W dzisiejszych czasach istnieje wiele odmian w aranżacji wnętrz. W Indiach ludzie preferują etniczne projekty wnętrz. Przeważnie te projekty są oparte na indywidualnym wyborze i są różne dla różnych typów domu. Tak więc w tym artykule opisałem niektóre z najlepszych projektów wnętrz domowych ze zdjęciami.

Najnowsze projekty wnętrz domów w Indiach:

Wrażenie indyjskie wcale nie dopełnia zastosowanie ciepłych, jasnych kolorów i szczegółowego projektowania, dlatego należy pamiętać, że istnieje cienka granica między stworzeniem kolorowego przytulnego gniazda i przesadnie wypchanego miejsca.

1. Projektowanie wnętrz salonu:

projektowanie wnętrz domu

ułóż zwyczajowo zaprojektowane dywany w czerwieniach, bordo z odrobiną żółtych, ziemistych tonów do wnętrza. Podrzuć poduszki z kolorowym haftem i lustrem, aby dodać wnętrzu blasku. Użyj letniego oświetlenia i połącz zasłony w jaśniejszy i cieplejszy cień.

2. Projekt wnętrza jadalni:

Projektowanie wnętrz domu indie2

Jeśli chodzi o pomysł na etniczny wystrój w tej wymagającej przestrzeni, dodatkową uwagę przywiązuje się do stołu i siedziska. Oparcie krzeseł można nazwać twistem, dodając kolorowe tkaniny. Mimo to blatowi można nadać żywy wygląd, używając jasnych, ciepłych bieżników oraz mat. Aby nadać tej przestrzeni dodatkowy indyjski akcent, dodaj tradycyjne indyjskie lampy podłogowe, lampy wahadłowe z brązu, wazony z terakoty i złoto, aby uzyskać bogaty wygląd. Zawieś duży żyrandol na wierzchołku stołu. Nie tylko zaoferuje Twoim gościom przytłumione światło podczas posiłków, ale również z łatwością wyeliminuje niepożądane odblaski światła bezpośredniego.

3. Projekt wnętrza sypialni:

Projektowanie wnętrz domu indie3

Żaluzje, drewniane meble, jasna poduszka na jasnym tle tworzą tu przytulną, ciepłą aurę! Wykorzystaj co najmniej 2 świeczniki dla równowagi. Uwzględnij poduszki dekoracyjne, ponieważ poduszki te zapewniają teksturę, a także wzór w pomieszczeniu. Idealny asortyment zasłon, jak i zasłon, doda wdzięku i stylu każdemu pomieszczeniu, dodatkowo zapewnia prywatność.

4. Projektowanie wnętrz łazienki:

Projektowanie wnętrz domu indie4

Idź z kolorem ścian do koloru wanny, w przeciwnym razie zdecyduj o odwróceniu kolorów, w przeciwnym razie kontrastuj kolory w takim stanie, w jakim chcesz, aby był odważny. Wybierz arkusz kolorów i opracuj najlepsze kombinacje kolorów dla płytek, mebli i ścian. Oprzyj drewnianą drabinę o ścianę łazienki i umieść ręczniki nad szczeblem.

5. Projekt wnętrza podłogi:

Projektowanie wnętrz domu indie5

Elegancka posadzka betonowa świetnie sprawdza się w nowoczesnym, modnym indyjskim wystroju wnętrz. Marmur, kafelki, granitowe podłogi są zwykle spotykane w indyjskich domach, a także można użyć ciemnej bejcowanej, drewnianej podłogi.

6. Pomaluj ścianę:

Projektowanie wnętrz domu indie6

Pokoloruj jedną ścianę swoim ulubionym kolorem i ustaw ją jako centralny punkt. Opuść ciekawą grafikę na ścianę i wpraw w ruch ładną część mebli. Promienne kolory i dobre oświetlenie dają razem natychmiastową radość.

7. Kolekcja figurek:

Projektowanie wnętrz domu indie7

Dodaj także swoją ulubioną chińską lalkę. Wyjaśnij swoją osobowość. Odkryj obszar wyświetlania i zgrupuj połączone obiekty razem, wstawka z trzema innymi niż pięć. Próba plus różnią się kształtami. Niektóre przyciągające wzrok posągi, w przeciwnym razie figurka skonstruują wspaniały raport, a także temat do rozmowy.

8. Weź rośliny:

Projektowanie wnętrz domu indie8

drzewa na zawsze dodają do pomieszczenia powiewu świeżego powietrza. W stanie nie masz zielonego kciuka, spróbuj jedwabnych roślin plus drzewa. Wyższość jest tak dobra, że ​​trudno je odróżnić od rzeczywistości.

9. Przełóż meble:

Projektowanie wnętrz domu indie9

Przeciągnij meble z dala od ścian. Spróbuj ustawić go pod fascynującym kątem. Ułóż sofę skośnie w poprzek wąskiego salonu, co sprawia, że ​​pomieszczenie wygląda szerzej, a także oferuje ciepły, atrakcyjny układ. Unikaj bałaganu. Umieść w pionowej przestrzeni przy półkach, w przeciwnym razie regały w szafach lub w innym miejscu, aby zminimalizować bałagan w stopniu, który jest prawdopodobny.

Źródło obrazów: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9.