Masz mały dom i chcesz zaprojektować jego wnętrze? Kto pomyślał, że można zaprojektować tylko domy poprzez duże przestrzenie? Wszyscy rozumiecie, że dobry i ładny dom odzwierciedla waszą osobowość. Większość ludzi ma trudności z zaprojektowaniem wnętrza małych domów z powodu mniejszej przestrzeni, którą mają. Ale oni tego nie wiedzą, jest wiele wzorów i metod, dzięki którym można zaprojektować swój mały dom.

Musisz wiedzieć, że system przestrzeni magazynowych to jeden z głównych problemów, z jakimi przyjdzie Ci się zmierzyć podczas projektowania małych pomieszczeń. Po przeczytaniu tego artykułu łatwo będzie Ci zaprojektować swój mały dom.

Top 9 wnętrz dla małego domu:-

1. Pokój dzienny małego mieszkania:

mały projekt wnętrza domu

W swoim mieszkaniu, jeśli nie ma miejsca, możesz trzymać sofę lub kanapę blisko ściany. Możesz także zrobić jadalnię przy bambusowym krześle lub narożnej sofie, a stół tutaj zapiera dech w piersiach. Zadbaj o jasne świece na stole, które ocieplą atmosferę. Możesz stworzyć minimalistyczny salon, korzystając z oszczędzających przestrzeń i skończonych z meblami.

2. Projektowanie małej kuchni z jadalnią:

małe projekty wnętrz domowych2

Znasz bardzo dobrze pomysły na zaprojektowanie i uporządkowanie rzeczy. Nie każdy może zapłacić za mieszkanie w dużych domach, ale tak, jest klucz do udekorowania domu za małe fundusze. Bądź praktyczny i wykorzystaj całą prawdopodobną przestrzeń, jaką możesz. Na przykład, jako alternatywę dla zaśmiecania patelni, szpatułek na stojakach lub płycie, możesz ustawić haczyki do zawieszenia przyborów i wykorzystać stojaki do przechowywania innych substancji spożywczych. Rośliny doniczkowe możesz również umieścić w swojej kuchni.

3. Mała sypialnia z minimalnym wystrojem:

małe projekty wnętrz domowych3

Wybierz przytulny wystrój Sypialni z półką na książki i pojedynczym łóżkiem. Aby pokazać przestrzeń w sypialni konieczne jest łóżko jednoosobowe. Użyj wielofunkcyjnych mebli w swojej sypialni. Zastosuj również dwa kolory na ścianach. Wykorzystaj łóżka, które mają wiele szuflad plus sekcje, wysuwane szuflady, stolik przy szafkach i szafkę z licznymi sekcjami do przechowywania.

4. Małe wnętrze łazienki:

małe projekty wnętrz domowych4

Wiele osób pomija dekorację łazienki. Na rynku dostępnych jest kilka nowoczesnych akcesoriów, które nadają świeży wygląd i nowy design Twojej łazience. Do łazienki możesz zastosować kolorowe płytki łazienkowe lub tapetę, szafkę z odblaskową powierzchnią, rośliny i zapachy.

5. Oszczędność miejsca do przechowywania:

małe projekty wnętrz domowych5

Jednym z najbardziej podstawowych i uporządkowanych sposobów upiększenia i zaprojektowania małego pokoju jest wykorzystanie mebli oszczędzających miejsce, inaczej mebli wielofunkcyjnych. Użyj sofy przy szufladzie poniżej, aby przechowywać książki i czasopisma, w przeciwnym razie buty.

6. Rozdzielacz pokoju:

małe projekty wnętrz domowych6

Jeśli masz duży salon i małe sypialnie, najlepszym sposobem na zaplanowanie tego jest zastosowanie przegrody na środku przedpokoju lub salonu. Może to służyć jako mały salon lub miejsce do spożywania posiłków, w przeciwnym razie miejsce do odpoczynku. Możesz również użyć drewnianej ściany lub stylowych zasłon z koralików do przegrody.

7. Dekoracja ścienna:

małe projekty wnętrz domowych7

Oszczędza obszar podstawy i nadaje pomieszczeniu stylowy i przestronny wygląd. Dlatego zastosuj w swoim domu naklejki ścienne, tapety z atrakcyjnymi, skądinąd kompaktowymi nadrukami i światłem w jasnych kolorach.

8. Długie zasłony i lustro:

małe projekty wnętrz domowych8

Używaj zasłon na całej długości dzięki unikalnym nadrukom na okna. Wykorzystując prostopadłe okładziny, w przeciwnym razie wydruki będą wyglądać świetnie na ścianach. Zachowaj również lustro o pełnej długości, aby zaplanować swój salon, aby stworzyć swój domowy wygląd filozoficzny, większy.

9. Projekty sufitów:

małe projekty wnętrz domowych9

Aby Twoja podłoga wyglądała na dużą, zastosowanie sufitu jest idealnym sposobem na zaprojektowanie Twojego małego domu. Zawieszki na suficie, takie jak lampy, małe zielone rośliny doniczkowe lub kuranty wiatrowe, dodają uroku i wdzięku Twojemu małemu domowi.

Źródło obrazów: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9.