Europejki zawsze miały obsesję na punkcie pięknego wyglądu. W czasach, gdy kobiety z innych kontynentów zajmowały się innymi sprawami, Europejki były bardziej świadome swoich figur i wyglądu, posuwając się nawet do noszenia słynnego wówczas gorsetu, który był obsesją na punkcie uzyskania węższych talii i ponętnych krągłości oraz noszenia pomalowana twarz rtęci. Podczas gdy obsesja na punkcie piękna wciąż trwa, dzisiejsze Europejki poszukują bardziej naturalnych terapii, które kryją w sobie klucz do studni europejskich sekretów piękna. Oto podsumowanie niektórych podstawowych, ale cudownych europejskich rozwiązań, dzięki którym wygląda naturalnie pięknie.

Europejskie sekrety piękna:

Europejki przysięgają, że oczyszczają, nawilżają i tonizują. Podczas gdy gliceryna jest bardzo preferowana jako intensywny środek nawilżający do zwalczania suchej, spierzchniętej skóry spowodowanej ostrymi zimami, miód jest również preferowany w wielu krajach europejskich ze względu na jego korzyści w zapobieganiu starzeniu się skóry. Znaczenie picia dużej ilości wody jest należycie uznane, tak samo jak znaczenie snu każdej nocy przez 8-10 godzin.

europejskie porady dotyczące urody

Europejskie sekrety urody dodatkowo kładą nacisk na cotygodniowe złuszczanie i zabiegi na twarz raz na jakiś czas, aby nadać twarzy promienny blask. Wśród popularnych europejskich maseczek są maseczki do twarzy z aromaterapią i tlenem, które dokładnie oczyszczają, nawilżają i rozjaśniają skórę, podczas gdy coraz popularniejsza maseczka Kaolin jest bardzo poszukiwana ze względu na cudowne działanie na skórę skłonną do trądziku.

Dopełnieniem sekretów urody Europejek jest rozpieszczanie ciała słynnym zabiegiem na ciało z alg morskich, który polega na podgrzaniu wodorostów do temperatury ciała i posmarowaniu nimi całego ciała. Zabieg ten jest bardzo korzystny w łagodzeniu stresu i rewitalizacji organizmu.

Zabiegi pielęgnacyjne oczu:

Zabiegi pielęgnacyjne na oczy

Opuchlizny, cienie, worki pod oczami i zmarszczki są powodem do niepokoju dla większości kobiet. Dobrą wiadomością jest to, że nie musisz podróżować do Europy, aby rozwiązać problem, ponieważ różne europejskie zabiegi ujędrniające i detoksykujące oczy są dostępne na całym świecie, aby zapewnić Ci najlepsze sposoby na powstrzymanie tych oznak starzenia.

Pielęgnacja włosów:

Dbaj o włosy

Podczas surowych zim, które sieją spustoszenie w skórze i włosach, Europejki szczególnie dbają o utrzymanie swoich włosów, traktując je szamponami, o których wiadomo, że zapobiegają wysuszeniu i innym problemom klimatycznym związanym z włosami, podczas gdy oliwa z oliwek jest używana w wielu częściach kontynentu. maska ​​do włosów głęboko kondycjonująca włosy. Wiele Europejek decyduje się zamiast tego, aby oszczędzić sobie kłopotów, utrzymując włosy krótkie lub sięgające do ramion z wyostrzonym wyglądem, aby nadać im kształt, zachowując jednocześnie ich atrakcyjność.

Europejskie tajemnice sprawności i diety:

Dobre samopoczucie jest tak samo ważne jak dobry wygląd, dlatego mieszkańcy Europy mają wiele sposobów na zachowanie dobrej kondycji i zdrowia, nawet jeśli cieszą się spokojnym stylem życia.

Jak wszyscy wiemy, spędzanie czasu w łaźni parowej ma cudowny efekt, dlatego Europejczycy, szczególnie w krajach skandynawskich, korzystają z ogromnych saun i łaźni parowych, które zapewniają wiele korzyści odmładzających i leczniczych.

Europejskie tajemnice fitnessu i diety

Trzeba przyznać Europejczykom, że preferują herbatę nad kawą. Wiadomo, że herbata ma wiele korzyści zdrowotnych, zwłaszcza herbatę czarną i ziołową. Uważa się, że jest doskonałym substytutem wody, podczas gdy niektóre badania wykazały nawet, że napój jest pełen flawonoidów, które mogą pomóc w zapobieganiu niektórym nowotworom i chorobom serca.

Napoje probiotyczne i suplementy diety mogą być niespotykane gdzie indziej, ale od dawna są preferowane przez Europejczyków. Zdrowe bakterie obecne w tych produktach spożywczych i napojach wspomagają układ odpornościowy i pomagają w leczeniu wielu powszechnych dolegliwości.

Nawyki żywieniowe większości Europejczyków są na równi z ich nawykami związanymi z piciem. Ich kubki smakowe są bardziej dostosowane do całej i świeżej żywności niż do żywności przetworzonej, która będąc wygodna, jest bardziej szkodliwa na dłuższą metę.