet nosi go do biura.

4. Smok kończy 24-karatowy złoty łańcuch:

Smok kończy 24k Złoty Łańcuch

Jak sama nazwa wskazuje, Smok kończy 24k Złoty Łańcuch ma końce jak głowa smoka. To męski łańcuszek. Możesz sobie wyobrazić, że nosi go chińska mafia. Ale to nie tylko on, wielu raperów go nosi. Wygląd jest ciężki i bardzo wytrzymały. Idealnie nadaje się do nadawania wyglądu ulicy.

5. Lina 24 karatowy złoty łańcuch:

Lina 24k Złoty łańcuch

Lina od wieków była tradycyjnym wzorem w złotych łańcuszkach. Można tu zobaczyć wiele form lin. Złoty łańcuch Rope 24k jest cięższy, ponieważ wygląda jak lina. Nawet skręca się i obraca jak lina. Jest noszony przez płcie. Jest bardziej lubiany przez mężczyzn, ponieważ jest trochę nieporęczny.

6. 24k kubański złoty łańcuch:

24k kubański złoty łańcuszek

Kubański złoty łańcuszek 24k to męski złoty łańcuszek. Prawie każdy mężczyzna, który nosi łańcuch, będzie go miał. Ten styl łańcuszka jest szeroki i płaski. Wygląda ciężko i skomplikowanie. Jest lekki i bardzo łatwy w prowadzeniu. Z nazwy jest to styl kubański.

7. Zroszony 24-karatowy złoty łańcuszek:

Zroszony 24k złoty łańcuszek

Czasami łańcuszki są splecione, skręcone i splecione, ale łańcuszek z 24-karatowego złota wykonany jest z małych koralików złota. Te koraliki są przymocowane od końca do końca. Są piękne i bardzo eleganckie. Noszą je kobiety w każdym wieku. Jest najlepszym substytutem szyi mniej. Koraliki różnią się wielkością. Są zarówno puste, jak i solidne.

8. Nowoczesny złoty łańcuch 24k:

Nowoczesny złoty łańcuch 24k

Wiele młodych kobiet chce orzeźwiającego dotyku do regularnego złotego łańcuszka. Nowoczesny łańcuszek z 24-karatowego złota wykonany jest w różnych stylach. Mogą to być koraliki płaskie, do struktur kwiatowych i liściastych. Są idealne do noszenia biurowego. Dzięki tej nowoczesnej sztuce biżuterii możesz zrobić ogromne wrażenie na imprezie.

9. 24k złoty łańcuch w jodełkę:

Złoty łańcuch w jodełkę 24k

Złoty łańcuszek 24k w jodełkę to krótki złoty łańcuszek. Powstaje poprzez fantazyjne ułożenie złotych prostokątów. Ten wzór jest pobierany z opłat drogowych. Ten styl złotego łańcuszka jest noszony przez obie płcie. Mężczyźni noszą go ze względu na jego obszerny wygląd. Kobiety lubią to ze względu na unikalny, szeroki design.

Łańcuszki 24k Gold to coś, co będzie miał każdy miłośnik biżuterii. Jest w większości własnością wszystkich kobiet. Najbardziej podobały im się, ponieważ można je nosić codziennie, bez obaw o alergię czy zgaszenie błyszczenia. Ten łańcuszek może być kosztowny, ale idealnie zastąpi obszerny naszyjnik ślubny. Ma najczystszą formę złota. Łańcuchy 24k Gold można nosić regularnie, a także na imprezę.